Моя дружина залишила мене через 15 років разом, я втратив все і пішов в всі серйозні неприємності.

Час йде, і люди все ще мають однакові проблеми з горінням. Як забути Хтось і зупинитисяКоли ви більше 40? Як знайти свою другу половинку, якщо ви витрачаєте більшу частину свого життя в відносинах з іншою людиною? Чи варто сподіватися на нові відносини в дорослому віці або чистому і життєздатному любові, що ви раніше не повернулися? Питання актуальні як для чоловіків, так і жінок. Відповіді на них не завжди прямі.



На жаль, багато дорослих, особливо чоловіків, переобладнати свої пріоритети після перерви. Замість того, щоб працювати над внутрішнім благополуччям, розуміючи свої бажання і прагнення, вони починають ходити, не йдуть на роботу, зробіть знайомства з сумнівними особистостями. В результаті вони втрачають не тільки партнера, але часто працюють і залишки поваги іншим, родичам і друзям. Все про емоції та нездатність їх контролювати. Звісно, ми радимо Вам по-різному поводитися.

Після 15 років шлюбу, поломка є найгіршим, що може статися з людиною. Я не зроблю всіх думок з мною. Людина може втратити здоров'я, але залишатися однаковим на духовному рівні. А коли у вас є величезна невидима рана в грудях, ви стаєте різними без її знаючи. Не тільки це сталося, ми всі знаємо історії чоловіків, які загинули себе після втрати своїх сімей. І був на межі подібної долі.



Знаходив дружину, знаходив новий чоловік і перейшов на іншу країну. Суд визнав свої дії законними, тому що новий «додаток» моїх дітей був не тільки іноземцем, але й дуже заможливою особою в цілому. Неважливо, наскільки успішним бізнесменом я вважаю себе: будинок, котедж, і автомобіль 2021, нічого не може протистояти замозі нового «друга» моєї екзамені. Ось чому вона не запитала мене багато. Чому діляться з вами, крім дітей? І судді повністю на боці. Права матері та батька не однакові в нашій країні. Я сказав, що перед і буде дуже часто повторювати.

Я мав жити і спробувати не йти з розуму. Не вдалося зберегти емоції у себе, тому я почав серйозно розвиватися. Якщо ви перерахуєте всі мої пригоди і помилки, які трапилися мені менше 7 місяців, ви, ймовірно, можете написати невелику книгу. Я серйозний. Але щоб відчути себе шкода всім вам і не витрачати свій час, я згадую лише кілька точок. Я блювотні руху, щоб говорити. Я дуже хочу бути чесною з собою.



В цілому, один день я і три інші люди, які я знаю (згорнути в устілки), замовлені продукти харчування в ресторані, ймовірно, долари на тисячі. А потім вони відбігаються без оплати. І ніхто не знайшов нас, якщо я не збираюся відмовитися від наступного ранку, хворого і червоного з шамбою. Я повинен платити майже всю суму і купити невеликий подарунок для розуміння. Виявилося, що принаймні ми не встигли їсти все, а найдорожчі страви подаються в кінці.

Я не пам'ятаю, скільки там було. Все, що я знаю багато. Не те, що це щось, щоб бути гордим. Гордо, це коли ви йдете після гарної і розумної жінки протягом тривалого часу, а потім ви в відносинах з нею. І на одномісних зборах можуть тільки вражати зелену школу дітей або назавжди бідних студентів. Дорослі знають значення цих відносин. Але що сталося. Приходьте



Peels A, так. Я збитий мій автомобіль. Абсолютно заспокійливий, до речі. Про те, що не погані спогади. Відіграли свою улюблену пісню на радіо. Я намагався ігнорувати його, але після того, як я змінив станцію. І через п'ять хвилин, мабуть, той же поп трек знову відігравав на цій станції. Я здивився, припинив перегляд дороги і поїхав в хвостик автомобіля попереду. Не випадково, крім того, коли ви думаєте про свій гаманець.

Але тепер я старша. Я знаю, що це час для мене, щоб зібрати себе разом і рухатися далі. Так, шлюб втратив назавжди. Діти почали дзвонити мені рідше, і ніхто не сподівається отримати все назад до нормального. Хочу знайти когось, хто може зрозуміти і любити мене. І до чого я можу відчути взаємну. А жінка не приступна, а не самоцентрована. Не слухняний, але мені не потрібно краси королева. Посвідомляємо про те, що в твоїй житті з’явилася нова людина. Звичайно, я почав шукати один на додатках і сайтах знайомств.



І це, де я був дійсно відірвав від того, що діти мій вік може бути. Хто не шукає швидкого кохання, але сподіваємось знайти когось для відпочинку свого життя. Не був мені, він був їхнім повідомленням, які були на анкеті. Політ, кожен другий. Але насправді, мої дорогі, це досить привабливість. Під час онлайн-тренінгу я зустрів 15 жінок. Я бажав зупинитися в десятці, але решта відписана тільки інерцією.

Отже, ви думаєте, що вони потребують певного типу чоловіка або просто друга, щоб поговорити? Ні, не закрийте. Всі вони потребують підтримки. Підтримка та безпека – це те, що вони говорять. По суті, це звичайні вимоги грошей або деяких матеріальних товарів. Ніщо інше. Наприклад, перша жінка я написав, щоб негайно зрозуміли мені, що вона дуже тонка людина, не приймає насильства і негативність і в цілому, є дуже духовно розвиненою. Чоловіки цінують це і що, набір різних прикметників. Ви не знаєте про подорожі. В цілому, наш півгодинний діалог не займався питаннями про подорож.



Друга дівчина скаже, що вона була дрібною. Вона нещодавно розірвала, і зараз вона повинна ремонтувати квартиру на власній. Дивам, як, yeah. Час. Ми повинні почати розмову, не про Кастанда, ми повинні поговорити з нею. Але жінки майстрові, ніж у нас чоловіків. Я не зрозуміла її основне повідомлення. І виявилося, що все було насправді досить прозаїка, ремонт потрібні, cudgel! Допомогти незаміжній жінці фінансово. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я перевірила дату її реєстрації, тому вона робила ремонт на третій рік, нічого не може закінчити.

В короткий час я зрозумів, що ніякого зв'язку в Інтернеті я не буду працювати. Я думав. З усіх моїх друзів я знаю, вони всі одружені. І знову, соцмереж і сайтів знайомств ми пропустили, тому що це ступінчастий тампон, який краще не заходити в. Зустріти мене на вулиці, і навіть в моєму віці - ви можете потрапити в обличчя, і для бізнесу. Що робити, де знайти партнера для життя? Чи можу я просто отримати до моєї остаточної зупинки? Чи дійсно це погано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное