Коли я вирішив розповісти чоловіка про вагітність, він був в шокі, ми мали довгу і неприємну розмову вдома.

Будь-який гідний чоловік хоче знати, звичайно. вагітні Цього разу, або знову, це звичайний настрій гойдалки, поєднаний з бідним здоров'ям. Так, це відбувається, коли жінки зламаного гормонального фону і нічого не можна зробити про це. І якщо це проблема, вам потрібно підтримувати ваш партнер і зробити її життя трохи простіше. І якщо це дійсно про вагітність, добре. Вам необхідно мати відповідальність і показати максимальний догляд за майбутньою матір'ю. Це, звичайно, коли мова йде про адекватних чоловіків.



У сучасних реаліях, і в минулому, теж, що гріх приховати, були випадки, коли деякі представники сімейства маскулінів не змогли витримати всі надії, розміщені на них, просто зникли за горизонтом. Кожен, ймовірно, чули про це. Що робити жінки в таких ситуаціях? Дехто припинила вагітність, подарувала дітям неповні сім'ї, давали їм до дитячих будинків. Сад, але правда. І все це відбулося через звичайної співунії осіб, цілих річок сліз і садіння.

Максим часто хотів розповісти, як наші відносини будуть в майбутньому, після народження дитини. Він, нарешті, має всі підстави, щоб просити боса підняти. Далі ми перейдемо в більшу квартиру, наш, хоча більший, номер буде невеликий для трьох. Може бути потрібно думати про новий автомобіль, сім'ю, з усіма зручностями для дитини. Про те, що ви не хочете, і вірили в це щодня більше і більше.

Але я був адамантом. Я не хочу дітей, і я мав пару причин. Перша, медична. Моя вроджена тонкість і вузькі стегна не завадили мене в процесі пологів. Навіть лікар помітив це під час обстеження. Я ніколи не був 100% впевнений у дружині. Максим – це не те, що людина, але він забрав слова дуже серйозно. Він має одну річ сьогодні і ще завтра. Я ніколи не хотів би, що свого роду персонажа навіть у жінок, нехай тільки у чоловіків. Він був дуже гарним при появі себе.

р.

Так, коли я нарешті дізнався я був вагітним, я відчував амбвалент. З одного боку, так. Дитина завжди є причиною радості. Неважливо, що його батьки думають, це не вини. Але, звичайно, якщо ви добре дивитеся з боку мене як людини, що думати про те, звичайно, був. Я не знаю, що мій чоловік про новинки. Не дайте мені це.

Після тижня або більше, ми пішли з Максимом на прогулянку по місту. Просто зайдіть покупки і отримайте свіже повітря. Я вирішив. Я припинила біля неї і зізнався: Я чекаю дитини. Я дуже прозаїка людина, так що я повідомляв його в спокійному тону і не чекав ніяких насильницької реакції у відповідь. Незважаючи на те, що була одна така ідея в моїй голові, але це не важливо. Максим дивився на мене з очі широким відкритими, заморожувати за хвилину, і в дійсно фірмі, навіть гравцеві голос відповів, що нам потрібно говорити про це в домашніх умовах.



Протягом півгодини ми були на нашому дверцятому Перед тим, як говорити тільки в коротких абстрактних фразах. Нарешті, як я вдягнувся, я чув від мого чоловіка, що ніхто не хоче чути, і навіть в моєму положенні. Він має інший. Так, відома ситуація, коли чоловік знаходить жінку на боці, з єдиною відмінністю, яку він любить Vicu. І вони мали на три місяці.

На мій розумний питання про минулі слова мого чоловіка про те, що він відповів, що вони не планували майбутнього, але тільки сниться про нього. В той же час він помітив довго, що в нас був холод. По-перше, мої хропіння і статистика є те, що велика більшість перших шлюбів неминуче закінчуються розлученням. Максим, звичайно, допоможе мені фінансово і морально, але це його максимум і він не може запропонувати більше. Ну і, хоча квартира є шахтою, напевно, він захопив її, він мав б не менше натяка на таку можливість.

І я почав думати про своє майбутнє. В даний час я буду жити в статусі відомого «диворця з причепом». Розлучення жінок з дітьми також називають онлайн? Я думав про це протягом тривалого часу і розглядав всі варіанти. Я не можу кинути свою роботу, я залишаю дитину з батьками вперше, тоді я спробую вирішити щось з дитячим садом. Я запитаю своїх друзів для дитячого одягу та коляски. Я заощаджу гроші. Але я не збираюся відмовитися. Пробити Як ми розбиваємо?



Але моя історія має щасливе закінчення, інакше я не зміг поділитися ним. Щоразу в сім'ї місяця, коли мій живіт вже був досить помітний, я знову пішов на консультацію. Новий лікар, виходить. І виявилося, що мій старий друг, однокласник Ілля, для якого я «поганий» як молода дівчина. Життя виявилося таким чином, що ми не змогли мати ніяких відносин в минулому. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що нічого не прийде. Ви знаєте, як старий.

Побачивши мене, Ілля був дуже дивним, а потім ми навіть пішли на прогулянку, отримайте трохи свіжого повітря. Як виявилося, він був неодружений, ні діти. Після школи він пішов в медичну школу і довгий час шукав себе. Не витрачайте час і енергію на вашу молодь і друзів. Він працював над підручниками, і тому став досить хорошим перспективним фахівцем. Ми зустрілися один раз, потім ще кілька, в спокійній атмосфері. Я розповідав йому всю історію, хоча я думаю, що це досить тривіально і він, ймовірно, почув сотні з них.

р.

Я був сподіватися на своє розуміння і якусь надію, нехай привидно. Але на жаль, немає. Він не зможливлює мене. Те, що він вийшов, ми скажемо, абсолютно різна спрямованість. Ось справа. Але навіть це не все. Він сказав, що йому не вдалося знайти когось в місті. Він намагався в той час, а потім повністю давав. Ні, немає, є так багато людей похилого віку. Але він любив свою компанію і він визнав, що він любить дітей дуже багато.

На даний момент три ми живемо разом. Я, Ілля та мій син, Ігор. Ми живемо в квартирі мого «спокійного чоловіка» і, давайте мені розповісти вам відверто, ми відчуваємо себе дуже добре. Я здаю квартиру, працюю і підняти дитину. Ілля допомагає нам, і в загальних боях, як дуже хороший чоловік і батько. Ми спати разом в окремих кімнатах. Бюджет також поділений угодою, всі задоволені. Чи можу я описати свою сім'ю як дефектний або підроблений? Ні. І що може стати причиною цього?



Кожен з нас має роль грати. Що я думаю, що ми робимо досить добре. Мій син любить мене і його stepfather. І я мав стимул, щоб піти додому замість мислення про те, що вона не могла отримати. Мені здається, що цей крок позбавив нас як з нашої особистої чуйності. І дав надію на майбутнє. Фізична інтимація не означає нічого, крім того, є щось особисте за ним. Я думаю, і я вірю так. Я люблю свою сім'ю з усім серцем і не змінить це життя на будь-який інший, коли-небудь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное