Іра була зміщена, тому що я вирішив не лікувати своїх друзів, це може бути кінець наших відносин.

Друзі прийшли до дружини, і це почалося. Рідкий чоловік без шуддера пам'ятає зустріч коханої з його пурпурами. Герой історії, і ще більше. Після того, як ви хочете, щоб зробити гарне враження. Що може йти неправильно?



До своєї дружини прийшли друзі Ілля практично іскравий, що проходить через купу тисяч рахунків. На вулиці був кінець лютого, але душа була теплою, як в тросі. На завершення проекту нараховано призову премію. Ніна тисяч гривень! Ось скільки пакетів можна закрити зараз.

«Я купую нову відеокарту для мого комп’ютера, нарешті!» Я поміню вхідних дверей матері. І я даю Ірку зчеплення вона лизати на другий місяць. Я також відкладаю його на відпочинок, Ілля думав щасливо. Він заслуговував, що гроші. Безсонні ночі та вихідні роботи оплачується.

Телефон вібраний в шляпному відсіку. Ілля подруга, Іра, званий. Вони відстояли майже рік, і хлопець вже потурбував про захоплення кільцевого магазину.

"Ілюш, що це? Ви отримуєте бонус? – збуджена дівчина. Ілля з радістю повідомляє про видобуток. Щасливий Іра привітав своїх коханих і запрошують відсвяткувати успіх. Назва недорогого ресторану в престижному районі столиці. Хлопець почав машину і почав дорогу.



Зустріч у ресторані: дружина приїхала друзів Призначення Ілля arrogant Luxury. У відкритих акваріумах лобстери розводять лізилі і чекали на долю морські урчини і устриці. Пішохідний вид з 15-го поверху запалюється вечоріями і захоплюючим.

Ілля не схожий на такі місця дуже багато. Щодо ціни. Він заробив себе навіть за стандартами метрополітену, але все ж віддають перевагу більш простим закладам. Ira gleefully стрибнув до мене. Трьох своїх супутників з частими очима в напрямку Ілля. Дівчина змащувала свою кохану на щоці і представила компанію як найкращого чоловіка і хлібобулочного світу. Я вніс його в інститут друзів - Алла, Ілона і Надія. Тим часом офіціантка принесла меню.

Ілля відкрив першу сторінку і змітив її. Салат з телятиною на тисячі гривень? Чи поливають цей кальф з швейцарських мінеральних джерел? А в домашніх умовах чекав передача – саморобні патті матері. Він вирішив дотримуватися свого прикладу. Але навіть тут чекав трюк. В меню немає нічого дешевше 400 грн. Але мені довелося тримати обличчя.



Пройшов неочікуване спілкування. Через годину Іра скаржаться на втому, і кожен погодився, що це було час до кінця вечора. Коли офіціантка приніс вексель і кладе його поруч з Ілля, Іра раптом відродила і почала похвалитися коханим.

Також з'єднуються друзі. Ілля відчував, що він був рум'яна до вуха. Важко зануритися з гордістю, коли Anya starkly сказав, що з такою людиною, хтось буде щасливим. Оцінивши в своїй голові три чайники на столі є на 1200 грн, він сміливо оголосив: «Дівчинці прекрасні, вечори красиві,» і лікує всіх.

Відкриття забитого, Ілля зв'язався кілька разів. Замість тисяч гривень з пеніями на папері злоякісно почорнили ще одну кількість – 25 тис. грн.

Хлопець був безмовним. З'ясував, що Іра і компанія встигла до того, як він прийшов. На додаток до чаю вони замовляли гарячими, салатами, і пляшки дорогого шампанського. Шукає, як і його пакет тисяч векселів, який буде досить тонкий сьогодні.

Ілля відірвав: Дівчата, це незручно говорити про це, але було непорозуміння. Я думав, що ви були тільки збираю чай. Так це буде справедливо, якщо я оплачував тільки за Іра і себе. Мед, що ви замовляєте? ?



Замінювалися дівчата. «Чи ти серйозний? Злий Іра. Її друзі атакували його.

«Словоблуд, чому сказати, що ви купуєте, а потім прийняти ваші слова? й

«Дружа людина – гора в сім’ї. Відправте від нього, Ірка.

Ілля мирно повторив запит на оплату його частини векселя. Продовжуючи равлику, непристойні дівчата сходження на свої клаптяви для гній і з контемптом кинули вексель на столі. Тим не менш, Іра, злий перекручує губи, дивився Ілля.

Господи, Ірина була захоплена симпатією. Ілля попередив, що він не почув тиху фразу Надії: «Подивитися це». Коли дівчата залишилися, хлопець ретельно збирався і підрахував гроші. $5,000 короткий. Друзі Ірини здавалося б, мають проблеми з арифметизмом. Ніщо залишився, і Ілля відрахував відсутній розмір від вирощеного пакету.

р.

Після 10 хвилин, вони безшумно рухаються в машині. Іра зламала першу тишу. "Ви мене вразили! Ми друзі з дівчатами у віці. У вас були гроші. Чому ви повинні сказати, що ви купуєте і змінити свій розум? Чи важко платити за мої подруги? дівчина злий.

Ілля був таким чином, що він майже пропустив правий поворот. «Я маю на увазі розіграцію? Я бачу друзів вперше. І вони їдуть, на даний момент, на вашу щомісячну зарплату! – Ілля зламав у відповідь. «Для того, як вони не сплачуються. Я вже оплачений за них, 5,000 не були повідомлені!

Боротьба зламала. Іра звинуватила Ілля від життєздатності, він відреставрував: щоб знизити чверть премії на незнайомців до нього, коли всі витрати забарвлені заздалегідь - це нечуття.



Яра раптом зникла і тихо сказав: «Ілля, мабуть, це кінець». Завтра я візьміть мої речі.

«У мене є стара графіка карта, мами потрібна нова передня двері». Відправити Я також хотів купити вас, що сумка.

Гаразд, зупинка.

Ілля зв'язався і повернув очі дівчатам, які сміхалися весело, зіткнувшись з грудями чаю. Іра засмічений щастям і, ловивши його око, пославши теплу посмішку коханим.

У ресторані ще не було.

"Еурека!" Сумка! Я не сказав нічого, щоб я про неї. Я просто не буду купувати його, і всі інші плани не страждають!

Сценарій можливого кварель пробігається головою протягом декількох хвилин. У ній він забрав свої слова і не сплачував друзів Ірини. А потім Іра відступив його.



Хлопець зняв гроші і підрахував необхідну кількість легкою рукою. «Дівчаті, дякую за вечірку. Я радий, що Irisha має такі чудові друзі. Так, дитина, ми йдемо?

"Що я люблю його." Що благородний акт! Ви повинні здивувати кохану людину. І я знаю, що один. Він довго мріяв про новий комп'ютер. Я купую його завтра. Я не шкода за будь-які гроші! - щаслива Іра продумана ніжно.

Що б ви робили в місці Іллі? Поділіться своїм баченням у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное