Гроші на ощадку була відмінною ідеєю, яка не була відмовлена бути реалізована, оскільки я зараз пам'ятаю, що розчарування.

Людина прагне думати про своє майбутнє і піклуватися про благополуччя своєї сім'ї. Поганий він живе, більш серйозний він бере цю проблему і намагається перенести його на дощовий день. Так як в Радянському Союзі громадяни жили переважно на заробітній платі, вони змушені постійно економити і зберегти, щоб купити гідну річ в будинку або лікувати себе на новий одяг. Гроші на ощадку дали звичайну впевненість у майбутньому. Давайте разом і ми будемо раді!



Гроші на ощадній книзі – це відмінна ідея, яка, на жаль, не була відмовлена бути реалізована. Так як кошти на неї складніше витрачати, звичайні радянські працівники змогли заощадити достатню кількість грошей на навчання, наприклад, або на весілля. На «Москвич» або «Жігулі» збиралися лише декілька разів.

Але багато батьків намагалися надати дітям стартовий капітал і покласти частину заробітної плати в щадний рахунок до настання віку дитини. У деяких підприємствах, за попередньою угодою з обліковим записом, автоматично передано певну суму від заробітної плати працівникам до своїх особистих грошових коштів. Інвестори не повинні йти в будь-яку точку. Простий і зручний.

1 999 р.

Не було зайвих грошей на книгу економії. Щоб перенести їх, більшість громадян Радянського Союзу змушені обмежувати себе багатьма способами. Коли вони дійсно хочуть жити? Нові речі, відпочинок і розваги - все було перенесено пізніше. У той час, тільки працівники партії, директори, керівники, головки, головки і не заперечували себе нічого. Вони зробили більше грошей, мали суттєві заощадження на своїх книгах, і постраждали разом з іншими, але це не трагедія для них, на відміну від робітників або селян.



Пам’ятайте, що сцена з фільму Леоніда Гайдая Івана Васильовича змінює Професія, де роббер голосує лінія, яка пізніше стала крилом: «Кітіцени, зберігають гроші в банку, якщо, звичайно, у вас є!»? Після того, як з'явився в квартирі на стоматологі не тільки паперові векселі, але і державні облігації (як виявилося, інший спосіб розвести гроші звичайних громадян).



Якщо ж представники суспільства не змогли безпосередньо приховати грошові будинки, то звичайні люди зберігали гроші на щадках, щоб їх «кров» не зникли. Залізо долі! Це не про комедії Ельдара Рязанова, але про те, що в одній точці ці заощадження знецінюються для всіх, хто не встиг використовувати їх перед розпадом СРСР.

В результаті фінансової реформи 1991 р. заморожували всі родовища радянських громадян. Сума їх склала 220 млн. рублів. Гроші на збереження книги перетворилися в безцінні записи: перед тим як вони могли купити автомобіль, квартиру або побутову техніку, а зараз це тільки мрія. Все згорнено. Скупштовані кошти розтоплені як mirage, так і зумовили напади серця у громадян зі слабким серцем.



Коли влада пообіцяла відшкодувати людей, люди підкреслилили на милі в надії отримання їх назад. Незабаром загиблими вкладниками дізналися суму компенсації, а радість заміняв гіркий розчарування.

Багато хто навіть змінив свої розуми, щоб отримати рідкісний документ з няні. Я один з них. Спочатку я хотів відкликати хоча б якусь суму від старого облікового запису, але мої наміри різко змінилися, коли я чув про те, що зараз заряджається.



Чи можна ви мати сіру книгу з радянської епохи? Що ви плануєте зробити з нею?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное