В той час як наша квартира була відремонтована, ми вирішили зупинитися з батьками чоловіка, але незабаром я шкодував.

Молода пара в наш час не вдається. Вони можуть зробити все, і вони будуть долати все, якщо вони хочуть. Для отримання шлюбу і вело. Незалежна родина, новий підрозділ суспільства. Мама і тато далеко не потрібно бути як самостійним. І тепер весілля просто велика партія і нічого більше.Життя з батьками чоловіка.У нас є окремий бюджет, і діти ще не думали про все ще... і це не тільки екзотична версія шлюбу в сучасних реаліях!



Деякі не бачать таких прикладів, як репресивний. Діти одружені з одного з батьків. Що таке велика угода? Для деяких людей, наприклад, це порядок речей. Вони будуть другими. Хтось, навпаки, вважає, що такий підхід до сім'ї є овертайним і тільки дає слабкість у відносинах. Молода пара не зможе розвивати нормально в таких умовах і назавжди залишиться в стані дітей. Де він підходить. Тим не менш, такі теми часто викликають суперечки, нічого нового в цьому.

Ми живемо з батьками нашого чоловіка. Я хочу поділитися з вами своїм прикладом сімейного життя і розповісти про те, як мій чоловік і я переїхав з батьками і що сталося. Я не думаю, що мій сюжет є нудним і неруйнівним, але є те, що ви обов'язково дізнаєтеся. Я пам'ятаю цей досвід протягом тривалого часу.

3 роки тому Юрія і я одружився. Понад двадцять п'ять, вирощених. До весілля, звичайно, ми прогулялися разом. Але жити серйозно в одній квартирі - ні. На жаль, ми не встигли це зробити. Я вірю, що життя перед шлюбом з чоловіком не означає бути з ним чоловіком. Будь ласка, зв'яжіться з нами Ви повинні бути справжнім шлюбом. Але ви можете розбити в будь-який час, і це його.

Багато людей не згодні зі мною. Вони скажуть про те, що якщо люди не поділилися життям перед весіллям, то після цього у них буде проблеми з ним. Моя точка зору - це: з неозброєним оком можна побачити внутрішню інвалідність. На сьогоднішній день проблема полягає в тому, щоб купити собі всю необхідну техніку, було б гроші. І про будь-які домашні питання можна сміливо не турбуватися. Ми живемо в подарунок. У минулому, кожна дрібниця приймала багато часу і зусиль. Зараз практично все автоматизовано.



Моє слово і думки були підтверджені на практиці. Юра не одна з тих, хто не міг приготувати свою їжу або кинути речі в пральній машині. Дуже дорослий, незалежний молодий чоловік. Я радий, що не розчарував мене. Тому що я не відлякувся від побутових хорів. Насправді, ми їсти однаково, тому просто потрібно варити кілька разів більше. Коли це мій поворот, природно. Добре завантажуйте пральну машину, і ми промиваємо посуд для себе. Чому скаржаться сучасні жінки?

За весь час ми проживали з Юрою, ми зварилися з ним лише кілька разів. І навіть тоді наші кварелі можуть називатися великою протяжністю. Просто скинути накопичений досвід. В будь-який час ми знаємо, що ми можемо зробити. Але гучні кришки і емоції дарують монотонний сімейний життя його частку пригнічення. В перший раз у батьківському домі був скандал. А потім я занурився в три струмки. Я ніколи не забув, що день.

Ми нарешті придбали свою квартиру. Як і квартира, коробка швидко. Але це була наша коробка, хоча весь світ кинув її на ній: наша сім'я, батьки Юри, гроші гостей з весілля. І що ми можемо зробити, ми молодий, ще не заробили. Я розумію. Але під час реконструкції я мав жити кудись. Продовжуємо орендувати б дорого, і ми не встигли друзі з відповідним житлом. Допомогло батькам чоловіка та їх приватна двоповерхова будинок. Я був сподіватися, що він був дуже довгий візит. Але я повинен визнати, що я був трохи помилковим.



В цілому я спілкував з Юрієм мамою і батьком до весілля. Але це були досить безглуздими розмовами. За перший раз я розумію природу батьків мого чоловіка на їх території. Дад - весела, весела людина. Захопити тебе. У своїй молоді він інвестував гроші, і дуже успішно. І тепер я просто взяв від життя, що я хотів, без думки про будь-який додатковий. Для цієї ролі він мав дружину, мати чоловіка. мініатюрна, короткокутна жінка з коричневими очима і тонкими, нервовими губами. вона хороша людина, але з своєрідним характером. Суворий але ярмарок. Майже завжди.

І почався цей "період" Ніяких вимог до мене особисто. Але я відчував кожну секунду, що я був протестований. Кожна їсть і почала повільно підніматися з столу. Я розумію, що напруга в повітрі. Так, потрібно упакувати плити і мити посуд. Я не роблю це вдома, якщо це мій поворот. Але в будинку батьків мого чоловіка немає іншого способу. Сама історія з приготуванням. Моя мати-в-право допомагає мені, але вона ніколи не пропонує піти відпочити або зробити її самостійно. Якщо я в своєму будинку, я повинен працювати.



Дуже скоро ми переїхали з «практики» до «теорія». Не дивлячись на те, що ми дали кімнати, поки мій чоловік був на роботі, мій мати-в-завдячений мені просто поспілкуватися. Я насправді відчував себе як комаха під мікроскопом. Я зацікавився буквально все. Хто я, що я працюю, як я не хочу йти в офіс через це. Я працюю з дому, так що? Тоді були нейтральні питання про літературу та мистецтво, чи можна грати чи малювати. Не дивлячись на те, що мій мама не дивився в роті.

Я зацікавив його, крім прослуховування деяких сюжетів або його жартів на своєму сина. Добре, хороші шинки. Він завжди боїться її. Цікавий хлопець, смішний. Моя думка також згадувалася тим, що мій чоловік став більш і схожим на матір. Він також дивно вичавив свої губи, прокинувся і підняв брови. По суті, він може зробити його до. Але там, коли я міг бачити схожість, я був дуже незручним.

Ми почали боротьбу, для реальних. Більше і більше я зловив себе мислення, що я хотів піти додому або навіть піти в друг або батьки. Я не втомився, але я відчув далеко від моєї пластини. Моя мама-в-одному попросила мені пару разів, чому я була блідою. І я ще не можу сказати, що вона доглядала за її частиною або деякою кількістю пасивної агресії.



Як вирішити цю ситуацію? Це те, що це не так. Я ніколи не змогла висловити мої думки, які можуть бути, чому я пишу це зараз. Моя сім'я була збережена шансом. Або ж, ручні працівники. Вони закінчили ремонт пари тижнів раніше, і навіть далекого родича шахти, які робили ремонт самостійно, підтвердили, що хлопці все робили на найвищому рівні. Тож мій відпочинок в будинку батьків. Дуже раптово, але я не сумний на всіх.

Ми живемо з Юрою разом знову і не знаємо гранату. Все добре в домашніх умовах, інакше я не скаржаюся. Його вирази обличчя і мікрознімки знову знайомі і любили. Він розмовляє, як він не розумів мій внутрішній стан. Я не знаю. Я все одно спілкуюся з батьками, але не часто на телефоні. У будь-якому випадку, все добре зараз.



Як живуть деякі сім'ї біля своїх батьків залишаються загадкою. Я не зробив це другий раз, навіть якщо я сплатив багато грошей. Коли ви залежите від того, хто старше, і не соромтеся бути собі 24 години на добу, це занадто багато для мене. Я не знаю. Чи знаєте ви, що ви знаєте? Що говорять? Я єдиний, хто є таким чином? Чи існують інші у нас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное