Це правда, що перед жінками вдалося все, і тепер вони не можуть впоратися навіть з побутом, мислення про минуле і сьогодення?

Для дитини. успішна мама Це нормальний день, нічого особливого. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Моя мама не скаржаться занадто багато про неправомірності вона завжди схожа на. Він не судить. Але як вона виходить? Чи є вона дійсно тільки цілодобово, що чистка, варіння, мийки, праски і монітори, що відбувається в житті її дітей? І в більшості випадків відповідь буде очевидною: так, так і знову, так.



А ось цей підхід ярмарок жінкам? Усе, по суті, постійна робота над будиночком і створенням цього домашнього затишку нічого, крім вільного рабства. В той час як людина приходить від роботи і заслужено відпочиває від важкого дня, жінка займається побутовими хорами: приготування їжі, піклуючись про дітей. Коли людина працює і заробляє гроші, жінка не сидить idly by. Попри те, що справа до. Наші батьки. У сучасному світі така схема зазнала змін?

Успішна мама Соціальне питання Це час пізніх шлюбів. Жінка може маррі, коли вона хоче, і ніхто не покаже пальця в спині. Крім того, кількість штампів про розлучення в паспорті також не грає особливої ролі. Шукаю себе. Недостатні чоловіки. Я був молодий і не знаю, що я зробив. І це все, не засудити, крім того, жінки будуть підтримані, буквально, за всіма обставинами. Тому що вона не owe нічого прямо зараз.



У минулому шлюб був дуже різним. По-справжньому одружений 20 або дайте три роки або так. Що відбулося в містах. Про сільські шлюби, коли весілля грали буквально після школи і нічого сказати. У той же час не можна говорити про будь-які почуття. Жінки, або досить дівчата, повинні піти в коронку через загальний тиск від громадськості, батьків. Навіть на робочому місці, вам потрібно це зібране штамп. Він був прийнятий і нічого не може бути зроблено про це.

Що це означає? Неформовані психіки молодої жінки піддавалися великій кількості тригерів. І в кінцевому підсумку вона адаптована до них. Не було нічого хорошого про це, хоча. Чоловік може пити, ходити зліва, навіть бити. Трохи трохи, жінка звикла до неї. Як багато шлюбів були там, коли всі знають, що чоловік Такото-Такойтовна п'яний? І вона не залишає його. Або він побачить її? Немає розлучення. Розчин шлюбу не привітав. А через деякий час жінка може розвивати синдром Стокгольма. І тепер чоловік вже не ходить ходьба, але душа компанії. Чоловіча сорочка і друзі поважають йому дуже багато.



Організація дозвілля, дозвілля. Люди прагнуть зайняти голову і руки. Це нормально, тому що бордо погано для нас. Я, як і всі інші. Але сьогодні є телебачення, інтернет, різні розділи. Магазини Але до цього були серйозні проблеми. На телебаченні було кілька каналів, і щоб знайти щось дійсно цікаве на них, ви повинні мати дійсно видатні удачі. Багато були захоплені читання книг, але для маленьких міст і сіл, навіть такого хобі було проблематично. Так мені довелося взяти руки.

Clay цвіль, йога, спортивні секції, Медитація, різні курси на що-небудь – все це можна легко знайти зараз. Навіть в ліфтах, є оголошення, ви не можете пропустити. Але перед цією жінкою не було таких надлишок. Тому домашня робота, робота в саду, консервована консервована їжа або звичайна господиня. І вибрати те, що вам подобається. Але тільки після того, як ви зробили основну домашню роботу і вирішили всі проблеми з дітьми. Що відбувається в країні, що розвивається. Щоб бути гірше. Не затирайте.



Ну, у висновку, мабуть, слід зазначити, що перед жінками не так дружні, як вони зараз. У сенсі, що при появі інтернету багато молодих дружин діляться один з одним їх проблемами, секретами, дають поради. У будь-якому обговоренні можна брати участь навіть більше 50. Активно працюючи сімейні психологи, тренери та ін. Насправді це, здається, не так важливо, щоб зрозуміти багато суперечливих ситуацій. Це склеювання. Це допомагає зробити правильні висновки.

Не було навіть близько. Крім того, багато «комрадів» в спідницях, які старші, активно піднімалися з свого бізнесу, навіть коли вони не запрошували цього. Чоловік роздратував, прибув під льотом до роботи, і хто до полум'я? З вини дружини. Нарада називається, в якій всі коні з якоїсь причини падають на голову дружини, що не має нічого спільного з ним. Я не виглядав, я не зробив. У нас є план виробництва! Що означає? Ви не знаєте, що ви шукаєте? Ваші проблеми Так, він використовується, щоб бути різними.

Що про дітей? Проблема з дітьми була вирішена досить просто. Так, це право. Після того, як держава займався життям маленької людини значно більш активно, ніж зараз. Дитина пішла в школу, навчалася. І після школи він міг піти на різні кола і розділи. Таким чином, спочатку було зменшено тягар на батьків, які довелося витрачати частку леву енергію на будівництво більш міцного стану. І, по-друге, діти, за найбільшу частину, витрачали менше часу на безпліддя і оліганізм.

р.

Але якщо ви думаєте, що країна використовується для догляду за дітьми працівників безкоштовно, то ви помилилися. Що ми зараз переїхали на стадію розвитку, коли важлива індивідуальність. Коли одна людина на власній плечі може побудувати бізнес, створити унікальну ідею, процес або щось абсолютно неординарне. По-перше, такі «почати» не потрібні нікому. На принципі школи-ПТУ проживала велика більшість громадян. Або шлюб замість заводу, якщо ми говоримо про жінок. І це не завжди справа.

Багато контемпорів з попереднього покоління тепер ностальгія про їх дитинства. Але навіть вони не можуть сперечатися, що після закінчення школи не так багато доріг, щоб пройти через життя.

І все ж, не тільки держава взяла на тягар освіти. Мати дійсно дивляться після своїх дітей. Вони повинні бути поголені, поголені, подаються. Звісно, не було багато уваги приділено одягу вчасно. Головне, щоб воно було прасовано без отворів. Ви можете варити одну страву на всіх, потім не було гурманів, тому «прочитати і кашу – наша сила» не просто говорячи. Не виникають проблеми дитини. Не так багато депресії, самовідправлення, апатія. Кожен прогулявся разом і в крокі. Хороша або погана - це інша справа.

р.

Зараз багато людей говорять про минуле і сьогодення. Повідомляємо, що перед дітьми не хворіли, не втомлялися і не занурилися. Звичайно, що не вірно. Він також сказав, що жінки були набагато більш веселими, надійними і щасливими. Але слухаючись фотографіями тих років, з якоїсь причини враження досить різне. Чи ховала мама того часу, щоб зробити все навколо будинку, дивитися дітей і чоловіка? Я не думаю, що це легко. Після того, як вдалим матері є міф. Але багато людей люблять вірити це, і хто ми знищити цю віру? Повідомляємо про те, що це право.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное