Чому жінки в радянських часи дивилися Worse Than Сучасні жінки

Зображення щасливої жінки починається з величезних запасів енергії. Вона завжди керує все, ніколи не пригнічує, працює і піклується про дітей. Вона також щаслива з чоловіком і живими умовами. Ресурсна жінка Я не знаю, що неприємний настрій або гормональна проблема. Це просто неможливо поцікавити її. Зробіть рано, перейдіть до ліжка одночасно, з посміханням на обличчі.



Але якщо ви дивитесь уважно, хто коли-небудь бачив цей тип жінки в житті? Завжди щасливий, спортивний костюм. Готовий для будь-якого і завжди спокійного всередині? Хто вони, дочки олігархів, дружини мільярдерів, або, можливо, відчуження від інших планет? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Люди, і жінки, зокрема, дуже часто роблять помилки, постраждати від внутрішньої небезпеки, втомлювати і відчувати кризу. Це океї, тому що ми живемо. Тоді де ми отримуємо цей образ матері трьох з ідеальною фігурою, волоссям і вічною посміхлкою на обличчі?

Це добре, щоб бути незаміжнім. Я серйозний: проживаю з моїм екс-подругою близько трьох років, я знову зловив себе мислення, що все закінчилося дуже добре. В першу чергу це було чудово. Насолоджуйтеся одними, сподіваючись на найкращі, зроблені плани. А потім прийшла «чорна» смужка, яка «біла» ніколи не стежить. Я виявився малогабаритним чоловіком, маленьким чоловіком, і в цілому непромісним. І в той же час не хоче йти до реєстру. Як все це підходить разом? І Бог знає, але сьогодні я хочу говорити не про своє особисте життя, а про щось інше.

Жінки. Я нещодавно відвідав будинок матері. У мене була три з нас: моя мама була жінка в її 60-ті роки, моя сестра була одружена дівчина в її 30-ті роки і я. Я не буду говорити про мій вік, я тільки сказати, що я не на всіх маленьких, і в цілому це не доречно. У деяких випадках наша розмова перетворилася на долю жінки і про те, хто ще живе добре. До останнього покоління сестри або останнього покоління матері. Всі, звичайно, вік - близько 30 років.

499.00 Р

Як ви розумієте, що мій найближчий жінка не намагався відмітити позитивні аспекти їх покоління, але, навпаки, перенести, чому вони жили або жили гірше в їх часі. Мама почала. Її проблеми були зрозумілими для мене з початку. Неперевершений доказ - це звичайні фотографії людей з тих років. Їхній зовнішній вигляд, їх одяг. Навіть їх лицьові вирази. Ну, життя було важко, не схожим на це зараз. І люди жили важко, не лежали люди. Це майже забутий, складний час.

Хочете піти в магазин? Прогулянка і перенести величезні сумки в два руки. Моя людина на роботі і не існує способу виклику таксі. Громадське перевезення забито. І магазин так легко не потрапити, потрібно виставити величезну чергу до всього світу, особливо якщо це стосується продуктів для дітей. До речі, підгузники, тіла та комбінезони не були. Кожен вирішив це питання самостійно. Немає дитячого харчування. Більшість людей не знали про банани. Хтось пощастило бачити їх у фотографіях, таких речей.



Homework після прання. Руки, басейн. Були деякі пральні машини. Але не всі, і порівнювати їх з сучасними не потрібно. Я теж довелося варити, не всі ці нові Горщик і сковорода. Немає нічого сказати про прибирання, немає роботів вичавити під ногами. Я повинен зробити все вручну. Який, до речі, не підняв якість виконаних робіт. І в результаті жінка після весілля стала широкою через фізичну працю і сипучих через неправильне харчування. А крім того, через брак нормальної косметики шкіра страждала не тільки на руках, але і на обличчі.

Моя мама завжди любить сказати: «Ви хочете дізнатися, як ми живемо?» Дивитися на дружині Хрущов і Кеннеді. Ось де вони однакові картини. Порівняти. Як ми проживали в цей час. І ви знаєте, я маю на увазі, я все одно вражений тим порівнянням. Незважаючи на те, що я давно знайомий свої фотографії. Але моя сестра має власний погляд на питання, яке покоління жінок погіршиться. І вона дає її аргументи, близько до її духу і часу.



Перш за все, сестра вважає, що процес приготування в минулому повинен сприйматися як позитивна складова буття жінки. Ну, люди були простішими, більш спокійними. Для сім'ї готують горщик з кашу або супу, і він був з закінченням. Цей випуск був закритий на час. Чоловік віддає перевагу одному, дитині ще. У Вас є персональне меню. У крайніх випадках можна піти в кафе, але вже існують їстівки? І всі ці мультикокери, духовки з конвекцією, шашлики, глибокі смараги - нічого не більше, ніж запашування. Підставка на верхній полиці і пилу. Навіть пекарня не використовується більше декількох разів на місяць.

Далі Звичайно, сучасна косметика, як одяг, дуже відрізняється від того, що раніше. Але це занадто багато! Сучасна жінка змушена купити і використовувати незаперечну кількість засобів догляду за тілом. Але задоволення недорогий. І це не дуже важливо. Однак, за рахунок сучасних, високих стандартів жінка повинна бути в змозі зрозуміти все це, а також природа бути артистом. Як ще можна отримати хороший макіяж перед виходом на ніч? Але ми люди, протягом століть, мити один раз на день - і це все, що ми маємо. Так, камінь в моєму саду, але в цей момент цей коментар зробив мені посмішку.

, м. Київ

Крім того, фітнес, йога, гімнастика. Сучасна жінка, навіть у віці, повинна, відповідно до її сестри, мати приємний силует. Про це до. вона ресурсна жінка і вона робить її! Нещасливий в генетичній лотереї і ви отримуєте жиру тільки від запаху муфіну - писати пішло! Ви ніколи не будете. Це такий стрес! Який, до речі, характерний для більшості людей у великих містах. Не в селах. Чому? Сучасність ще не досягла села. Ось де щасливе життя.

Також є діти. Так само, як і раніше: ви промивте сина або дочку, одягнете в щось і будьте! Зайдіть до школи та дайте іншим людям це. І сьогодні жінка повинна дивитися дітей цілодобово. Чи запрошують мобільний телефон з Інтернетом? Одяг, підгузники і все інше досить зараз, до тих пір, поки є гроші. Але ставлення до дитини стало особливим. Вам потрібно взяти його в клуби, курси і так далі. Причастя з вчителями, які, очевидно, не мають іншого бізнесу, ніж сидячи в класичних кімнатах чату за годину. Немає часу для себе.



Іншими словами, хоча здається, що сучасні жінки мають більше прав і можливостей, насправді це нічого не більше, ніж ліхтарик на лобі, так що вночі ви можете мусити. Я сподіваюся, що ви чули. Як виглядає ресурсна жінка нового століття. Але де ти отримуєш сили для цього?

В цілому думки обох жінок були радикально розподілені. І для того, щоб швидко позбутися від цього почуття непорозуміння, мама і сестра в кінці переїхала на обговорення того, як добре живуть люди зараз і по всій історії. Але я не говорю про це, або я розповім вам. Якщо листи випускаються.

Але особисто я дивлюся, що покоління жінок ви думаєте, що було важко жити? Минулі чи присутні? Цікаво, що дуже важливо знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное