Ми звикли до мрії життя за кордоном, але зараз стає зрозуміло, що це не так казково.

Недавно я з'явився на зв'язку з постом своєї загиблості, який по волі важкої долі був далеко від дому. Як і багато людей, вона залишається через війну. По-перше, я читаю і майже коп. Я теж від дому і я знаю, що західний Не схожий на фільми. Якщо ви не є місцевими,

І хоча героїня моєї історії тепер в Ірландії, її ситуація не простіше. Для того, щоб допомогти їй поселитися в новій країні, але речі не пішли за планом. Вона не може йти назад – немає каменю, залишених на камені. І найближчих родичів в домашніх умовах не поспішають викликати. тільки заздрістьй Ну, якщо вони знаходилися, то вони, безумовно, будуть загартовані. Я хочу поділитися з вами основними проблемами, які переселенці стикаються з цими днями.

Життя в Західній Європі та виклики, які він приносить

Нешвидкий Переїзд за кордон Це не просто на 40 або 50. Здавалося б, молоді люди, які повинні перехрестити кордон, як тільки всі можливості відкриваються. Але навіть якщо це не так, їх ентузіазм і силам досить подолати всі труднощі. Тим не менш, чим старша людина, тим важче це зробити. Так, наприклад, жінка, історія якого мене переїхала в 42 і зробив це все поодинці. Вона описує її досвід:

«Я не маю чоловіка або дітей. Всі жінки, які мають гарну причину, щоб зробити їх краще в іноземній землі. Вони роблять це. сексуальні матусіЯ хочу, щоб вони залишилися від жахів, які відбуваються в домашніх умовах. Вони мають спільні інтереси, вони об'єднуються і допомагають один одному. Я все одно тут.



Несплаш почав свою подорож в Польщі. Я пішов до програми, коли нічого не залишилося будинку. У Польщі вона та інші жінки розміщені в гуртожитку, допомогли оформити документи, але це все. Не знання мови, ні роботи, ні навіть житло не можна знайти підходящим. Старі зв'язки були збережені з повного розпаду - однокласник запрошують спробувати свою удачу в Ірландії. Так було робота, і навіть житло, і все, здається, бути дрібним. Але щастя від цього не збільшилося, пригнічення тільки посилюється. Чому це? Всі несправності синдрому іммігрантів або, як його ще називають, Синдром Уліссай Як починається, читайте нижче.

Нотатки, що стоять переселенцями в Західній Європі Перше враження зазвичай позитивне, особливо серед молодшого покоління. Чисті блискучі вулиці, гарна архітектура та продумана урбаністика. Спочатку, здається, якщо я потрапив в певну комп'ютерну гру, тому що око не чіпляється до будь-якого неправильного кута. У ніч немає шуму, є дружні люди. ідеальний (до перебільшення, звичайно). Ви можете знайти графіті, підозрілі ділянки, і навіть сміття, але в несумісних менших кількостях, ніж в інших місцях. Східна Європай

Р

Несплаш, звичайно, шокує багатьох. Стандарт живого, сорту та наявності всіх видів продукції та обладнання. Пакувальні ковбаси і червона риба настає за однаковою ціною, одна авокадо може коштувати два-три рази дешевше, ніж квиток на громадський транспорт. Життя в Західній Європі Це добре, тому що вона забезпечує основні потреби і надає відчуття комфорту. Навіть ті люди, які знаходяться на наданні, можуть дозволити собі різноманітні страви та відпочинок. Однак, навіть ці умови занадто мало закрити. первинні людські потребий

Перші перешкоди: мовний бар'єр і ізоляція О, іноземні мови, особливо німецькі, важко для наших людей. Але мало хто навчається: як учні, так і для дітей. Однак, це все ще великий стрес: помилки в заповненні документів, дезорієнтація в адресах і назвах, постійні апології місцевим особам для їх мови. Додайте до цього нездатність зрозуміти, що говорять інші. А соціальна ізоляція, яка виходить з неї.



Несплаш, де починається так званий Несплаш. імміграція Відчуття відчуттів і відчуження. Все інше, неприпустимо, відчуження. Ти незнайомець і незнайомець в цій країні.

Чим більше часу проходить, тим більш віддалені родичі. Кореспонденти з колегами та знайомими повільно, старі контакти відмирають. І здається, що немає життя в іноземній землі, і ніхто не в батьківщині. За винятком близьких родичів, вони завжди з'єднуються і довго за ними. спати назад Більшість з них.

З переходом особистості людини передається великі зміни, від світогляду до дрібниць. Ви звикли до сиру і варення на сніданок, але зараз де ви отримуєте цей сир? Однак люди пристосовуються до харчової промисловості близько трьох до чотирьох місяців. Але довга для улюблених страв не відходить так легко.



Людина починає змінюватися в абсолютно несподіваному напрямку: зміни графіків і звичок, багато людей бояться. Деякі мігранти описують це почуття як втратай

Зараз такий час, який скаржаться про депресію у вигнанні, є поганим тоном. Більше інформації Після всього, ніхто не болить ксенофобії і не всі Західна Європа Я раджу з припливом мігрантів. Важко скаржатись на вечірку, право?



І Ваші люди, які проживають в домашніх умовах, теж не торкаються, як важко. регульованийй Вони мають свої проблеми, і вони здаються набагато серйозніше. Більш того, багато родичів і говорять тільки з заздрістю або захопленням про виїзд когось близько. Безсумнівно. Західна Європа Здавалося б, казка.

Проблеми з зайнятістю

Нешвидкий Не вірно, що ви не можете знайти роботу тут. В роботі, і є достатньо для всіх. Але потрібно розуміти, що це завдання, призначене для низька майстерністьй Німці, поляки і французи не підійдуть. І це сфера послуг: послуги ресторану, прибирання, будівельна робота, сортування товарів на складах, збирання.

У Східній Європі, де ми приїжджаємо, більше 80 відсотків людей ВипускникиІ це дуже високий номер. Для багатьох наших земляків, копаючи в грязі або в посудомийній машині, здається щось грішне. Таким чином, деякі люди сидять на виплатах і чекають пропозиції про роботу в своїй професії. І це, на жаль, без відповідного європейського диплома практично неможливо.

258000 р.

Тим не менш, за час, навіть це проходить, або швидше, долає. Переміщення в іншу країну (за всіма обставинами) практично ніколи не легко. Але для нас східні європейці набагато складніше. Ми не любимо! Він завжди тягнеться до рідних земель і рідних людей. І це тягає за десять років, навіть коли речі, здається, краще. Ви ризикуєте рухатися і Почати? Якщо ви вже прийняли ризик, поділіться досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное