Маргарет був на кроці, він знав, що якщо ви не робите щось, мати-в-завдання остаточно знищить її шлюб.

Коли Ліза була дуже молодий, вона мріяла стати великою акторкою. І навіть у снях вона побачила себе на сцені Великого театру. Немає одного вимушеного її вивчення поезії, але з раннього віку вона була захоплена мистецтвом реанімації. Тому батьки не замислювалися про другий, даючи їй театральний клуб. Потім Ліза навчалася в Палаці Піонерів, а потім вступила в театральну школу, слідуючи її мрії. Але самореалізація За планом не підійшов.

Дуже скоро плани мало Лізи перетворилися в дитячі мрії Єлизавета Костянтинівна. сексуальні матусі і мати двох красивих синів. Думки про стадію Болського Театр довгий тому відповідав від свого розуму, і не було часу для них. Вагітність, друга вагітність, приготування їжі, очищення, ревній чоловік - і роки пройшли. Хто знав, де з’являлися амбіції талановитої жінки?

Для жінки Єлизавета Костянтинівна дуже молода, вона була тільки 19 років. Чоловік побачив її під час гри в невеликому виробництві і знизився в любові на перший погляд. Єлизавета мала багато шанувальників, і всі, як один проповідував її. Головнай Але тільки одна людина придбала її увагу. Він відрізнявся його галантією і манерами, подбали про неї довгий час, пішли на всі виступи, поки він отримав свою увагу.



У шлюбі вони були щасливі і не заперечували себе нічого. Чоловік Єлизавети був багатим і серйозним чоловіком. Але був один гріх за ним - він був дуже ревнощами своєї молоді талановитої дружини. Він був, хто здав свою, щоб дати себе мистецтву стислості і відкрити її власне коло. Але Єлизавета, ні, ні, і домовилися до дрібних ролей, бо вона була часто запрошена. На решетарі заміщалися маленькі неприємності, Бог заборона Єлизавету!

Але незабаром захотілося зупинитися. Після двох років шлюбу Єлизавета породжувала її злодому синові і повністю забули про вчинку. Вона присвятила себе дому і виховання її першої дитини, а потім народила другий син. Не було багато дихати про. не булой Хлопці виростили, вони так багато навчалися! Моя людина має проблеми в роботі та необхідній підтримці. А будинок не очищати себе, а вечеря не варить себе.

Алезавета Костянтинівна згадувала, що вона була актрисою. Театр назвав її знову - попросили її брати участь у виробництві за старою пам'яткою. Сини вже незалежні, і чоловік, утримуючи своє серце, домовилися. Починали підготовку до шоу!



Непристойна Єлизавета не помітила прохід часу, дилігентно приготувала для заходу, і зараз квитки продаються. І все пішло без удару і без удару, якщо вона не прийшла до одного з останніх решей. єва ангелінай Один з головних чоловічих ролей був представлений молодим і перспективним актором-моделлю, він був грати в роль молодого коханця Єлизавети. Надійшла.

- Я не гона, щоб наші діти дивилися на сцені з іншою людиною!

Звичайно, чоловік не прийняв ніяких заперечень. У своєму рішенні він був нехвильовим, і навіть розривним пальцем. сексуальні матусі Вони не пом'якшували свого ревнього серця. Це рік. І ще рік. Вже багато років до всієї ситуації було вилучено з пам'яті Єлизавети Костянтинівни.

Що робити, якщо мама залишилася самостійно І ось вона стоїть на могилі її загиблого чоловіка в повній настій, відлякується повіскою над нею жирністьй Вона 55 і не знає, як жити. Далі до свого молодшого сина, який скоро вийде тридцять. У старшому батькові не приймав.

- Мама, ви знаєте, що Степан не прийшов. Він працює багато, він зараз має бізнес-туру за кордоном, - син виправив брата, але Єлизавета Костянтинівна був незбиранийй

Вона любила чоловіка. Чоловік і родина. подарував свої найкращі рокиВсе про себе і тепер стоїть на могилі чоловіка, розуміючи, що тільки молодят залишився. Тільки Діма не піклується про те, що буде зараз. І Діма, відчуваючи тягар відповідальності, не міг залишити маму в затінених почуттях. Він назвав її кілька разів щодня, запитуючи її, як вона відчувала. Він прийшов, щоб відвідати своїх гостей з кожним днем, до тих пір, поки це не так складно для її закінчення мисливця.



Сад матері-в-праві дружини Дмитра лікували це з розумінням: Єлизавета Костянтинівна зараз жилиВона не мала кішки. Чоловік часто сидить матір'ю після роботи, занурився на неї, і прийшов додому ввечері. Не вдалося знайти місце. Дуже скоро вона почала впливати на своє здоров'я: потім тиск буде стрибати, потім холод перервуться, потім щось інше.

Діма взяла на себе всі лікарі і всі тести, допомогли купити продукти і оплачував себе. Єлизавета Костянтинівна часто прийшла до свого сина і дочки-в-одному у вихідні дні. І якщо прихованаПроживала ніч на двоспальне ліжко під час розкладу дивана у вітальні. Продовжити деякий час, доки дружина Дімітрі, Rita, помітив, що зрілі Він перетворюється в щось нездорове. На жаль, Rita більше не відчував симпатію для її матері-завдання.

На одному з вечерь, коли Дмитро знову подзвонив матері перед сісти на стіл, вона запитала:

Чи не ви думаєте, що вона переходить на всі межі? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. За 4 місяці з дня смерті Ніколая Леонідовича.



Чоловік спочатку був здивований каліптінням Маргарету, бо це було очевидно йому, що Мама дуже ледве.й Але його дружина попередила його неминучого. Дуже точно, якщо він тримає свою маму, вона буде звикати до неї дуже скоро, і не буде повернеться назад. Що вона повинна навчатися жити в новій реальності, приймати гранату і продовжити її життя подорож, заміщуючи насолоду з легкою сумністю.

Дмитро усвідомив, що його дружина була правою, тому він вирішив перевірити її теорію і не викликати його матері так часто. Але виявилося, що моя мама була щасливою. Тільки зараз вона називається для чогось. Зовні вікна дощів і вона сумна - вона дзвінки, блювотні коліна в погоді - відрізається по телефону, вона повинна купити щось - знову набрати Діма. Крім того, вона Я повернувся частіше.Або ж, щоб викликати Dima після роботи, щоб взяти її на чай.

Рита чекала на мить поговорити з чоловіком. На даний момент було дійсно чекати. Весь вільний час чоловіка загартованей Починала розмову з тим, що нещодавно мати Діма практично живе з ними.

- Дійсно! Я хотів би запитати вас, ви думаєте, якщо Мамы гона тут.? Важко отримати від дому до нас і назад, вона дуже втомилася.

- Як? А де покладемо її, у вітальні? – здивований маргарита.

- Ви маєте право, ми не маємо багато місця. Але мій мама і я думав, що ми можемо зробити навпаки і рухатися з нею. Її квартира велика.

Для моєї дружини це була остання солома.



Так ви і ваша мама вирішили все, і ви забули запитати мене? Ви спати в вітальні вночі, не збивайте вночі.

У скандалі вже давно заварився, але тільки зараз Маргарита зрозуміла, що вона не може робити це. Симпатія для її матері-в-праву перетворилася на роздратування і ревнощі, оскільки вона побачила, що Єлизавета Константинова клала її сина, ніби вона була дитиною. життєва лініяй І тепер я думав, що для решти свого життя вона буде оточена турботою, оскільки вона була з пізнім чоловіком. Але сам Діма вже вичерпаний, щоб жити на двох будинках, і неприємності мами не залишали приміщення для особистого життя.

Один день Єлизавета Костянтинівна знову відвідала їх пізно ввечері. Маргарита прийшла додому з роботи, коли він вже був темним. Натхнений, голодний і зміщений, що її бос надійшло на роботу колеги, які пішли на відпочинок.

- Привіт, Єлизавета Костянтинівна, дочка-неправда, привітала її матері-в-право в мертвому голосі і подивився на чоловіка. - Я тут сьогодні. дуже втомленийй Я не можу зробити чай, тому я збираюся душу і сну.

Але коли я повернувся з душу, я знайшов, що мій мати-в-право готував деякі тістечка, кажучи:

до Все правильно, ви голодні. Я не можу варити. Ваш холодильник порожній і ви тільки їсти салати. Що робити, коли діти демонструють?



Несплаш був останній соломкою. Маргарет, відключивши окропом, не можна стояти і помітили:

- Що може бути. дітиЄлизавета Костянтинівна, якщо ви і Діма не залишили нас тільки за останні півроку?

Поганий мати-в-право не чекав такої відповіді. Як торкнутися! Dima barely sit її в машині і поїхав додому. Він не повернув додому на ніч, залишився матір'ю, яка була в сльозах до ранку. А коли вона повернулася, Маргайт готовий запакувати його речі. Але він прийшов до нього провини і погодився, що матір його Немовля І що за цим курсом вона буде дуже скоро знищити шлюб.

Про те, що робити з Єлизаветою Константиновною. Отримати коту? Вона не любить тварин в будинку. Відправте його в санаторії? вона буде нудьгувати самостійно, і вона не буде кинути виклик. А потім Маргарита згадав, що один раз на раз Елізавета Костянтинівна зробила все, що вона могла. театрЗа її словами. Діма була скептичною ідеєю.



- Мама не йде в будь-яку точку.

до Тексти пісень, а це означає: Тоді давайте піти з нею!

Він вирішив піти на невеликий свінгери разом. Елізавета Костянтинівна не схожа на виконання: світло піддається некоректно, ролі розподіляються якось, декорація закривається, і все неправильно. Але зацікавився мета: Єлизавета Костянтинівна! І я запросив допомогу з організацією наступних виробництв.

Він був прийнятий з задоволенням, тому що в театральних колах він був колись відомий. Згодом вони навіть знайшли. УвійтиЗ радістю приїжджаємо до шоу. Елізавета Костянтинівна вперше повністю перейшла на музику і вразила глядача своїм вокалом здібності. І, хоча вона не відіграла роль молодих красунь, її талант нарешті знайшов себе на сцені. Самореалізація завжди актуальна, незалежно від того, скільки років пройшли.



Через кілька місяців виявилося, що Маргарита очікує дитини. Тоді Єлизавета Костянтинівна майже дав свою роботу. Після того, як ви повинні няти дитину найближчим часом, і допомогти вагітним дочкам-завданням! Але Діма і Рита звернулися її, щоб нарешті слідувати за нею, і не турбуватися про них, тому що вони обов'язково справляються. Вони розуміли, як важлива самозаповнення для свого матері-завдання. Єлизавета Костянтинівна здалася неможливим, щоб вона нарешті була безкоштовним. Вона може остаточно виконати, що маленька мрія дівчини. Ліза актрисаЦе була сцена великих і малих театрів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное