Син приніс дочку-вправу на екрани, здається, хороша дівчина, але є нагородження

Це нормально для молодої пари батьківське благословення Любомир Після того, як сучасна молодь не завжди може відфільтрувати реальні почуття, а звична мимовільна любов. Подуми про похилого пристрасті, залучення та інші емоції. В результаті нещасливого шлюбу, сім'ї, в якій кожен завадить один одному, і болючий розлучення з грайданами і судом. Таке серйозне питання необхідно мати справу з докладною інформацією.



Однак є випадки, коли батьки неадекватно, не хочуть бачити дитину щасливою. Безвісти батьків нічого не роблять з ним. Вони не думають, що вирощено для такого рішення. Чи є у них власні особисті плани. Причини можуть бути нескінченними. А потім виникають конфлікти абсолютно різного роду. Особливо якщо є консервативне виховання в сім'ї. Де буде мати і тато є остаточною правдою.

Багато сучасних жінок сьогодні критикують патриархію. Вся система, з її плюсами і мінусами, але виріс на ній. Моя батько була військовою людиною, і я звик до того, що все в нашому будинку було зрозуміло і за розкладом. Ні, не думав про це, він не був типовим солдатом, який хотів перетворювати все в бараки. Ми просто мали свого роду замовлення і дисципліни. Я навчився в старшій школі, як немовлята деякі дівчата. Чому це? Через неправильне, занадто м'яке виховання.

Тоді я зустрів свого майбутнього чоловіка, і мій світогляд подав мені добре. Я вибрав кохану людину для життя, без права помилитися. Відразу від щирих романів, sullen nerds і narcissistic talkers. Так, з деякими з них навіть буде комфортно витрачати час. Але це не серйозне. Такий зв'язок - це тільки якірна тяга донизу. Ось чому мій вибір впав на Дмитра.



Як очікується, в родинному житті ми домовилися з ним, якщо не у всьому, то в багато. Не пішло ходити. Він поважав мене і оцінив мене. Ми підняли двох чудових дітей і дали їм все. Важко зателефонувати мені типову домогосподарка. Я зацікавлений в мистецтві, новинах, політиці. І я спробував зануритися в сина і дочку любові до всього нового. Але, звичайно, немає фріролів.

Дочка після закінчення інституту одружився і переїхала. Перш за іншим містом, а потім в іншу країну для постійного проживання. Я знаю, що мій син-в-право, і щасливий для них. Проживання професії, серйозне ставлення - все, що повинно бути. Моя сина маленька качка. Хто знає, можливо, це тому, що він молодий. Він, ймовірно, отримав трохи більше любові і уваги, ніж сестра. Або, можливо, це просто сталося. Це розум. Ті, хто знаходить себе у старшому віці.

Але про те, що порівняно недавно, рік назад, він хотів отримати одружений. І що я зустрівся з майбутнім, щоб говорити, дочка-взагалі. Не поганий. Розумний, спортивний. Добре забарвлюється, але не ламається. Дуже хороший, перспективний варіант. Але є один великий недолік. Вона має дитину з першого шлюбу. Молодий син трьох. Не хочу, щоб мій син був щасливим? Я не думаю!



Справа в тому, що це не кінець оповідання. Ви бачите, її екс-людейдж все ще є скрабом і не хоче залишити його наодинці. Маша, коли вона була одружена, була ще дуже молодий, я навіть сказати молодий. Я нічого не розумію. Вона була швидко найнята чоловіком, деякі великі бос, де вона отримала всі знання своєї професії. Тепер вона робить хороші гроші, і в цілому, фінансово вона добре, але тільки завдяки йому. Тексти пісень, а це означає: І це робить ви думаєте.

І після народження дитини все тільки гірше. Він любив сина і все ж любить його. Під час розлучення він і його дружина ввели до договору. Маша та дитина, які проживають в новому двоповерховій квартирі в хорошій зоні міста. Він не сплачує алімонію. Але від часу він відправляє гроші на подарунки до сина і всіляких дрібних речей. За моїм підрахунком гроші дуже багато. Це петрушка.



Мій син, звичайно, екс-люда Маша капелюхи, він зрозумілий. Пара разів він навіть натягував, що він не розумів, що задовольнить і позбавляючи дитину. У своєму розумінні Марія знаходить себе, він не зможе подбати про дитину як справжній батько. Де був цей батько, коли він дійсно йому потрібен? Це право, з іншими жінками. Я тримав сподівання, що Ігор, мій син, якось змінив свої погляди і симпатії, особливо враховуючи ситуацію з дитиною. Але, на жаль, він не розуміє ще одну дитину і постійно бачить його біологічний батько.

Як я сказав перед тим, що не вистачає зірок з неба. Є офіційна робота, заробітна плата вище середнього, але це. Спостереження з його екс-ф'янським фінансовим шляхом, він не може навіть сподіватися. Як жінка, я знаю, що це коли є чим порівняти її. Можливо, тепер Маша і має деякі почуття для Ігоря. Це може навіть тривати. Але, в кінці, вона все одно обирає надійність і повне життя. Може бути навіть повернутися до свого роду. Тим не менш, що він, як я розумію, не розумію.



Жінка, яка працює для неї, яка бачить його щодня, що має дитину з ним, просто не обійтися інакше. Нехай юнака каже сьогодні, що вона не має значення і кожна дівчина є безкоштовним, щоб зробити те, що вона хоче, природа займе своє власне. Вона використовується для того, щоб дозволити собі багато. І тепер вона має нормальне життя з дитиною, яка ніколи не може називати сина таду. Я не говорю про подорожі, подарунки та інші благословення багатого життя.

З одного боку, я розумію, що їх союз буде недовго. Але я не можу сказати, що мій син. З іншого боку, Ігор закоханий у свою пристрасть і готовий до маррі. Він не потребує благословення батьків. І вона підтримує цю ідею. Не менше, ніж раніше. Вони молоді, вони ще не думають з головою, просто гормонами. З дитинства я дізнався, що найважливіше буде виглядати в майбутньому. І зробити правильні висновки для себе.



У короткі вона подарувала сина і дочку-завдяки: вона перестає працювати на її екс-людії, і дав їй сина заробить власну квартиру. Або ж, перший іпотечний платіж. Поки вони живуть з нею, але нехай стикнуться з ним, Ігор був постійним резидентом. І викинути його після першого серйозного сварки Маша може абсолютно без проблем. Хоча б він був парашутом. Це мій батьки благословення для нього.

Я щасливий, і мій син, хоча дуже сильно проти нього, не може зробити все ще. Він ніколи не буде маррі, спасибі. Але наші зв'язки тепер досить проціджують, не кажучи вже про те, як мій дочок-в-право виглядає на мене, коли вона зустрічає мене: мої зуби лякають. Я не маю намірів повернутися. Я буквально не маю іншого вибору. Зателефонуйте мені, що ви хочете, але мій син не буде мати жодної родини. Не в цій ситуації. І тоді він виростає і зможе подякувати мені. Я жив мій життя і знаю деякі його скручені і набагато краще, ніж сучасна молодь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное