Я жити в Чехії, з дітьми і чоловіком в затишній будинку, моя мама хвора і просить мене знищити все.

Так само, здається, що все було краще в моєму житті, і на екрані телефону був однозначний номер. Не дайте мені йти. Це мій мамник, викликаючи з рідного міста, запитуючи мене, щоб приїхати негайно. Це третій день, коли вона дзвонила, і я все ще не можу дати відповідь. Моя мама хвора, і єдиний, хто піклується про її, є сусідом. Вона не залишає її, тому що вона не може проходити людинай Якщо вона знала, що її мама поставила в цю ситуацію. Спочатку вона руйнувала своє життя, і тепер вона хоче взяти на себе...

Я не знаю, що робити. Зараз я живу в Чехії, у мене є два красивих дітей, чудовий чоловік і затишна квартира купили з чесно зароблених грошей. Я просто знайшов його. сновидінняБез знання мови я мав працювати в готелях і ресторанах. Я не збираюся залишити свою сім'ю для моєї матері. І перемістити пацієнта до нас ... Я боїться, що це буде. Хтось може судити мене і сказати, що це все неспроможність, буде бажання. Я не маю цього бажання, і я маю хороші причини цього.

Що робити, якщо кохана людина в складній ситуації

Несплаш: У сім'ї мій брат... мати-сонЯ дочка Дад. Моя мама завжди сказала, що як жарт, Ростислава любить більше. Ми навіть сміхалися на те, що вона майже ложила його годування. Але це не проблема для мене як дитина, тому що я мав таду. Вже з дитячих садків і шкіл ми підібрали різні батьки. Моя да була на зустрічі, мій мама пішов на зустрічі батьків Ростика. І здавалося нормально до точки, що доки не загинув батько.

Довгий час пішов. інфарктй Не можна уявити, як це може статися. Але я знаю, що ніч він був на краю, бо він і матір його часто заварився, і цей день не був винятком. Я не знаю, як вона відчувається після цього, або якщо вона відмовляється від смерті. Все, що я знаю, що з тих пір мій дитинства закінчився.



Моя мама все ще подбала про Ростику, і я залишила на себе. Я завжди відчував себе, як я занурю свою присутність. Я спробував бути краще і більш незалежним, сподіваючись, що тоді вона буде гордою. Але це тільки полегшило її: вона не повинна допомогти мені з будь-яким, але вона була брудною з Ростиком. Він мав проблеми у своїх дослідженнях, тоді кімната була мезою - в цілому, вона мала щось робити. На бюджеті.І Ростислав не вдалося, він пішов до оплаченої технічної школи.

Я не можу сказати, що вона сердитися або сердитися з мною. Я був знебочений, але нічого більше. Я не був покараний або лекторний, навіть якщо я думав, що я заслужила його. І тоді я зустрілася з цим ставленням, не розуміючи, що це було чистотай Моя мама ніколи не зацікавила нічого до тих пір, поки мої справи перекреслили свої особисті кордони або викликали її проблеми. Я ніколи не зажадав про мій бізнес або мої відносини.



Звісно, з Ростиславом історія була абсолютно протилежною: вона захопила його кожні вільні хвилини. Він з'ївся, зробив він плаття теплим, він зробив свою домашню роботу, якою дівчинкою він викликав його, зробив він хворий? Вона не дозволяла йому жити в хостелю, зануривши, що вона вже окупається за свої дослідження, і вона не тягне господиня. Крім того, є погана компанія і ремонт для трьох! Як може жити Ростислав в таких умовах? Але я думаю, що це було виправдано, і вона просто ніколи не призначена. Датий

Але я сказав, що я буду платити себе, тому що я знайшов час роботи. Ми живемо разом з однокласником. Так виявилося, що наші доріжки — мій мама і Ростик — відокремлений дуже довго.



Несплаш я закінчився червоним дипломом, тому що я знав, що я був окремо і ніхто не зрозумілий, що мій шлях в житті. І якось вона звикла до того, як вона зустрілася з її першим чоловіком, і це -- змінив все. Так, ми любимо при першому погляді! Я ніколи не був у таких серйозних відносинах. Вони швидко вирішили одружитися і підписатися. Як і багато, ми думали, що наші почуття ніколи не зміняться.

Здається в оренду квартиру як найбільш звичайну молоду сім'ю. Але після того, як рік і половина відносини почали розпади перед очима: нічого не залишилося колишньої пристрасті, навіть не простого розуміння людини. Мій чоловік почав пити, ходити і розбити на мене про що-небудь. В результаті мені довелося запакувати І я пішов, бо я не можу стояти його більше. Я знайшов себе в ситуації, де я не хотів йти, але додому. Не знаю, що я б зробити. Ситуація перетворилася на гірше. Людина в важкому стані затишна тільки молитвою, яку я зробив: Я щиро молився.



Непристойна мама продовжила жити в тому ж місці, Ростислав не переїхала в будь-яку точку з неї. Він також одружений і приніс дружину додому. Так мій мама, коли побачила мене з моїми мішками на дверцят, очевидно, не хвилювався. Він провів довгий час, щоб не врятувати шлюбу, щоб стрибати з маррі першої особи вона зустрілася. І вона натякала обережно, що її будинок було просто. Ні для мене. І вона не може пізнати молоду сім'ю.

Я не знаю, де я пішов. Я не щадився, мій друзі і чоловік все спільного. Я не можу забути свого виразу на вигляді мене на дверцят. По-перше, я міг би виїхати набагато раніше від Aunt Nina, але вона була дуже добре для мене і дозволила мені залишитися довше, так що я міг врятувати трохи. І я мав багато, щоб врятувати, тому що я залишився в цьому місті і в цій країні. Я не зробив.й



Як тільки я прийшов до моїх почуттів, я швидко зрозумів, що самотній і на таку низьку зарплату я б врятував житла для відпочинку мого життя. Тому, незважаючи на блискучу освіту, я вирішив піти на роботу в Чехії як чоловіча. І тепер я можу впевнено сказати, що це було кращим рішенням мого життя. Він був там, за кордоном, що я знайшов мій свінгери і побудував справжню сім'ю. Тепер у мене є дві красиві близнюки і я буду любити їх однаково.

Людина в складній ситуації: діяти раціонально або схильна до розриву совості? Але кілька днів тому, мій ідеальний малюнок світу знову тріскається. Ми просто повернулися на наші ноги, просто прикрасили квартиру для якого так ділігентно врятували чоловіка. І все раптово, матуся Він затіняє мене. Він виходить, що матір хворий, син все ж живе з нею, але його дружина закинув його, і він сам п'яний. Починався з дому, бо він втратив свою роботу. Мати відлякує все, тому що вона побачила свою дочку-не-право, так що вона не могла стояти її.



Сусід озвучить тривогу, просить прийти, тому що мама не працює з причин здоров'я. Не можна навіть виходити на їжу. У мене немає ідеї, що робити зараз. Я все життя, намагаючись вийти з цієї нічниці, пішов якомога простіше, але він все ще зловив мене. І тепер мій мати нездатний чоловік. І я дочка, яка не хоче подбати про неї тільки батька, і її батько.



Нешвидкий Що робити? Я не готовий залишити свою сім'ю. Принесіть її тут? Ви все ще повинні піти, отримайте паспорт, отримайте роботу, яку ви просто отримали. І навіть якщо він знову живе в одному будинку? Коли ми просто р.? Я не можу відповісти на мій сусід. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це спосіб, але я все одно відчуваю винний, і це не вирішує проблеми з братом. Що робити в такій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное