Незрівняні правила будинку, які можуть зануритися в шок і розпад бажання знову

Будинок – фортеця кожної родини. У домашніх умовах людина може розслабитися після важкої роботи дня. Кожен будинок має свої правила та правила. І якщо ви приїжджаєте до цього чоловіка, ви повинні поважати закони свого дому. Але іноді люди дуже дивні правила. І новинна кімната. "Сайт" Я скомпільував колекцію для вас. загальний Встановлюється членами сім’ї.



Один читач сказав нам, що її екс-люда не дозволяла їй використовувати продукт відразу придбаний. «Увімкнути, якщо товар був придбаний у поверненні на зламаний або рваний елемент, він повинен залишатися непристойним протягом місяця. Коли запитав, то він відповів: «Того потрібно звикати до будинку і не заважати». Через рік ми розлучилися, тому що я не можу стояти очікуванням використання кухонних приладів. й



Ще один читач сказав нам дивне правило в будинку свого найкращого друга. «Всі члени сім’ї змушені доїхати до ліжка о 9 с. Неважливо, як ви старієте, чи є вихідні або робочі дні. У той же час будинок повинен бути тихим, і світло був повністю відтінений. І вийшов друг, щоб бути сова, і він був просто нестерпним для нього, щоб дотримуватися правила батька. Якими хитрощами він не повинен йти до сну? І якщо на один вечір батько помітив, що син був зміяний після 21:00, він був позбавлений сніданку.



«У сім'ї мого однокласника» ділиться ще одним читачем, «відбуває строгий облік води з крану. Її матір був обсесований консервацією води на землі. На кухні був столик, в якому кожен учасник сім'ї або гість зазначив, скільки води заливається в склянку, скільки води він витрачається на приготування їжі, скільки на миття посуду. Одного разу, батько батько jokingly запропонував, щоб вона поставила лічильники на кожен торк в будинку. Моя мама не розуміла жарт і наступного дня вона називалася метром інсталятором.



«Для дитини ми часто грали з хлопчиком біля дверей. Все про те, що про те, що ніхто не проживав. Але кожен раз цей хлопчик захопив ліжко в кімнаті. Я мріяв, що коли я виріс, я б купити один. Одного разу я пішов до свого будинку і знайшов, що в квартирі немає місць. Ні батькам, ні його. Були диван в залі, але не можна сидіти на ньому. Як батьки працювали в заводі, так і можуть дозволити собі купити ліжка. До речі, їх національність була слов'янською і релігією дозволили їм спати на грядках, є ще одним дивовижним оповіданням від нашого читача.



Один абонент написав нам: Один день мій бабуся і я пішов, щоб відвідати її друг. Це на початку 2000-х років, не було недоліків товарів в магазинах, і ви можете знайти роботу. Усе моє життя, мій дідусь збираний для дітей. Коли ми прогулялися в її квартирі, вона дивилася більше як магазин. Ковролінові килими, фасовані набори, постільні білизна, рушники. Все, що необхідно для нормального життя. Вона їсть з тріщини пластини і відверта від чашки з розбитої ручки. У той же час вона працювала на заводі, як майстер і може дозволити собі придбати гідні страви. Вона була дуже гордою для своїх дітей і простяглася про неї весь час. По дорозі, коли діти одружилися, ані син, ні дочка отримала ці речі від матері.



Кожен має свої ідеї про світ і сім'ю. Деякі люди можуть знайти наші загальні правила в домашніх умовах дивний. Які правила ви запустили в будинок? Напишіть свої історії в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное