Якщо птах вибиває і збиває в вікно, це не випадково, але важливий знак.

Як виходить, я суперстатую людину. Я мав дуже багато упереджень у моїй голові, що стосуються різних сфер життя людини, навколишнього середовища та дикої природи. Наприклад, я не маю сумнівів, що птахи, збиті або літаючі через вікна часто занурюють деякі новини або події. Учора, птах потрапив у подвійне склопакет, а хвилина пізніше мою бабусі назвали і сказали, що вона була відправлена для обстеження в обласну клініку.

Суть народних оменів: птах потрапив у вікно - щось повинно стати. Якщо птах залишався живим і негарним, то нічого страшного буде. Погано, коли птах гине з удару, тому що після цього може статися катастрофа. Так як маленька цуценя з сюрпризу тільки подрібнилася ляка і висушена, я не був дуже хвилюватися. І дійсно, тести показали, що в коханій старій жінці немає серйозних проблем здоров'я.

Якщо ви не вірите в будь-які ознаки, птах потрапив у вікно з причини: краще дивитися. Хоча багато тут залежить від типу птаха і його поведінки. Якщо вона загибла до смерті, то буде незабаром.

Увімкніть вікно До корів люди з'явилися з'ясне ставлення. Це вважається, що він входить до іншого світу. Коли чорна птаха видно зовні вікна, нічого хорошого очікується. Якщо птах наполегливо збивається на віконному каркасі, ймовірно, незабаром в будинку з'являться мертві.

У народі сорока асоціюється з будь-якими новинами або подіями. Якщо вона побачила Ваше вікно, слід очікувати деяких неприємних сюрпризів. Хрусткі тріщини в дворі - є бурхливий бенкет з великою кількістю гостей. Якщо вона зробила гніздо на вашому сайті, то весілля очікується найближчим часом в сім'ї. Не боїться, птахи не будуть робати біля гнізда, але в сусідстві вони можуть вкрасти курчат і продукти харчування з тварин.

Що чекати, коли кліщ збивається на склі Сіниці - буде хороша новина. Якщо вона росла в будинок, то очікується отримання прибутку або поповнення сім'ї. Одномісний месенджер жовто-розкладений прогнозує довгоочікуваний зустріч з його половиною.

Стрілка збиває на вікно Воробна борона дляоплетіння проблеми з грошима і несподіваними витратами. Якщо він вибивається на вашому будинку, найближчим часом, спробуйте не випустити кредити, не славляться і не ризикувати угод.

Нотатки: хіт птахів. Дерев'яні палички можна знайти тільки поблизу житла. Коли він починає розтріскувати дерев'яну підвіконня, мешканці будинку дуже бояться, тому що це птах вважається забійником природних стихій, хвороб і навіть смерті. Але не потрібно панікувати, бо можна, щоб він летився на обід.

З давніх часів поросята символізує мир і надію на щасливе майбутнє. Коли він тихо співає на підвіконні, чекає хороша новина. Люди припускають, що душа покійного родича може відвідати своїх близьких в образі голуба.

Якщо ковтати не зламався з вікна, він відбиває велику неприємність. Коли птах сидить на відпочинок або вільно росла в приміщення, а потім висушують, ви чекаєте успіху і сприятливих змін долі.

Той факт, що птах потрапив у вікно, є ще одне пояснення, звичайний і не містичний. Вона може втратити свою спрямованість або просто ігнорувати невидимий бар'єр. Орнітологи говорять, що птахи не помітили прозорого скла. Ковтання і ковтати, наприклад, літати дуже швидко і виходячи з крилих комах не завжди встигнути виправити траєкторію польоту.

Тіти, магпіони і корови, як правило, підходять для людської звички в пошуках їжі, а борони постійно знаходяться біля нас, навіть гнізда збиваються під нашим дахом. Не рекомендується давати птахи, якщо, звичайно, вони є представниками великих видів предатора, які можуть викликати незрівнянне пошкодження вашого птахобудинку.

Якщо ви регулярно годуєте голодні птахи, ви можете отримати швидкі помічники, які зроблять більше користі. Дуже цікаво подивитися.

Які птахи живуть поруч з вами?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное