Я побачила дружину в руках іншої людини - не деякі дивні, але мій найкращий друг.

У відносинах є вгору і вниз, і є повна обробка. Причина, чому більше пари людей співіснують разом, не можна за хвилину. Є багато прикладів: народні напої і відкриває руки. дружина cheats на чоловік з другомУ Вашому партнеру та ін. Специфіка не настільки важлива, що процес поділу є важливим. Чи зможуть люди «покинути» без контрабасів або, навпаки, нереальний скандал? І чому, і не інший спосіб?



Тепер, як і більше і більше чоловіків почали спілкуватися один з одним онлайн, вони почали помітити, що майже всі з них були однакові моменти, коли виховали жінок. Що не приділяв увагу перед. Назвіть, що в кінці було відчуття, що насправді жертва була вона, і не людина, яка була обманена. Зараз чоловічі форуми активно обговорюють це явище і досі не можуть приходити до консенсусусу. Як жінки маніпулюють інші так добре?

Моя дружина зраджує чоловіка з другом I, Olya і Nazar я змінив дружину. Не з кимось, але з хорошим другом нашої родини. З кимось ми побачили принаймні один раз на місяць, постійно спілкуючись на телефоні і в цілому, я був особисто 101 відсотків впевнений йому. Назар завжди в змозі допомогти з порадами, навіть зараз, що ми всі старші, лаціер і більш дратівливі. Я був молодий. Не дивно, що наша родина має хороші стосунки з ним. Включаючи Оля, дружину.

Назар і я завжди був різним. Я люблю спокій, надійність і відпочинок. Коли я одружився, я знаю, що моя дружина буде близьким до мене. Це те, що я проведе решту мого життя. Я зроблю все, що я можу зробити її гарним і комфортним з собою. Чому це? Я не говорю, що я мав багато жінок в моєму житті. Але я можу зробити деякі порівняння. І виявилося, що Ольга у всьому була головою і плечима над її «компетентами».



Вона завжди була думка. Вона була живою, розумною і не потрапила в її кишеню. Деякі мої минулі стосунки здаються як лялька. Комунікація SMS-повідомлень, як «сліпі гроші для манікюру, купуйте домашні креветки та щось на боці». Проксимус Ні людська взаємодія, лише деякі види моделювання. На практиці Оля також показала себе з найкращої сторони. Вона подбала мене, коли я хворий. Я чув багато разів від неї, як приступити до цього або цього випадку. Але не замовлення, ні. І ось, як я впала в любов з нею. Немає пам'яті.

Назар завжди був людиною іншого персонажа. На деякий момент він може мати багато грошей в кишені, які він намагався витрачати на всі витрати. Для задоволення і шкідливих звичок, переважно. Не можу навіть платити за таксі. Я там, так. І це наш вік, більше 30 років. Але він завжди був гострим на язикі, життєрадісним і не заляканим перед проблемами. Я завжди оцінив його в нього, так багато так що, очевидно, я часто оцінив його.



Мій екс-бойфренд завжди любив жінок і він любив їх. Саме тому Назар продовжував йти в тренажерний зал, хоча він курив, як паровар, і він не міг бачити примах, як часто. Ми зазвичай відчуваємо себе шкода для цих хлопців у нашому віці. Зрозуміло, що вони не всі хороші в серці, і що майбутнє може загартувати бачелор? На пізній вік, знайти право людини жити? Ні, я думаю, що це фантастично.

Я дізнався про зраду, звичайно, від нещасного випадку. І як ще, якщо я не чуйна людина, і Оля не дав мені ніяких причин цього бізнесу. Але було одна зміна її поведінки. Вона була іржа до мене пізно. Повільно, механічно. Я очолився і зробляв обличчя дитини. Я блюв її на якийсь стрес, або, можливо, гормональні моменти. А потім були більше таких ситуацій, і ми навіть мали розмову про це.

Я не можу стояти, щоб сам. Я не думаю, що це нормально. Не має конструктивної бази і тонкої залізності. Це жарт, що більшість людей не можуть робити. Деякі професійні вітчизники можуть бути веселими, щоб "Смокт" людина. Назар. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І дали, що ми знаємо один одному довгий час, його суворі слова, особливо коли він був похмілля, завжди здавалося смішним мені, але не наступаючи. Оля не знає, як жартувати. Її верблюда було означати і завжди прямо до чола.



Я бачив їх два в стоянці. Стійка, гоління. Зрозуміло, що це не дружня зустріч. І дуже близько. Я повинен бути містом в часі. Моя дружина і я не маю ніяких друзів в цілому, я не великий фанат гучних вечірок. Я не здивував, що Оля і Назар в певній точці вирішив, що громадський дисплей своїх почуттів може стати гарною ідеєю. Проживання Кожна людина отримує її неправильно в певній точці.

Я приготував розмову з дружиною близько двох днів. Я спробував змусити себе бути спокійним і не пускати емоції. Не підсмакуйте до сліз Оліну, молитви та охати. Збережіть обличчя і просто розіграйте, як дорослі. Але коли прийшов час і я розповідав її, що я бачив, її реакція збив мене з сідниці. Хоча б я не хотів би, щоб просто подивитися лізилі на мене і попросити, "Я, що ви відчуваєте краще? й

Ольго не пояснив себе або приниження себе в будь-який спосіб. А замість того, вона почала блювоти мене за все. Ми звернулися до неї. І був мій вини. І ніхто інший. Ми ще не мали дітей, хоча вона звикла сказати, що вона не хоче поспішати. Ми не можемо жити, як вона хоче, хоча приватний будинок в місті не найгірший варіант я думаю. Я теж слабкий, нудний. Ми не будемо говорити про це. Вона не має того, що з Назаром. І в цілому, до того, як вони почали спати разом, вони часто зустрічалися просто, щоб поговорити.



В кінці, що я планував закінчити швидко, як відірвати скотч від шкіри, перетягування на всю ніч. І вона була переважно дружиною, яка сказала. Надихнула, кричуща, кричава. Але, по суті, весь цей раз вона намагалася просто змінити тему, щоб приниження мене, мої дії і довести, що я був нульності, які пощастило бачити її реальне життя. Або, можливо, це навіть здавалося б, хто знає. Але що ми знаємо, що я найгірший. Тексти пісень, а це означає: І поки вона живе з мною. Кожна хвилина жертвує себе ніщо.

Тож не дивно, що я показаний слабкість. Він пішов до готелю, щоб провести ніч. Я не думав про те, що моя улюблена дружина не зловила на мене. І я не можу контролювати себе більше, тому я просто не міг бути з цією людиною на тій же території. Він не повернувся до декількох днів. Калм, спокою і впевненістю. Він дав час до свого екс-домогосподаря в табір, не сказав слово, коли вона почала апологізуватися і пропоную говорити про все знову. Я навіть назвав її кабіною і платив за нього. Хоча будинок батьків не так близько. На даний момент ми не офіційно розлучалися, але я просто зобов'язаюся чекати поставленої дати.

Назар мав коротку розмову. Я назвав його і сказав йому, що якщо я бачив його обличчя десь поруч, я спробую переконатися, що в наступний момент навіть найближчих людей не міг його визнати. Звісно, він знав, що збирався. Він погодився і відразу вішати. Тепер він повинен якось поліпшити фінансову ситуацію, адже Оля любить комфорт. Незважаючи на те, що я не хвилююсь про своїх підопічних ігор. З вікон випадають.



Хто ще дивує мене. Nazar є колишньою найкращою другою, так. Але ми припинили спілкування дуже швидко. Чоловіки ніколи не пробачають один одного для зради. Оля, вона любила мене. Я знаю його, я відчував його. На жаль, її перша думка була, щоб зробити мене вірність для обману на мене. Миттєво, я не можу це зробити. Що це, майстерність пришивається в мозок будь-якої стандартної жінки? Або хтось навчає їх десь? Що відбувається для всіх або я просто щасливий? Це так довго, і це все було. Чи є сенс почати з чогось іншого, якщо вона виходить, щоб бути не краще, ніж її екс-дружина? Я здогадую самотність - єдиний вихід.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное