Що можна і не слід розміщувати на соцмережах, думка священика

Моя мама використовувала для мене з дитинства, «Щостя любить тишу». Так само, як і скаже, що ви не можете взяти сміття з дому. Тому я категорично заборонив поділитися з іншими дітьми в дворі, що відбувається в нашій родині. Я пам'ятаю, що мій подруга, що мама і тато мав велику боротьбу. Коли сусіди дізналися про це, я мушу на перший день. Я вже не маю дитини і я розумію маму. Не було соціальних мереж кілька десятиліть тому. Ці дні, щоб поділитися всім! Чи є пошук соціальних медіа для обличчя, ви знаєте?



Саме так ви берете картину людини на вулиці, а доступ до даних готовий. Ці дні, навіть недосвідчена може легко знайти всю необхідну інформацію, ви не повинні бути 007 агента. Назва, вік, де він живе, що він любить і що він турбує. Що ще можна дізнатися з соцмереж? Будь-який. Тому що тепер він налаштований, щоб покласти все на дисплей. Це було цікаво висловлено священиком Петра Гуряновим. Ви знайдете свою чуйну думку на цій темі нижче. І деякі цікаві факти про небезпеку новітніх технологій, які відкривають доступ до даних.

Як шукати соцмережу на фото обличчя не сказати, що Церква проти інтернету. Навіть попе має сторінку Instagram. Є нічого спільного з єпископом Франциска. Це основне повідомлення церкви: все особисте повинно залишатися на двері. І це те, що наш домашній священик Петро Гурянов розповідає про це.

По-справжньому щаслива людина ніколи не буде голий перед іншими і покаже їх сімейне життя. Чому б ви робили це? Як зробити когось ще щасливою або ревною. Але якщо людина дійсно щаслива, він не піклується про думку інших - вони наші судді? На жаль, переслідування коментарів і любить ці дні стала реальною наркоманією. Люди роблять це, щоб порадувати свою гордість, і гордість - гріх. Не поділяйте деталі вашого сімейного життя, особливо на соцмережах.



Якщо ви не погоджуєтесь з тим, що ми дійсно хочемо, щоб вам було якомога більше. Вибираємо найбільш успішні фото, відредагуйте їх, видаліть навіть прищі і зморшки. Бог заборонений, хтось помітить перегній на носі або мез в шафі. Люди в соцмережах намагаються здатися набагато краще, ніж вони дійсно є. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але психологи вже почали звучати тривогу.

Останні дослідження в галузі наших психічних досліджень показує, що регулярні витрати часу на соціальних мережах підвищує ризик розвитку депресії. Простіше кажучи, переглядаючи інші сторінки людей, ми повільно, але обов'язково занурюємо в відчай. Чому це?

Світ в Інтернеті не схожий на реальність. Чоловіча брага про тільки кращі: нові автомобілі, зачіски, манікюр, одяг, подорожі, подорож до ресторану. Середня людина, при перегляді таких сторінок, отримує враження, що він поступається іншим у всьому. Хтось один раз в житті пішов на відпочинок в іншій країні! Але ми вже думаємо, що є деякі багаті люди навколо, оскільки один пост є більш красивим, ніж інший. Інтернет стала подобовим апаратом.

157557

Але ми не живемо в Інтернеті, ми живемо в реальності. І у нас є проблеми, погані дні і трагедії. Але в соцмережах практично ніхто не проявляє глибокі особисті проблеми, кожен намагається здаватися щасливим. Якщо ви їдете в новину по одному з ваших поганих днів і, здається, що кожен інший щасливий, крім вас. Порівняти себе з іншими (з підробленими іншими, і з красивими фотографіями на дисплеї), занурюємо в абіс знеболення. Але це не гірше.

Це дає враження про те, що технології вже пройшли більше за наше розуміння. За минуле десятиліття поле ІТ змінив так багато, що вона перевершила всі інші. 10 років тому, ніхто не знав, що це було, і тепер кожен хоче потрапити в неї. Штучний інтелект наодинці варто: він малює фотографії і діагностику, і, скажеш, незабаром замінить фахівці середнього рівня.

, Україна

Щоб побачити диво, не потрібно йти далеко. Повернемося до теми соціальних мереж та їх пошук для одного фото. Для тривалого часу, але ці дні досягнуто нового рівня. Більшість з них були винайдені та використані англомовними аудиторіями. Як PimEyes.

На основі штучного інтелекту придумали ПимЕйс. На даний момент це найсучасніший і найточніший детермінант фотографії. У Східній Європі працює лише з VPN. Послуга, звичайно, не безкоштовна: ви надаєте 10 спроб спробувати, але вам доведеться платити за подальше використання. До речі, карти з пострадянських країн не працюватимуть, тому можна спокійно дихати.



Тим не менш, цей сервіс характеризується точністю явища. Це не просто фото, які люди розмістили. Але також зображення його, що інші люди коли-небудь розміщені онлайн. На сторінці, де опубліковано цей фото. Звідси можна дізнатися більше про людину, не тільки що він пише на своїй сторінці.

Як працює Тиме. Це безкоштовно, але не так точно і може забезпечити зображення подібних людей. Але не думаю, що для нашої людини немає необхідних послуг. Наприклад, Search4Faces було створено спеціально для пошуку зображень в країнах СНД. Він шукає фотографії в соціальних мережах, таких як Однокласники і ВКонтакте.



Я перевірила роботу сайту Search4Faces на фото Алли Пугачева, ще громадської особи. На сайті висвітлено сторінки всіх людей, які розмістили свої фотографії або кладуть її на аватар, а також дуже схожий на людей, які живуть окремо. Але сторінка Алла не показала. Можливо, вона має великий Instagram і Facebook обліковий запис. У той же час, на сторінці сайту, напишіть, що їх база містить більше мільярдів осіб.

Але якщо ви думаєте, що вам потрібна спеціальна послуга для пошуку фотографій, це не так. По суті, фото пошук вбудований в усі браузери. Наприклад, в браузері Google, Opera і навіть Yandex. І якщо ви хочете ще більш ретельний вибір, ви завжди можете використовувати пошук за допомогою зображення в Pinterest.

На даний момент немає правил щодо етики підтримки сторінок. У кожного з них навіть діти дуже юного віку. Не забудьте нічого.

р.

Хочу повернутися на тему особистого щастя та слова моєї матері, які вона любить тишу. У коментарях, за словами священика Петра Гурянова, також знайдені такі відповіді:

«Хремен любить тишу і щастя любить подорожувати, друзі, смачну їжу і бути спільними. Якщо ви поділилися щастям, це тільки підвищується. й

І я не можу допомогти, але погоджуюсь, що це дійсно -- щастя краще, коли ви його поділитеся. Якщо є люди, які можуть бути щасливими для вас. Ввічливі люди завжди будуть досить, вони навіть не повинні розповісти. Необхідно внести зміни, що суспільство, яке розвивалася під СРСР, не використовувався для рекламодавця свого особистого життя. Не було прийнято.

Але деякі люди все частіше лікують соціальні медіа як особисті щоденники. Ви можете легко визначити своє повсякденне життя, місця, в яких вони найчастіше йдуть, а також близьких. Для детракторів популярність соціальних медіа грає в руки - вам не доведеться шукати довго!



Я особисто вірю, що чесна людина нічого не приховує. Я поважаю вибір моєї матері, але я не боятися поділитися деякими деталями. Тим не менш, кожен повинен знати мірку. При розміщенні чогось в Інтернеті, пам'ятайте: ця інформація може бути доступна не тільки своїм абонентам. Детрактори і шампани завжди достатньо, і ці дні вони мають більше інструментів для маніпуляції. Ви думаєте, що соціальні медіа добре або погано? Чи знаєте ви про пошук обличчя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное