Я недавно говорив до турецького друга і дізнався, що він розлучив дружину, і я був в ударі після його історії.

Які причини розлучення ви зателефонуєте безповоротно? Після того, як ви повинні терміново запакувати ваші валізи і кидати з дружини з усіма ногами? Один з наших абонентів поділився сюжетом, що піднімає багато питань. Герої перетворили багато справ і разом знищили щасливий шлюб. Хто зробив помилку?



У мене є хороший турецький друг, Сулейман. Протягом декількох років ми співпрацюємо в галузі великої транспортної компанії. А потім доля нас розкинулася по всій країні.

Наприкінці контракту Сулейман повернувся до Туреччини. І не один – приніс з ним українську дружину Настя. Зустрілися в головному офісі Києва, де працювали юристи. Коли Сулейман був переданий у Львівське відділення, Настя без зцілення пішов після нього. Подарувала все: перспективи та кар’єра столиці. Згодом мій друг прийняв, що після того, як він дивився на дівчину по-різному. Він вирішив, що для такого віддалювання він просто мав його замазувати. Що сталося.

На їх турецькому весіллі, здається, прогулявся весь Стамбул. У готелі тридцять днів з спа-комплексом і басейном, запрошують понад 500 гостей. Для них популярний локальний гурт. Наречена змінила 5 весільних суконь, а її кільце з непристойно великим діамантом зібрано пару тисяч вподобань в Instagram. Святкування завершився помпружним дисплеєм. В короткий час партія стала успіхом.



Тоді молодят звернулися з мого погляду на кілька років. І нещодавно ми писали з Сулейманом знову. Зацікавився долею нашого друга. Ми також говоримо про наші особисті справи. Виявилося, що він зламав дружину. Я був, щоб покласти його злегка, в ударі.

Розлучення ініційовано Сулейманом. Несподівано, ху? Він сказав мені про це, коли я приїхав в Стамбул на відпочинок. Виявилося, що було багато причин. Але найбільш турбували три.

До шлюбу Насні, стосунки з батьками не ходять добре. Вони не говорять багато і в пару років побачили тільки двічі. Батьки не приходили до свого львівського весілля: вони віднесені до того, що вони не тягне дорогу до іншого кінця країни через погане здоров'я.

Сама Нестя роз’ясувала свою спокійну проникність завдяки великій різниці в пріоритетах. Вона мріяла про своє життя, щоб вийти з села біля Харкова і досягти чогось. Так само згадувала її амбіції блаженного і сняного до маррію швидко, щоб вона мала дітей і дому.



Турецьке весілля змінило все. Сулейман хотів створити стосунки з батьками. Він зумів розбити лід у серці матері. В Івано-Франківську запросили на батьківщину. А батько нареченої не може бути розумним, але на початку було зроблено.

Трохи трохи, непристойна почала одружитися з матір'ю. Вона була ізольована після того, як вона приречена. Вона сіла в домашніх умовах без роботи або друзів. Дружина Сулеймана ніколи не отримала від турецьких родичів через мовний бар’єр. Я говорю з мамою щодня. Спочатку він радий Сулейман. Він навіть запросив свою маму, щоб відвідати кілька разів. Заплатити всі витрати.

Жінка порадувала прийомом. Вона любила Стамбула так багато, що вона почала відвідувати дочку з привидною частотою. Іноді Настя зламала в Харків, щоб побачити її матір. Її поведінка змінилася до очей. З 30-річної жінки вона перетворилася в дівчину, яка не могла крокувати без неї.



У особистому житті пари запроваджують дружину з матір'ю. Так як Настя не робила, і її батьки відступили, Сулейман приділяв бажання всіх сторін.

Одного разу чоловік вирішив поговорити з дружиною, але нічого хорошого приходу. Настя названа Сулейманом життєрадісна депо, яка хоче зберегти її замкненим. Він плутав і підняв голос. Слово для слова - і дружини, які переходять в руббіш. За перший раз, в окремих кімнатах.



Вранці Настя просить прощення. Але без великої рогатості. Сулейман, здавалося б, говорити про свою маму. Звісно, дівчина зуміла обговорити ситуацію з нею. Але конфлікт захопився.

З цього моменту наради з матір'ю припинилися, але сімейне життя почала текти. Тепер кожна маленька річ провокувала кварелі. Настя втратила свій темп, коли Сулейман залишився в сервісі або спілкувався з її товаришами в Туреччині, не англійською мовою, як в Україні. Так вона знає, що вони говорять.

Сулейман сердився, коли Настя яскраво виготовлялася і кладемо на повністю розкрити наряди. Я не намагаюся дізнатися турецьку і завжди зробив борщ. І все ж не сором'язливо дізнатися стосунки в натовпі місця і в компанії з друзями або родичами чоловіка. Він болить його его.



Причини розлучення: ентузіазмом-блогером Сулейману мав мудрість, щоб припинити свій внесок. За рік вони об’єдналися. Це не було достатньо для того, щоб він був Крім того, людина пам'ятала, наскільки важко було для нього адаптуватися до життя в іноземній країні.

Тим не менш, дружина почала шукати роботу. Шлях адвоката не приваблює її. Таким чином, Настя підкаже майстер SMM для продажу турецьких товарів в Instagram. Ця ідея була представлена її новими друзями, які зустрілися на курсах інтернет-маркетингу. І українські жінки одружені з Турками.

Сулейман не покаже багато радості в пристрасті дружини, але не заважав. Я купив новий телефон і нову камеру. Дівчина була настільки збуджена ідеєю, що вона почала нагадувати колишнього Бруска Настя, з якою він закохався в любов.



У той же час дружина почала регулярно бачити друзів. Пара раз дівчата зібралися разом і чоловіками, але друзі з сім'ями не працювали. Чоловіки працювали в різних областях, і вони не знали про це. Таким чином, Сулейман відмовив у подальшому спільних зборах, які викликали невідповідність Настіно.

Знаходила бізнес-дружина, там було перші гроші. Але їх зв'язок не з'являлося про те, Якби вони брали участь у перевалах. Вони майже припинили виїжджати до людей і почали одягатися частіше. Тепер Нестя не заблокувала себе в гостьовій спальні після аргументу, але відійшов до неї подруги. А потім повернулися підлозі, а скандал зламався з поновленим вігором.

Одного разу, після чергового кварелі, дівчина просто не повернула додому. Сулейман чекав, поки не пізно вночі, потім назвав своїх друзів і навіть назвав старий друг, офіцер поліції. В кінці виявилося, що Настя була дрібною. Вона просто росла додому в Україну, не кажучи вже про чоловіка.



Однак вона повернулася до Стамбула через місяць, але її дружина не знайшла її. Він пішов з батьками, щоб він не займався. Розлучення було організовано сімейним адвокатом. Для того, щоб надати кредит Нестя - вона просто отримала документ про розлучення, попакувала її речі і повернулася до Києва, не вимагає поділу майна.

До речі, Сулейман тепер відмінно. Він одружився з турецькою жінкою, дочкою друзів своїх батьків. Здійснити дочку разом. Чоловік прикрашає дружину. Він також дуже рада, що вона не має соціальних медіа, і вона живе в будинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное