У нас є те, що вона була в домашніх умовах, і недавно вона перевершила себе і не прийшла сама.

Причини сімейного конфлікту Часто через зовнішні проблеми, не внутрішні. Як приклад, дружина повністю задоволена характером чоловіка, його вміння витягувати ресурси, загальні проблеми. Але його ставлення до друзів робить його напруженим. Що це таке, коли чоловік приходить додому пізно вночі, замість того, щоб сидіти в домашніх умовах і витрачати час на душу mate? А тепер, якщо дружина обсесує з кар'єрою і коли ви приїжджаєте додому з неї, ви не можете досягти будь-якого тепла, незалежно від того, наскільки важко ви намагаєтеся і незалежно від того, скільки енергії ви витрачаєте на це.



В цілому, ймовірно, тільки сімейні юристи знають повний перелік причин розлучення, які, на жаль, трапляються занадто часто пізно. І це не завжди банальні кісон або фінансові труднощі. Люди можуть розірватися через непримітний Тим не менш, це тільки з-за кордону може здатися, що кварелі відбуваються через всі переваги. Сім'я Чужих є темним, і люди з-за кордону іноді просто важко зрозуміти.

Коли ви витрачаєте левову частку вашого заробітку уві сні, ви здавалося б, перейдете в інший режим. Режим роботи або щось. Вимкніть себе на різних побутових дрібницях просто не вистачає ресурсів, тому ви починаєте ставитися до життя простіше. Мій чоловік і я дав собі настройку: за 5 років, щоб зберегти на початковий платіж на іпотеці. Так, довга. Оскільки наша квартира повинна бути велика, розташована в хорошій місцевості, і це також столиця. Це не ціни, це номер телефону на прайс-теги.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я використовую для мене багато вимог. Повинен бути цікавим, ніжним, з почуттям гумору, щоб зрозуміти і вміти сміятися. Вона шукала її ідеально. Звісно, я не робив. Але вона одружена за любов, вибираючи себе, на мій погляд, надійна. Тоді, після розмови з матір'ю, відвідавши психолог пару разів, я зрозумів, що я б не зміг стати в статусі вимогливого пристрою. Вона почала рухатися до дорослого.



Я одружився на 32 роки. Моя молодь вже перетягувала на нозі. Настав час подумати про майбутнє. Я не боїться породжувати у віці 40 років, у нас є така родина. Немає проблеми, генетики. Я не хочу витрачати час. Так я отримав роботу з чоловіком, намагався максимально швидко і навіть досягнути успіху. Він сказав, що коли чоловік і дружина працюють разом, а потім повернутися додому разом, це погано для сімейного життя. Але не ми, ми маємо мету, і ми дружні до неї, не звертаючи увагу на невеликі претензії або недоліки.

І якщо це було, це буде добре. Якщо не для моєї "пов'язаної" матері-завдяки, яка раз на кілька місяців зробила себе відомим. Ця жінка, ви знаєте, є просто проблема для ходьби. Я можу закінчити багато зараз. Але її закідони постійно збивають мене з доріжки. Я повторю, мій чоловік і я жити в постійному стресі, переробка і монстроус робочий ритм. Але для мене це решта у порівнянні з тим, що я повинен закінчитися, коли Лідія Петровна приїжджає до нас.

р.

Ця жінка не бачить меж між хорошою і злою, я сказав вам напевно. Вона може прибути (як часто буває) без виклику, рано вранці і з мішками, повною кількістю гостей. Ви запитуєте? Я, їх. Два мішки консервованих кабачків, компотів, куплених порцелянових пластин і аналогічних нещільностей. Ви напевно відразу думали, що я отримав? Стара сільська жінка, віддаючи останні, право? Я не думаю. Міський, місто. Але з його тарганами в своїй голові він зношує всілякі рубіни, як написана торпа. Це людська характеристика.

Тільки тут його особливості не закінчуються. Я хотів би, щоб я був щасливий, щоб орендувати однокімнатну квартиру, до тих пір, поки мій мама не приїжджає. Вона вирішила ласощі нашого друга кімната як гостьова кімната. Тому, щоб приїхати на неї, щоб піти в ванну. Не проблема на всіх. І як вона дрочить... Ви просто повинні відчувати його один раз. Ви будете знати, що відбувається.

,990 Р

Як можна «кваліфікований» таролог, нумеролог, феншуй експерт, професійний психіатр і зеальний християнський співіст в одній людині? Ну, вона отримала ще один на вершині, теж, ви. І Лідія Петровна не соромно розкласти її божевільні ідеї на мене і її сина. І це не жінка, яка спокійно просить мене про точний час, коли я народилася, то в декількох словах розповісти про мене щось цікаве, ні.

Мати-в-право 101% вважають, що вона є правою і 1000% впевнені, що інші неправильні. Це не так, хто прийшов з бухти, але мій чоловік і я просто не хочу бачити наш найближчий родич. Я не працюю з світанку, тому я не маю часу для очищення. Не про що говорити. Скорпіон народився в рік мавпи. І так далі, по списку. Я не знаю, що це говорить у смарт-книжках. Але, мабуть, все доходить до того, що дочка-взагалі не люди на всіх і нічого не пристосовані. Як мінімум це враження.



Але в цей час мати-в-завдяки себе. Не було. Саїд відчував готовий. Щойно зачепить свою останню годину і вона нарешті "закінчена" в цьому морталовому світі. Так ми зараз зобов’язані розмістити Юджу в нашій квартирі. Я не знаю, що вік. вона або дуже старий або цуценя. Садівник терористичний, невизначений колір, дуже невеликий розмір. Він постійно баркінг і не сором'язливий, щоб поспішати в самих несподіваних місцях.

Ви не можете кинути її зараз. Не мати-в-право, без Южу. Лідія Петровна, без жартів, вважає, що це собака є частиною своєї душі або щось схоже. Чоловік, звісно, це теж. Але, очевидно, він використовується для нього. Тексти пісень, а це означає: І я гарячий до білого світіння, і якщо це не для роботи, я божевільний. Звісно, я висловлюю свою незадоволеність і не сором'язливу її. Але мати-в-завдяки знає, як влаштувати театральні сцени, крі і кричу. І замість міжмісу він переходить до його «кімната». Просто набрати силу або сон. А потім він знову починає.



В цілому, якщо це не було для собаки, я б змогла витримати залишилися кілька днів перебування моєї матері в квартирі. Але з твариною і його лопатями, день йде місяць, я можу розповісти вам чесно. І я сердитися з чоловіком, що нічого не вирішує ситуацію. Чому я повинен бути єдиним, що він на мами? Чи не бачу, що якщо він тримає це, я просто втратив всі бажання будувати своє майбутнє?

Я думаю про оренду готелю за пару днів. Нехай мама і син розмови разом. Вирішимо, як три з нас живуть. І якщо я окаю, я буду повернутися. Я витрачаю додаткові гроші, які я можу використовувати для оплати заставу. Але це питання необхідно вирішити якомога швидше. В іншому випадку я ризикую втратити все. Я думаю, що це варто.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное