Для того, щоб уникнути хвороб і посічень на цілий рік, візьміть цю злаку на ліжко з вами.

Моя бабуся завжди сказав: "Друзі хвороби атакує нашу свідомість". Ми посилимо наше тіло і наш імунітет. Я завжди слухав дуже уважно до моєї бабусі. Я використовую багато порад і мудрості до цього дня. І коли я хворий, як дитина, вона поставила мене в ліжко і скажімо, "Софт". напляскване"Сучасні думки до голови".



Не дивно, що мудрість наших дідів. Вони не знають, що сказати про які хвороби, їхні слова були цілющою силою і дійсно допомогли. Я не знаю, якщо древні шаманські предки подарували мені бабуся такого подарунка, або якщо вона прийшла до неї. Але я завжди слухав її історії про природу і рослини. Про цілющі властивості землі, води та повітря. Запитайте на допомогу та підтримку з природних джерел. Коли я хворий, мій бабуся завжди сказав: «Для заборонених захворювань на фізичному площині, необхідно підкорити дух і заборонити його на тонких площинах». Людина буде набагато сильніше, якщо один живить себе з хорошими думками і знежиренням. й



Трохи я завжди боявся, раптом я думав щось неправильне - і мій дух ослаблений. Я поділився своїм бабусям мій досвід, вона сміхалася у відповідь і сказав мені, що мій дух дуже сильний і буде впоратися з усіма проблемами. Найголовніше, щоб дізнатися про прощення і не нести тягар небезпечності і відступу. А потім можна легко побороти захворювання і життєві труднощі. Тож навіть зараз, як дорослий, я намагаюся заспокоїтися в гарному настрої. Моя сім'я знає секрет і підтримує один одного під час хвороби і за її межами.



Я дуже простий, але ефективний ритуал для хвороби і нещастя. Цей обряд допомагає позбутися від негативної енергії захворювання і повернути його на природу. І земля вже знає, як очищати цю енергію, не завдаючи нічого життя. Цей обряд можна виконувати в будь-який день місяця, незалежно від фази місяця та інших чинників. Все, що вам потрібно, є придатним для будь-якого зерна або крупи. Це може бути нешліфовані зерна, а звичайна пшениця.

852490

Обгортання ручного зерна в стару чисту ручку або шматочок білого полотна. І покласти цей пакет під подушку. Уявіть, що всі захворювання виходять з вас, всі недуги, і ці насіння поглинають всю цю негативність. Відчуйте всі захворювання, які вийдуть з вас і замочуйте в цю ручну зерен. З такими думками, і падають до ранку. Загоєна подушка під голову!



Коли ви прокидаєте вранці, очищайте себе і зайдіть на прогулянку. Прийміть цей вузол з вами і перейдіть на прогулянку в парку або лісі. Де знаходиться земля. Виберіть місце, де ніхто не турбуватиме вас, роздягає вузол. І перед тим, як посипати насіння на землі, скажімо ці слова всім усвідомленням і проникаючим: Земля матері, візьміть насіння, отримайте мене (наведіть ім'я). Хворість – це моя хвороба. Посипаємо зерно на землі або на сніг і відразу повертаємо додому. Коли ви отримуєте будинок, обов'язково зніміть всі речі і змийте. Зайдіть душ і ви можете повернутися до звичного бізнесу.



Ми, хто живе на землі, забули те, що це означає повагу нашого тільки дому, Матері Землі. На ній ми пливемо, відкидаємо сміття, забиваємо його і відкачуємо ресурси з неї. Більшість людей на планеті думають тільки про їх благополуччя і прибутку. Ми загубили зв’язок з природою та внутрішнім світом. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я та здоров’я. Захворювання і негативність навколо нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное