Після розлучення я стала абсолютно різною особою, я не думаю, що я можу зробити це до.

Якщо розлученняЯк правило, є всі різновиди чуток про її. Від друзів, від колег по роботі. Іноді від друзів і подруг. Як це сталося, яка зараз і так далі. В цілому, це не те, що це норма, але ми, люди, звикли до цього стану справ. Як і раніше, ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але якщо ви думаєте про це, то це недостатньо.

р.

У більшості випадків люди використовуються для пошиття жінки в розлучення. Чоловік, після закінчення шлюбу, з якоїсь причини ми найчастіше асоціюємо з оксамитом, п'яною, ліаркою або чим гірше. Не шукав дітей, які б він хотів. І тепер робилося правосуддя. Тому в більшості випадків діти залишаються з матір'ю. Але в житті, як ми знаємо, не все так зрозуміло.

Коли ви одружилися за любов, інформація протікає навколо вас стає трохи дивним. Я жінка і сучасний порядок говорить про те, що я повинен бути залежним від мого чоловіка, обіє і опускати його в все. З іншого боку, я повинен бути трохи і сидіти навколо шиї. Взявши Paychecks, вимовляючи і завжди вимагаючи більше. Тільки тоді буде мій чоловік (хоча в цьому контексті він більш схожий на раб до мене) виростає в кар'єрних сходах. Це те, що думають про те, що думають психологи жіночих радників та «додаткові» І я слухаю їх, бо я жінка.

На цій точці багато читачів можуть незгодити з собою. Все про те, що ви слухаєте. Але статистично я хочу розповісти вам, всі ці нові неоднозначні роботи дуже добре і вони мають багато послідовників. Так не дивляться на суттєві соціальні зміни, які відбуваються протягом 5 років. Я попередив вас.



Я був дуже позитивним і впевненим, що моя сім'я буде побудована на довірі, прогресі і великій любові. Мої батьки допомогли мені фінансово, а також дав мені відмінну освіту і виховання. З Димом, ми починали наше сімейне життя, не схоже на більшість, в зданій квартирі. Це шахта, двокімнатна. Відновлений і в гарному районі. Для початку все, що душа хоче. Я відчував щасливий.

У нас є хороша робота. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І коли я був вільний, Діма працював. Неперевершено, коли я працюю, він мав перерву. Я думав. Ми просто божевільні друзі. Кожен знає, що коли чоловік бачить один одного в день на роботі, вони мають проблеми вдома. Побачити щось гарне навіть в неоднорідній ситуації – це мій підхід до всього. Чому варто ставити, коли можна правильно налаштувати?



Але зараз 5 років після весілля і 2 місяців після розлучення я став абсолютно різною людиною. Я став більш серйозним, більш серйозним і більш серйозним. Можливо, деякі відсотки можна віднести до віку. Ну, щось, звичайно, прийшла з просуванням на роботі. Ви не можете бути приємними для ваших підлеглих 100% часу, інакше вони швидко опиняться на шиї. Це не їх несправність, це не мій, це просто спосіб чоловіка виготовлений. Він завжди хоче більше свободи.

Так мій екс-люда також в деякій точці вирішив, що я поодинці для такої люблячої людини не буде достатньо. І так я вирішив покинути на свою колегу з офісу. Спочатку він сам сподівався, що це буде нормальною справою, але потім справа почала брати серйозний поворот. Так Діма була облаштована на краю, між мене і коханою. Коли він сказав мені це, я пам'ятав, що так, в третій рік нашого життя разом, я дійсно почав помітити, як він почав схуднути швидко і став якось нервовим, тривожним.

Але я була хорошою дружиною. Я мав деякі можливості, тому що я працював важко і важко. Я вирішив подарувати коханій подарунок. Перейдіть на відпочинок, до моря. Все на моєму акаунті: проживання, харчування, деякі розваги. Він просто мав бути там і бути в гарному настрої. Відпочивали разом, я думав, вирішує багато проблем. Ми ще молодий і повний міцності. У нас є багато цікавих речей. Ох, наївна дівчина.



Я не підозрювала, коли я помітив, що моя дружина постійно знаходиться на телефоні. Я думав, що вони турбувалися на роботі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Я впевнений, що він отримав все на ньому. Але це не було. Моя «компетент» втратила свій період. І вона була дуже нервовою. Як виходить, це не за нічого. Але я знайшов багато пізніше. В кінці шлюбу.

Коли Діма і я був окремо, він сказав мені багато. Ви не можете писати тут. Крім того, деякі деталі не для інших людей вуха, я думаю. Що сталося з усіма цими нецензурами і як я жити зараз? Я можу говорити про це, і в той же час поділитися з вами своїми думками, які погляди я мав після того, як я дізнався про життя чоловіка на боці.



Пілінги Взагалі я отримаю До всіх, як тільки, це була значна зміна. В іншому випадку, якщо ставлення змінилося тільки до екс-людії, це буде простою. Я більш критичний персонал і персонал. Я не говорю про людей, які я не знаю, і я не погоджуюсь з будь-яким з речей, які мій батьки говорять. Іноді я знайшов себе мислення, що в одній ситуації або іншому я можу бути більш ніжним. Але це вже занурюється в підкортек, і, ймовірно, тільки хороший фахівець з психології може змінити мене.

Можливо, це просто продовження того, що я сказав вище, але розлучення з Дмитра теж непросто. Я не даю йому нічого або віддаю його. Я знайшов найбільш виразний і неприпустимий, але, дорогі, юрист. На кожну маленьку річ, кожен міліметр нашого життя. Діма навіть залишив мені кілька повідомлень на телефоні, запитуючи мене бути м'яким, він має дитину і потребує грошей. Я використовував, щоб викликати себе поганою людиною і в цілому, не відбите слово. Тепер я думаю, по-різному.

Здавалося б, що дитина Діміном не може бути завдана любові батька. В іншому випадку батько не має нічого. В домашніх умовах ми проживали з собою, ми придбали складаний автомобіль, і зараз купили його на третину від початкової ціни. Дмитро все ще має роботу, але коли він має дитину і дружину ніколи не працював, зарплата повинна бути значно вищою, ніж мій екс-люда зараз. Принаймні за його минулими словами. Ну, нехай йому піти другий.



Як мені, я сказав, щоб багато моїх колишніх друзів. І з деякими в загальному листуванні в Інтернеті. Чому? Вони тримають намагатися зробити мене винним. Що я хочу, щоб мій ex-husband. Я пограла дитину грошей. І так вони повинні підтримати його. Не потрібно пасажирів, як це. Нехай вони залишаються в минулому. З мого наступного чоловіка, я, ймовірно, зроблю пренуптаційний договір. І ми влаштуємо для всіх тих моментів на пляжі перед весіллям. Якщо ви хочете прийняти його, ви не можете. Не існує бажання витрачати своє життя на іншу людину. Тепер час жити в радості.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное