Увечері я не можу стояти і сказав чоловіка все, що я думав, а потім дуже неприємна правда про нього.

Для більшості людей, які навчаються від своїх помилок, є єдиним ефективним способом зробити різницю. Для того, щоб зробити право, потрібно певну студенткай В іншому випадку не буде слідувати логічні висновки. Іншими словами, тільки крокує на граблі один раз, або навіть кілька разів людина може дізнатися щось. У той час, якщо ми були більш поширеними, ці граблі могли б уникнути.



Можливо, кількість розлучення буде значно меншою, якщо деякі пари зацікавилися життям інших сімей і звернули певні висновки для себе. Так ніхто, сімейні психологи та юристи стверджують, що вони часто мають справу з тими самими проблемами та проблемами. Недостатність, незадоволеність одного з партнерів в фінансовій ситуації сім'ї, повсякденні моменти. Якщо молодят мав місце мислення про ці три точки перед шлюбом, конфлікти після вступу до реєстру буде багато разів менше.

Зовнішній вигляд менеджера з продажу грає величезну роль. Звичайно, мова також повинна бути підвішена, і людина повинна бути добре розбирається в своїй темі. Але, як кажуть, вони зустрічаються на одязі. Важко довести до клієнта, який бачить чоловіка в шахбі пальто або взуття, який не перший рік. Здається, що речі виходять з рук погано. Це означає, що є дуже мало переваг від такої співпраці. Це реалії життя.

Ми завжди були важливими для мене. Не тільки тому, що я жінка, але і через мій професійний характер. Мій чоловік завжди був дуже негативним. Він може купити собі щось дороге, як касмерний светр або чистий вовняний костюм, і носити його протягом багатьох років. Звісно, з часу до часу десь плетіння і зшивання. У цьому сенсі ми були як небо і земля.



В той же час я був дуже байдужим до їжі. Чи можливо на обід або сніданок? Я завжди сяю все. Як дитина, я був невисокою дитиною, але через постійне робоче навантаження і, очевидно, стрес, моя вага припинилася на близько 55 кілограмів, і особливо зайнятих тижнів може знизитися навіть нижче. Petya ніколи не відіграла такі ігри. Потрібне м'ясо, сердечне блюдо, щось для десерту. В іншому випадку він почав вивертатися і руйнувати. Він навіть може бути скандальним.

Ми не мали дітей, і якщо ми зробили, я навіть не знаю, що наша родина може функціонувати нормально. Я не маю шкідливих звичок. Як працює. В цілому нормальна пара, скільки. З іншого боку, у нас було багато кредитів. Моя квартира знову. Але для комунальних послуг я в основному повинен платити. І додаємо до цього великого відсотка коштів, які пішли на їжу і головна пристрасть Петра – рибальство.

Я ніколи не заперечував його з друзями. Чоловік повинен мати можливість рибитися. Але! Якщо ж головна скарга жінок полягає в тому, що їх чоловік приїжджає після риболовлі «на брови», то наша ситуація дещо відрізняється. Чоловік і його супутники обирали найбільш неприпустимі дороги по скелях і ковпамах, щоб отримати саме місця, які вони потрібні. І весь транспорт в своїй компанії був тільки Петіт. Він також сплачує за газ і ремонт. І я скажу вам чесно, я завжди знайшов ці витрати надмірно. У нас було оплатити їх з власної кишені.



Peels Karmic Урок Так не дивно, що в певній точці я не можу стояти. Я вирішив розповісти чоловіка все одно. До цього дня ми можемо перенести незначні питання. Але цей випадок був різним. Я не зажадала битися, не потрібно відпустити пари. Я просто хотів відповіді на мої питання, що я думаю, що дорослі повинні зробити. Не влаштуйте свій ego, але щоб дізнатися, що очікувати себе в майбутньому.

В цілому ситуація досить мундан. І я не чекав мусу від мого чоловіка, щоб відкрити цей день. Я хотів би, що я був психічно підготовлений. В цілому деякі нові деталі від свого життя були виявлені, що він, безумовно, не залишався на стороні. Відвідуючи мою матір'ю протягом місяця після роботи. Закуска і чат. Бо, він сказав, що я не зробив мій Homework: Я не підготував його, що він хотів, і я не підготував його до повного.



Це було особливо смішно, так як Петя не мала побутових обов'язків. Тільки права. Я можу замовити щось з доставки, особливо на найважчих днів на роботі. Але знову їжа ніколи не була в першому місці для мене. По-друге, я скаржаю про те, що мій «додаток» для нового одягу. І я не подбаю, що я витрачав більшість власних заощаджень на нові речі. Моя людина була «зважена» з огляду на переповнення, хоча я сказав йому сотні разів, що я мав зберегти бару на високому рівні щодо мого зовнішнього вигляду.

І по-третє, дав усіх вищевказаних, не бачить жодної вдячності від мене. Ми живемо в своїй квартирі і, якщо це не було для нього, я бажав би замочити десь в знімному хрущовці, хоча одягнена як ялинка. Але ви все ще повинні платити кредити... Що, до речі, були переважно взяті на його бажання. Але він не хоче чути про це, бо оскільки ми є сім’єю, всі борги повинні бути розподілені однаково. Що, ймовірно, помочився мене від самого. Після того, як я вирішив, що я зробив занадто багато на себе і не міг продовжуватися в одному ритмі.

Я розумію, що моя ситуація буквально кричить, що мій чоловік Петі і я згодом подав за розлучення, але це, принаймні зараз, не зовсім справа. Ні, наступного дня ми вирішили не поспішати. І поки ми не живемо зараз. Я здаю маленьку однокімнатну квартиру, яку переїхали в усі мої речі, які так дратували чоловіка. Немає готування або очищення щодня після роботи. Я їсть в кафе і все добре.



Чоловік, в свою чергу, залишився жити окремо і тепер він повинен подбати про себе, варити, чистити. Це його кармічний урок! В цілому створити все, що я зробив перед тим, як ми говорили. І я думаю, що це стосується, що він думає трохи про його слова і поведінки. На даний момент ми живемо в цьому ритмі протягом місяця і навпіл, і наша угода призначена для всіх трьох. Я не думаю, що це. Є пари, які не одружені протягом багатьох років. Для роботи або іншої причини.

З результатів я можу поділитися з вами двома цікавими, як я думав, моменти. Чоловік, наприклад, вирішив, що з тих пір він не міг повернутися до свого дому, він міг піти риболовля з друзями довше, ніж звичайно. Це те, що він був покараний. Він кинув автомобіль, щоб він мав взяти великий вантажівку назад до міста. І мені здається, що немає можливості його в будь-якому місці, крім металобрухту.



Я не знаю, чому я набирає вагу. Плюс сім фунтів в місяць і половина не жартів. Немає, я не вагітна, я тестую. Я не можу зрозуміти, що це через новий стрес, який я отримав так багато ваги або, навпаки, через його відсутність. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що потрібно змінити наше життя так, щоб все падає на місце? Хто знає, можливо це кармічний урок? Я вірю, що нещасні випадки не випадково, і я ще не можу вирішити цю таємницю. Не буває.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное