Мій чоловік постійно робив задоволення від мого скромного стилю сукні, тому я вирішив навчити його уроку.

Характер людини часто проявляється в стресових ситуаціях. Не коли ви встигли думати і думати. Але Як швидко приймати рішенняІ з хорошим результатом? Щоб зробити це, потрібно бути розсолом, прохолодити і не турбуватися занадто багато про наслідки. Саме ця риса, яка відрізняє багато успішних людей. Бізнесмен, політики, фінанси – їх дії та слова часто базуються на інстинкті. Безперечно, вони є професіоналами у своїй галузі.



Пели не доступні звичайним людям, більшість з них. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви не знаєте, що ми всі різні. Не кожен знає, як приймати швидкі рішення. Однак, іноді, навіть в звичайному житті, варто спробувати крок над собою і спробувати піти на деякій пригоді. Якщо це непланована покупка, або придбання для влади або будь-якого, це не важливо. Ризик благородний. І все ще краще, ніж сидять на одному місці протягом багатьох років, боявся змінити щось в своєму житті.

Як швидко приймати рішення я песимист. Я працюю менеджером з обслуговування клієнтів для локального ISP. Це дівчина, яку ви приїжджаєте до одягу, коли ваше з'єднання раптом не йде. Кожен знає, що інші люди відповідальні за функціонування інтернету. Інженери, тюнери. Не менше босів. Але моя робота повинна бути грушею, на якому всі бампи падають. Так вранці я готовий до приїзду нервової особи або парі, настрій якого буде нижчим, ніж плінтус. І вони спробують руйнувати його і мене. Це робота.



Пелес ніколи не намагався бути краще, ніж вони дійсно є. Це просто не шахта. Навіть мій макіяж легкий, не провокаційний. Для покриття будь-яких можливих недоліків і нічого іншого. Штановий костюм і щільно приглушені волосся на спині голови. Які окуляри. Сіра миша, всередині, зовні. І походжу з цим слоганом. У мене багато разів намагалися впливати на мене, але завжди невдало. Навіть смішна річ була, один день ми пішли покупками і я носила гарне розкриття сукні для жарту. Я дуже швидко змінив і покривається фарбою. Я не маю свого роду, хто знає, як приймати швидкі рішення.

Але мій чоловік вука. Ми живемо з ним протягом 7 років. Я зустрівся з деякими студентами, але якось все вийшло. Я знаю про свої минулі пригоди і ніколи не благував його за це. Минуле минуле. Часом важко йти з ним. Це не так, але я запитаю його, які речі я повинен підібрати. Він краще впорається в парфуми, взуття, ювелірні вироби. Якщо це моє бажання, я прийшов до касового реєстру з точно таким же нарядом, що живіт надходить на вхід. Я так не задовольнить почуття смаку.

Габаритний зображення

У той же час Тихон любить памперувати себе новими речами. Він має три куртки в шафі. Всі види браслетів, пара хороших італійських взуття. І ви не можете отримати його з тренажерного залу, і я пішов тільки там, а потім наступного дня я скасував підписку через біль в тілі. Ну, принаймні, вона природно тонка. Тож я знаю, що жінки, які ходять, шукаю чоловіка навіть у моїй присутності. Що відбувається при прогулянці по вулиці окремо?

Тексти пісень, а це означає: І я був тонкий з нашою ситуацією. Якщо не за те, що з часом Тихон почав битися занадто рясно. Ні, він не зраджує на мене, ні. Я знаю чоловіка добре, і він ніколи не дав мені причину підозри у собі. Ми познайомимося з вами після роботи. І ось мій півень. Чотири кільця на руках, сорочка непристойна на трьох кнопках, щільна куртка, акуратна неголеність, сонцезахисні окуляри і смужка болгарка. Це парфумна слива, звичайно.

Я сказав йому кілька разів не ставити занадто багато акценту на своїй маму перед дружиною. Як я сказав, я був joking. Ну, він відповів, також як жарт, говорячи, що ви поставили burqa на мене, я те, що я! Ви розумієте. Але в деякій точці я не смішний на всіх. Він не був навіть почуття ревнощів, я просто хотів, що мій коханий, щоб зрозуміти і підтримувати мене. Він знає, що він з'являється. Чи буде важко для нього одягатися як нормальна людина? Добре, щоб збалансувати нашу пару. Так, тепер. Ні, він робить, це

р.

Я просто думав. Все вище я описав до цієї точки є преамбленим, як я провів мій НЗ, який я поставив на себе на відпочинок, в один день. Я не пам'ятаю в житті. І ще. Тож я вирішив, що якщо мій чоловік не хотів би зустріти мене, йому доведеться познайомитися. Наші друзі були тільки для того, щоб мати вечір, і вони природно запрошують нас як для відвідування. Так я вирішив міцно. Я не був, я отримав деякі волосся. Як швидко приймати рішення? Що це?

Я не збираюся купити нову сукню або поїхати в салон краси. Я зробив все відразу. Макіяж, новий одяг, манікюр, педикюр. Нова стрижка, і навіть збільшені вії, які завжди таємно мріяли, але боявся спробувати. Я зробив все, що я мав гроші і уяву зробити. Він був сюрпризом не тільки для мене, але і для всіх інших, включаючи чоловіка. Він прийшов до партії до мене. Я мав допомогти другу вранці. Але я думаю, що це ще краще. Протягом декількох років я зробив те, що я хотів дивитися нещастям обличчя щодня. Тепер я бачив чистий, неперевершений сюрприз. І навіть я зізнаюся, захоплюю.



Я не здавалася, як він завжди є. Немає жартів або жартів про що-небудь. Цього разу він виглядав на мене самотньою і навіть спробував попередити, щоб бути джентльменом: він постійно переніс мій стіл, стояв, коли він пішов з столу. Мій друг завжди перемагався і посміхатися на мене. Вона також любила свою трансформацію. Тоді вона навіть сказала, що я вкрав всю її увагу. Дуже приємно і приємно. Відчувається, як ви в кіно.

Але це час, і веселощі тільки годину. Я не зносила новий одяг та бойові кольори на протязі всього дня. Особливо в своїй поштовій пошті "комбат". Реальність, без серця, швидко нагадував мене про сірі дні, коли я мав піти працювати вранці. Ну, я люблю стрижку зараз, але я можу додати деякі макіяж. Чому? І беремо взуття з невеликим каблуком. Я знаю, як носити їх, я просто не робити це часто.

І ви знаєте, що наші клієнти оцінили мій метаморфоз. Для першої пари годин я думав мене. З успіхом. Але ніхто не бачив людей, які побачили мене не вперше, раптом стали більш м'якими, більш освіченими. Немає одного голосу. Німець закривав нашу компанію або мене з нею. Вони просто просять, якщо вони можуть довго чекати. Так само, або просять викликати органи влади, але добро, спокійно. Звісно, енергія врятувала для нього.



Я не вірю, що ви не можете доторкнутися до рук. У всіх цих оповіданнях про «спеціальну» жіночу енергетику або нашу силу контролювати людей лише з поглядом. Ні, це казки для тих, хто вірить. Але я хочу визнати, що зовнішній вигляд все ще великий вплив на інших, це правда. Тому я консультую всіх, чоловіків і жінок. Не варто, як рак трави, заблокувати себе в тюрмі. Що б ви не були, ви можете зробити себе трохи краще. Або навіть трохи. І це допоможе вам жити краще, стояти на ногах більш впевнено, і навіть дихання стане простіше. Не боятися взяти перший крок. І тоді вона спрощує. Я пообіцяю тебе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное