Мат-в-право любить розповісти їй, що має хороший молодший син, на відміну від її старших, але не можна слухати, якщо ви знаєте правду.

Що мама, любляча дитинаЯ подарую йому своє життя. Це не жарт або чарівність правди. Це те, як працює сердечко матері, і нічого не можна зробити про це. У переважній більшості сімей, це мама, яка захищає дитину, якщо вона десь необгрунтована або необгрунтована. А поки батько буде активно виражати, або навіть показати свою незадоволеність, це мама, яка спробує переконатися, що все оселиться.



З іншого боку, на жаль, любов матері може перехрестити всі явні і немислимі межі. Отже, виникають проблеми з віковими лобіями, які без материнського тостера і крок не можуть крок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Як завжди, баланс грає важливу роль. Необхідно вчасно вирізати пуповинну пуповину і звільнити дитину. Не робити так, але занадто рано.

Ви коли-небудь чули про секрети? Де люди не мають себе на всіх, але робити лише те, що їх товари над ними говорять? Так, щось схоже, що відбувається між матір'ю і її молодшим сином. Щоб подарувати вам краще уявлення про всю картину, Валера 27. Він не працює в житті. Тексти пісень, а це означає: І його головна пристрасть полягає в тому, щоб фарбувати нудні і непотрібні картини. Скраб паперу, щоб покласти його просто. Але мені, все, що хоче бути слакером для відпочинку його життя. Шукайте зовні, щоб говорити.

Мій чоловік має два брати. Тут, як і в казці: «Святий інтелігент був дитиною ...», і, безумовно, молодий. Не дуже. Ні фольго. І дуже серйозний маніпулятор. Хто прагне бути тонкою, чутливою людиною. Але, замість того, щоб зробити щось з життям, він постійно відноситься до власної матері і якось отримує гроші від неї. Підвіска, кредити. Будь-який. І нічого не можна робити про це. У зв’язку з їх ситуацією випереджали експедитори. І в сім'ї, Мат-в-правові команди. Невідомо, звичайно, це про Валерик.



Я прийшов, щоб відвідати нас і сказав нам, що її єдиний хороший син був, не залишав його самостійно, завжди допомагає. Мій чоловік, ви бачите, це не так. Він одружений і він просто думає про мене і як зробити більше грошей. Я забув про маму. І це на фоні того, що день перед нами всі пішли на ринок разом, купуючи картоплю, цибулю, моркву. Сумки. Тож, щоб мати-в-праву, і її коханий син не пливуть з голодом. І чоловік дав їй гроші. Я не скажу його, але я знаю його.

Я використовував, щоб бути шоковані всім, що сталося. А потім Міша розповів мені про те, що життя вони були до того, як вона кохала батька. І що молодий син найбільше нагадує її екс-люда. Хто ніколи не жив у нормальному віці. Якщо ні, хто знає, де буде Валерія. Час перетворив мене на зовнішній спостерігач. Я нічого не дивився. Не всі перераховані вище, а не те, що з часу Валеріка підбирає до швидкої допомоги. Коли він отримує особливо п'яний. Як я сказав, творчий.

На цьому тижні мама-в-одному пішов бачити її середній син. Я також дізнався багато цікавих речей з дружини. Виявилося, що вона не прийшла до них, щоб отримати достатньо їжі або що-небудь. Вона бажала запитати гроші. Не для себе, вона буде відступати без проблем. Ще одна річ, що для неї не вистачає пансіонату. Вона бажала готівку з неї середнього сина. Лоти. Чому? Брати вже знайшли себе в житті. Так, можливо, маленька людина отримає щось?

900684р.

Той факт, що Валера нарешті виявила себе такою ж жінкою. Хто розповів йому всі смиттєздатності про свій талант «імміфурний». І що в домашніх умовах він не досягне нічого. Ми хочемо, щоб побачити світ. І він має, відповідно до того, що жінка більше, ніж будь-який Ван Гог. Дійсно, дійсно. Але для цього потрібно придбати квитки на якусь культурно розвинену країну і влаштувати виставку. У Валера є достатній матеріал. Він тільки напоями і фарбами сумних коней в луку щодня.

Я не знаю, де він отримує їх, ті коні. Міський чоловік. Ми не хочемо мати забіги. Немає гостека. Він ніколи не був з міста. В іншому випадку його сприйняття світу обов'язково зламати як скло на тисячі штук. Також є запахи джунгля і абсолютно ніхто не захопить талант практично «молодого» таланту. Перевірити фотографії з Інтернету. Тільки власному стилі. Це називається "як куряча пила".



Отримав підтверджуючий «не» з середини сина, мама-в-завдяла додому з нічого. За словами брата мого чоловіка, він не дасть їй порожню. Але я спробував купити щось, яке було заземлено. Пальто, кришка, соняшникова олія. Хтось мій брат не доторкнеться. Принаймні, мої мами поставляються. Насправді, це дивний. Мій чоловік і брат два вирощених чоловіків. Чому б не йти і говорити Валера про те, як поводитися, освічені?

Я розумію, що це зробить маму дуже сердитися. Але це не причина, щоб виростити дрон до своїх сірих храмів? Моя мати, наприклад, якщо я був поганий навіть один до одного, я обов'язково буду вниз сходи. І в цілому я розумію її. І тут. Міша колись сказав, що перед тим, як вони молодші, і Валера не була ще 17 років, він часто закриває гроші від рідних кишень. Так само, як і зараз, я кинув їх у всілякі нецензії.



Мати, яка любить дитину, не сором'язлива для зникнення своїх братів. І вони не затрималися, як тепер, і могли б перемогти молодшого. Потім мати, як кошеня, захищена куркою. І вона не потурбувала, що він був невірним, Не змінює нічого. Віддайте коханий син? У вас буде скандал. Ой, yeah. Тепер я отримую старий. Ви повинні попросити допомогу, не попросити допомогу від ваших нормальних синів. Я шкода за неї. Але що я можу зробити?

Мій чоловік сказав, можливо, він повинен дати мій брат гроші. Давайте його кудись. Дуже довго. Нехай живе його життя. Квиток і перший раз мало необхідно. Що робити? Неприємно не займатися спортом. Це також перспектива, щоб бути чесним. Але він вирощений людиною. Час відімкнути мами шиї. Я не знаю, що сказати, навіть якщо це мій погляд.

р.

Це різновид проблемних людей. Життя, що має бути власне. Хтось планує мати дітей, комусь перерву в бізнес. Деякі люди тільки мають коні і склянку в їх голові. І вид, що він не зрозумів. Як ви живете в світі, як це? Я не можу уявити, але що якщо більшість відомих митців були як Валера? Як важко було з ними? І скільки цих хребтів ми знаємо що-небудь про? Так, масштаб звичайно вражає. Наскільки вони привели до своїх близьких!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное