Вигідні дні в квітні 2024 року висаджувати кабачки у відкритому грунті, урожай буде заквачений

Перед снігом тане снігом, як дачники вже поспішають на грядки, щоб приклеїти насіння овочів і зелені в грунт. Цей хост виправданий, тому що рослини потребують вологого грунту для повного розвитку. Але іноді краще затримувати від висадки саду занадто рано, адже не всі саджанці витримують холод. Наприклад, культури гарбуза дуже чутливі до неї. Тому слід ретельно продумати, коли висаджувати кабачки в 2024 році, щоб молоді рослини не гинуть і дають хороший урожай.



Пелешки кабачки невибагливі до догляду, а її плоди дуже смачні і корисні. Цей овоч можна знайти в кожному саду, а у висоту літа всі сусіди готові поділитися багатим зерном. Але ця культура також має недоліки: вона термофільна і негативно реагує на пересадку.

Коли висаджувати зі сквошу в 2024, рекомендується засіяти зі сквошу в відкритий грунт в час, коли нічні заморозки не чекають. При посадці сквошу та огірків наші бабусі керували День Юрія, який відсвяткував 6 травня. Вони помітили, що за цим числом створюються оптимальні умови для посіву цих овочів. Тому, якщо ви ще не вирішили, коли висадити кабачки в 2024 році, ви можете довірити досвід старшого покоління. Перед посадкою насіння слід замочити і залишити до ранку до набряку. Тоді вони будуть рости швидше, і ви точно не залишаєте без врожаю.

р.

З погодних умов суттєво змінилися, сучасні господині прагнуть розмістити насіння в грунті максимально рано. Активна фаза весняних посадок падає на кінець квітня і початку травня. При цьому багато дотримуються агрономічного календаря, який базується на місячному циклі. Він примітив, що дні вигідно для сівби кабачків, а також цифри, коли це не варто. Також варто звернути увагу на клімат, який ви живете. Найдовший півдня ваш район, швидше за все, потрібно висіяти овочі.



Вигідні дні в квітні для посівних овочів: перша половина місяця, а потім від 21 до 23 і від 25 до 30. Добрі дні для посадки кабачків в травні: 1 – 2, 5 – 7, а з 11 до 13 і з 18 до 20.

3610Р. 4200Р.

Для прискорення процесу отримання перших фруктів деякі винахідливі фермери вирощують розсаду сквошу в органічних або пластикових окулярах заздалегідь. Для цього необхідно використовувати ємності з об'ємом не менше 500 мл і викласти одне зерно так, щоб молоді рослини не встигли зануритися. Починайте проростити насіння в місяць до посадки кабачків в саду. Перенесення перерослих кущів до ліжка разом з торфом або застосовувати спосіб перевалки, якщо їх коріння знаходяться в поліпропіленових стравах. Ця процедура повинна бути виконана в останні дні травня або в перший тиждень червня. Після 14 днів грунт біля кореневищ рекомендується підгодовувати. Для цього підходять органічні добрива.



Пелюшки також можуть бути висушені під плівкою або агрономічними волокнами. Це захистить пагони від застуди, і коли вона прогріває, матеріал допускається видалення. Кожен садівник має свої маленькі секрети про те, як виростити кабачки. Хоча деякі не турбують про це. До кабачків висівають в травні, зникають, потрібно «пити твердо». Але в будь-якому випадку рекомендується подивитися за календарем садівника і дізнатися, коли краще висаджувати овочі в цьому році.



Існує популярна віра: якщо ви кинути насіння гарбуза або по сквошу на землю в даний момент, коли трава корів повертається з пасовища, то овочі дадуть дуже щедрий урожай, а їх плоди виростуть на величезні розміри. Я не знаю. Але я неодноразово дивився мій тітка в сад, як тільки я міг почути далеку моу її вихованця Зорка.

Ви висадили кабачки ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное