Мати-в-право любить мити кісточки всім родичам, які обдурять, і де витрачають гроші

Будь-який. сімейний день Для мене (навіть, якщо це було добре). Не знаю, що я маю поганий зв'язок з батьками, а не на всіх. Ніна з нас не захотілося боляче один одному. Я сподіваюсь. Однак, я отримую враження, що ми так різні, що разом з тим, на одному столі протипоказано. Я люблю і поважати чоловіка, але я нещодавно мав серйозні розмови з ним. Мене повідомлення було зрозуміло: Я хотів би залишитися від своєї сім'ї.

Недавній, Костя відвідує свою сім'ю, і я відвідую шахту. Це Різдво або Великодня. Це сумний, що ми повинні бути так розділені. І він не схожий на моє уявлення, бо він просто не розуміє, що проблема. Не дивно, що він виріс у цій родині. дивний Здається йому досить нормально. На нашому весілля стартувала пара років тому.

Чому іноді краще пропустити День сім'ї

Я хотів би стрес знову, що я не вважаю, що сім'я Bones буде погано. Всі вони добре вражені і дуже дружні люди, вони ніколи не будуть зло непристойними. Але щоб зробити брудну аварії, вони досить здатні. І хоча вони пізніше розсипаються в апології, це не вирішує проблеми. Я знав, що буде справа, навіть з день весілляй До цієї точки сім'я погана досить стриманою, але дуже скоро вона прийшла до кінця.

Звісно, ми запросили всіх родичів на весілля, як на моїй частині, так і на складі Костянтина. Ми підготували для цього дня дуже відповідально і надихнули, витрачали багато грошей, але не трохи шкоду! Все було ідеально, як і в дитинстві сниться: на відкритому повітрі весілля, квіткова арка, високий торт від кращих шеф-кухарів кондитерських виробів в місті. Я часто пам'ятаю цей день, як один з щасливих мого життя. І, звичайно, Коста і я хотів його захопити. не тілький



На весілля було запрошено фотограф-оператор, який вистріляв майже все від світанку до дука. Він луків невисокий для нього. Але що ніхто не очікував був одним фрагментом святкової вечері, де сестра Костянтина з сестрим Костянтина на одному столі, прямо поруч з фотографом. А поки він прокоментував відео привітання та декорації, можна почути чітко на фоні. Про нас Мій новий родич.

Не про звук. Фотограф потім обробляє звук і знімається все непотрібно. Атак точно так, що на оригінальному звуковому доріжці чітко чути, як Анна Григорівна та її дочка промивають кістки гостей. Хто чіється на кого і з ким, хто дарує подарунки дружині, і хто витрачає на азартні ігри, на яких одяг не сидить добре, хто з гостей дозволяв їсти надлишок канапа і так далі. Франкі, вони були просто чуйними з усіма, не знаючи, що це буде. трусий

Фотограф виявився чоловіком розуміння і сказав, що він зазвичай не робить це, але може видалити звук. Звук був видалений, але неприємний відтінок залишився на життя. Після весілля я не залишатися мовчним і попросив мій мати-в-право, чому все це було сказати прямо на камері і в цілому ... чому це говорить? Вона сказала, що вона подумала фотографа тільки фотографа, а не відео.

р.

Unsplash Embarrassing Supermarket Case Коли я Реалізований Я Мати Відносні досить специфічнийй Наступним інцидентом було знову на фоні чергового дня сімейного відпочинку. З днем народження Анни Григоріївни та мого чоловіка та волонтера, щоб допомогти їм з покупками. Попереду, після чого батько-в-право з кошиком.

І тоді я бачу, що батько-в-право, якось відходить, і Анна Григоріївна продовжує говорити з ним, якби він все ще ходив поруч. Повідомляємо про те, що вони повинні купувати і де, і її чоловік далеко. Вона стоїть і бачить, що вона буде робити далі. Неподалік.Коли мати-в-право підійшов до того, що хтось інший кошик і почав ставити їжу в ньому. Повернеться до крупи, а тролей сповнена миттєвих локшинних пакетів, миттєвих супів, банок шпроти, шинки і пляшки горілки.



Найпримітнішим є те, що Анна Григоріївна не відразу зрозуміла, що це був черговий кошик. По-перше, вона почала культивувати, думаючи, що її чоловік отримав всю цю красу. Вона почала зламувати зайву їжу і покласти її безпосередньо на найближчу полицю, кажучи: «Ам я годую вам погано?» Людина, чия віза була настільки шокована, що він навіть не зупинився. Тексти пісень, а це означає: Хоча чоловік є просто смієтьсяСпостереження все з наступного ряду.

Звісно, після чого Анна Григоріївна очолилася на тривалий час до незнайомого чоловіка. Моя батько-в-права також болить за такі жарти. І я бачу для незнайомця, він явно схожий на це. відсутність манер Штанген. Відреставрований незнайомцем для нічого.

Бабця з цікавим почуттям стилю і гумору Кожна наступна зустріч була різною Протидіяй Але я думав, що до тих пір, поки я не хвилювався, я міг бути спокійним. І тільки як тільки я взяв цю позицію, життя вирішив нагадати мені, що я не можу бути спокійним в цій родині. На іншому бенкеті бабуся чоловіка Він приступив на мою сукню з каблуком. В результаті мій бабуся закручується і мій плаття рівна.



Так, людина пішов восьмий декап, але вона не віддасть підбори. По суті, вона дуже активно стара жінка з дуже специфічним почуттям гумору. Наприклад, на його день народження вона дала йому Бонес. подорожій Відмітна особливість цієї валізи полягає в тому, що вона друкується найбільш незадовільним фото бабуся з прибором "Я люблю мій бабуся". Добре, принаймні, незважаючи на аеропорт, такий багаж не втратив.

Сукня повинна викинутися, тканина почала цвітати на місці розбиття, тому там нічого не з'явилося. Моя мама-в-одному вирішила подарувати мені нову сукню як компенсацію, яку вона думала. Але вона замовляє її на дешевому сайті. Так, колір і модель дійсно схожі, але це не так. неправильнийяк кажуть вони. Я приймав подарунок з судової справи, але я не думаю, що я коли-небудь зносу.



І почав говорити Костянтин, свято Я відчуваю себе принаймні дивним, на найпривабливіших. Я хвилююсь своїм почуттям гумору і загальним недоліком манер. На столі обговорюються найоптимальніші теми, ніхто не чув. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ймовірно, що він залишив їх рано.

Вишня на торті розчарувань Костя спочатку не погоджується з мною і нагадувала мене, що весілля сестри відбудеться дуже скоро, і я просто не можу допомогти, але прийти. Ну, весілля це весілля, що я не міг пропустити. Я був психічно підготовлений, що щось станеться. І сталося, це зробив. щосьй

Дядько Bones вирішив влаштувати сюрприз для молодят і дня до спійманої на вулиці свінгерий Нехай вони йдуть на небо після живопису. Я не думаю, що вони були шкода за гроші для нормальних голубів, це просто такий оригінальний жарт. Але голубці найбільш поширені, сірі. Не знаю, якщо вони хворіли або здорові. Він, ймовірно, не буде.

Херсон

На самому вирішальному моменті, коли торт був проведений, офіціантка природно походила на ковролін і впала на торт з усіма його вагою. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що це будь-яка несправність, але загальний лосини Здавалося б, вечеря в святковому настрої гостей. В результаті торт був придбаний в сусідньому магазині, найбільш поширений, до якого-небудь поселиться ситуація з десертом.

Не кажучи вже про те, що під час фотосесії організатори змагань випадково плутають конфетті з димовими бомбами. Так само, які зазвичай використовуються для яскравих фотосесій. Скопіювати весь ресторан.Всі гості мали отримати в той час як свіже повітря. І осінньої погоди до цього, відверто, не мала.

Чи завжди в сім'ї. дой Вона не розуміла, що вона йде про. до Я кажу. І я пояснив, що це те, що це твірол, лев і назад. Я думаю, що я поставив її на це питання. І так вона сказала: "Це нічого, а іноді люди стають набагато гірше."

13954.

Щоб дізнатися, що страшно вона сказала, я не маю бажання. Тому після весілля я помітно відхиляв пропозицію сім'ї чоловіка, щоб зібратися разом. Після всіх цих оповідань, ніхто не відмовляє мене за це. Крім того, це не дивно, коли Контакти Ваш чоловік тільки не прилипає. Я просто не розумію, чому мій чоловік мене псує. Чи не ви усвідомлюєте, що кожен раз, коли я прийшов, є якийсь випадок?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное