Я проповідаю до С. Спіридона, що він не залишить нас без грошей у складних часах, він дивний і чує всі запити.

Коли настає період поганих удач і людина втратила віру в свою силу, можна сподіватися на допомогу і захист святих перехресників. Для доброго ворожіння в справах і благополуччя, Святий Спиридон найчастіше просить. Під час свого життя він був відомий як мудрий і щедрий старець. Він поділився з тими, хто потребує останнього. Святий благовірний князь також запозичується можливістю зацікавити і навіть відродити мертвих. У той же час, коли ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Молитва до Spyridon Saint Spyridon провів своє життя в Триміфунті. Він був дуже розумним і добрим чоловіком, він користується універсальною повагою, тому він був призначений єпископом. Незважаючи на високий ранг, він отримав не тільки заможні громадяни, але і звичайні вівчарки, артисани і бідні люди. Архієпископ прославив Господа до кінця своїх днів. Він проповідував християнство, дізнався, як переконувати і перетворювати не одну втрачену людину на правому шляху. Святитель помер у віці і був врахований серед святих.

194361

На острові Корфу знаходиться аш Спірідон Тріміфунт. Він був розміщений в раку з дорогоцінного металу. Церква зі своїми реліквами має дві двері. Вони завжди відкриті. Одні двері стикаються на схід і інші обличчя на північ. У будь-який момент для порад, керівництва або допомоги віруючий може прийти до Спиридона.



Поведінка, що його залишається некоректним до цього дня, зберігають свою вагу і зберігають нормальну температуру тіла людини. Християни вірять, що Спірідон Тріміфунт у пошуках тих, хто кріє допомогу продовжує роумувати землю. Він таємно виглядає після всіх і підтримує людей у складних випадках. Божественне диво підтверджується носінням оксамитових завантажень, які зношуються на ногах дивного ліктя. Представники церкви повинні періодично змінювати тіло покійного єпископа в нове взуття. Клергія ретельно вирізати затоплені черевики в муфти і розподілити їх на пілмари, адже кожен християн хоче отримати шматочок в подарунок.



У ранковій молитві відкривається кришка труни, а черга паломників формується до святих реліквій. Іноді така процедура повторюється вдень. Буває, що неможливо відкрити рак. Це пояснюється відсутністю святого в місці відзнакою: він не погоджується прогулятися по острову і допомагає бідним.

О переображений Святий Спиридон, молитися за нас милому Богу, що він не судить строго за наші нерівності, але діяти з нами відповідно до милості Господнього. Поставити Ісуса Христа для мене, раб Божої (ім'я), серена і комфортне існування, здоров'я для мого тіла і розуму. Поставляйте мене від фізичних страждань, зв'язок духовних і діаболічних спокус. Згадайте мені на престолі Царя Небеси і просуджуйте Господа, щоб пробачити мене всі мої гріхи, направляйте мене до правого шляху і благословіть мене за процвітання життя. Травень Надайте мені мир і вічне щастя. Я постійно славлюю і подякую батькові, Сину, і Святому Духу, тепер і вічно! Амен! ?



Якщо ви щиро молилися, щоб St. Spyridon щодня, він прийде на допомогу. Для досягнення результату потрібно лише зробити максимум зусиль. А, і Святий благословить вас і покаже вам шлях до процвітання і благополуччя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное