Коли я зустрів Діану, я вірю, що я знайшов справжню любов, хто знав, що це буде?

У житті чоловіка є перші 40 років дитинства. І, в цілому, не далеко від правди. Сучасне чоловіче суспільство не є серйозним, наприклад, їхні батьки або навіть діди. В середньому тридцять років ніколи не буде відповідальності. Тільки коли Я знайшов дружину вагітним.Тільки тоді я зрозумів, що я повинен почати свербіж і мислення про щось.



Цікаво, що це мешканці великих міст, які не приймають своїх прямих обов’язків так серйозно. Вони хочуть відвідати зелені місця, піти на місцеві сторони до сірого волосся. Розвага і не відповідальність! Хоча ті, хто живе далеко і більш життєздатні, навпаки, прагнуть знайти велику і дружню сім'ю. Але перша завжди бракує часу і перевірки, а другий – гроші. Якщо вона була протилежною, вони, ймовірно, будуть щасливі.

Я знайшов дружину вагітним. Моя назва Абубакера. І я не слов'ян. Я пишаюся своєю спадщиною і вірю в кращих. Коли я прийшов до столиці зовнішньої країни, це було дуже важко. У будинку я мав дуже різне замовлення, не схоже тут. Саме тому я чинила себе молодим чоловіком. Зроблено багато помилок і втратив багато часу. На жаль, минуле не можна повернути. Але я спробую переконатися, що я не соромлюся майбутнього.

Де вперше зайти на молоду і недосвідчену людину? Навіть без вищої освіти? Звичайно, десь, де значення в першу чергу фізичні показники. А крім того, про щось цікавіше, без необхідних знайомих і з'єднань, я буду любити навіть мріяти. Так я пішов працювати в якості ручної роботи для будівництва, а потім поєднував цей вид діяльності з роботою водія таксі. Але це після року і половини. Коли я зроблю своїх перших друзів.

,00 Р

Як я не намагався, збережений, працював важко, я не міг збирати принаймні деякі менш гідні суми. Майже все пішли на їжу, укриття і все. І це не просто мене. Але я пощастило, щоб вирішити багато грошей і відкрити мій kiosk з квітами. Місце не працює, коли я запустив його. Але незважаючи на те, що кілька сусідніх вулиць почали відреставрувати. Це те, що потік людей, які перевозяться через скромну кабіну з різними рослинами. Бізнес пішов і я почав відчувати себе, трохи потроху, що це було як жити в середній класі.

Після того, як рік і половина, мої друзі і я, які прийшли з нашого рідного міста, вже розвивалися фінансово до точки, де замість трьох кістолів, які з'явилися протягом цього часу, ми вирішили інвестувати в щось більше. Думки орендували одну невелику будівлю, що складається переважно зі скла і бетону. Це рішення приніс нам ще більше грошей і необхідні знайомства. Так мій наступний крок був мати повноцінну сім'ю, тому що, в теорії, було достатньо грошей для більше.

Ось як я зустрів Діану. Місцева краса і дуже соковита дівчина. Що я думав, що ми були багато спільного з. Він назвав мене гарячою людиною, завжди доторкнувся мого акценту і в цілому, я б сказав, що у нас були взаємні почуття один одному. Ми, звичайно, попередили мене, щоб бути більш обережними в моїх відносинах. Я хочу вибрати дівчину з нашої культури. Але не слухав їх. Діана розумна, сучасна. З нею я можу зробити багато. Не просто посвідка на проживання столиці.



На жаль, це був випадок, коли чорний стейк почався в моєму житті. Я не знаю. Я хотів би продати бізнес і йти додому. Починався йти погано і не завезено в достатню кількість грошей. Партнери також почали вигорнути, якщо навіть потрапити в боргу і не до тих, хто зможе мирно вирішувати проблему. Я колись спробував запалити, щоб уникнути висихання. Але Діана кладе всіх зусиль для відпочинку. Вона захотіла повноцінне життя, розваги та клуби.

Мій друг не обдурив мене, я знаю його. Але я зіпсував нерви свідомо. Вона любила, як нерв я був про її постійні нові вимоги і виклики. Починалася вона. Але я не можу зробити нічого назад. Я не можу сказати ні, я теж не міг. Я не зламав себе. Покровники Діани зберігали близьку око на зв'язках і хвилювалися, що я б "навчити дівчину". Той факт, що сама дівчина могла відхиляти всіх, хто навіть не вважається.



Ми нарешті зламали. А точніше, Діана залишила мене, коли вона зрозуміла, що вона не мала нічого прибутку. Я навіть запитав, чи любила мене. Відповідав, що відповіли лише слухняну посмішку і розкочували очі. З одного боку було трохи боляче часу і зусиль. З іншого боку, у мене було більше часу і енергії, щоб продовжити свій бізнес, хоча він вже працював у втраті.

На наступні 3 роки я працював важко. Я спробував дізнатися, як ще знайти джерело коштів для себе, щоб все було правовою і офіційною. У той же час я почав відносини з дружиною, Сафією. З нею все почали працювати. Я старша, більш досвідчена. Вона була духовно близько до мене, тому вона не повинна пояснити мої прагнення, мої цілі, моя поведінка. Я дуже рада, що ми погодилися з нею, я тільки шкодую, що не відразу. Ви повинні прислухатися до казівників, вони не дадуть поганих порад.

р.

Пілінги В кінці я отримав мій шлях. На 36 я мав власний твердий бізнес, економія і навіть невеликий флот автомобілів. Автомобілі, однак, не є ексклюзивними. Але є кілька. Проспект моря. Багато людей знають мене і не тільки людей з діаспори. Я навіть побачила мій ex Diana кілька разів. Я впевнений, що це не випадково. Здавалося б, мрія прийшла. Як кажуть, час збирати камені зараз? Чи можна жити щасливим життям?

Але, ні. Коли Сафія прийшла до мене і сказав мені, що вона була в положенні, я міг бачити те, що сумний, вичерпне обличчя вона мала. Я запитав, що сталося, чому вона не відчуває себе добре? І відповідав, що я відчув. Але я був зайнятий зростанням бізнесу, і моя дружина не відволікала від того, що справа. У будь-який час вона хотіла піти додому. Зворотній зв'язок Так що наша дитина росте і ніколи не відчуває боляче або боляче. Я не відчуваю тиск великого міста і невагомих поглядів. Не дозволяйте нікому ставити палець на ньому. Де це можливо? Тільки вдома.



На даний момент ми ще в іноземному капіталі і чекаємо народження нашої першої дитини. Але я вже зробив всі необхідні зусилля. Він майже погодився продати свою частину бізнесу. Також за аналогічною ціною позбавили від зайвих автомобілів. Він віддав деякі дрібні речі між надійними друзями. На нашому шляху ми будемо жити лише трохи, і ми будемо на нашому шляху. Я не відчуваю себе на плиті більше. Тіред. Відкриваємо невеликий ресторан в домашніх умовах, який мріяв від молодого віку. Я буду жити з дружиною, як я повинен. Тихий, спокійний життя. Я не бачу себе і сім'ї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное