Замість подарунка для DR, наречена заявила, що він прощає борг від 13, це була остання солома.

Покажіть вам історію з дозволу мого ближнього друга Олеся. Олеся виросла в дуже гідній сім'ї - круглий відмінний студент, розумна жінка і господиня, Завжди всі себе.й Її батьки підняли її, закріплюючи високі значення над матеріалами, тому вона спиралася на моральні якості в пошуку дружини. І вона досягла успіху: її друзі були захоплені, коли вона розмістила кільце завоювання! Чоловік запропонував їй після двох років відносин, і все було швидко підходити на весілля. Якщо не виявилося, що це безглуздий чоловік.

Але це було тільки в дуже ніжній матерії, а саме фінансові. Ви бачите, у віці від 28 років молодий чоловік вже забрав для своєї квартири і почав економити автомобіль. Він сказав йому, як свінгерий Але хто думав, що?

Що робити, якщо ваш fiancé є безшовною особою

Несплаш Олеся дивився на цей день і вже шукав. Весільний одяг Моя мрія. У відносинах вона була щаслива, тому що вона нарешті знайшла душу половинку, з якою вона хотіла провести своє життя. Аголова - це спільні плани, створення великої та дружньої сім'ї. Вона сказала так багато про нього, тому захопила своє визначення і гострий розум! Але коли друзі запропонували зустрітися з друзями і посидіти в ресторані в парах, завжди ввічливо відмовляються. Це сталося два-три рази, поки знайомі прийшли до висновку, що це те, як вона зберігає своє щастя.

Там була ще одна маленька дивність. Немовля зрілі Вони мали достатню кількість, Леся ніколи не поділилася фотографіями подарунків. Ніяких букетів за 8 березня, ні фотографії солодощів. Коли я збираюся з друзями після свят, я ніколи не зважився про що-небудь. Кожна думка була через її скромність.

Р

У той же час нові речі немає, але з'явилися в простому погляді: потім в блузці дизайнера прийде на зустріч, потім гаманець новий. Але це завжди так довго, як вона запам'яталася. Леся з раннього віку, передбаченого для себе, орендувала квартиру себе і подбала про себе.

Святкування дня народження не любили всіх, але все ж більшість. Хто не хотів би почути тони вітання та теплої думки? Хто не хотів би отримати подарунок і подарунок коханій людині лосини? Олеся уявила свій майбутній день народження. З вітальнею відсвяткував його вперше, так як вони зустрілися рік тому тільки після святкової дати.



Крім того, в день зустрічі дві сім’ї, бо були дві причини. По-перше, залучення та другий, дочкай Олеся вирішила зібрати всі в оренду квартиру студії, розташовану в центрі міста, щоб кожен був комфортним. Виготовлявся серйозно: загальне прибирання, дорогі святкові столи, трохи святкова атмосфера. І тепер це зроблено! А батьки Олеся вийшли заздалегідь і чекають на бджільництво, столик бекони кулінарні захоплення, пляшка ігристки чекає в холодильнику.



Нешвидкий Двері відкриваються і він наречений на дверцятах. Він посміхається, привітає своїх батьків і, як би нічого не сталося, йде до свого улюбленого приміщення. А батьки були трохи плутаними, і Олеся теж неприємно здивували, коли вона відкрила двері кімнати. Це, молодий чоловік з'явився порожнійй Не був подарунок або натяка на неї, не був навіть букет квітів, які Олеся мріяли хоча б з нагоди народження.

Батьки вірних і ті прийшли з шоколадами і пляшечкою вина прив'язали бантом. Він не дарував подарунки, але той час він вирішив не дати їм. Тільки jokingly Вона сказала, що в подарунок прощає Олеся боргПро те, що вона забули.

Що робити, якщо чоловік не дарував подарунки

Днів пізніше, Олеся поділилася своїми друзями, що це була остання солома. Її хлопець спочатку зробив стан, який він не хотів його. меркантий Він любить самодостатні і самодостатні люди, які здатні підтримувати себе. І в цьому питанні Олеся повністю влаштовує його, бо її погляди на життя були далеко від мерканти. Але в той же час вона залишилася ніжною і вразливою дівчиною, яка мріяла, якщо не з букета, то хоча б шоколадного бару.



Нешвидкий У той час як друзі поділилися історіями, наречена І подарував чоловікам 8 березня або Нового року Олеся мовчав. І не дала їй нічого, навіть на великих святах. За два роки роботи. Спочатку вона виправдала її тим, що це дуже економно. Він має квартиру і практично збережений для автомобіля, але це говорить добре.

Але подарунок не зупинився. Будь-який ресторан підраховує їх. розбитиДля кави або чаю він міг би дозволити собі. Але це подарунок? Нещодавно придбали крупи для романтичної вечері та Олеся залишили свій гаманець в домашніх умовах, тому майбутній чоловік охопив всі витрати. Це було 500 грн, він жартував про те, і вона забули думати про них.



Молода людина дала абсолютно нічого на день народження Він точно дасть їй щось на день народження. А коли Олеся, якби вижити, запитав, якщо він не був порожнім, він тільки непристойний: «А кільце залучення не подарунок вам?» Так закінчила святковий вечір, адже Олеся зрозуміла, що її обрано не економно, але просто жопай Навіть батьки були, щоб покласти його м'яко, шокували.

І це не дивно Леслі не сказав нікому. І я зустрілася з друзями окремо. Я не хочу всіх, щоб побачити її і її майбутній чоловік розщепив законопроект навпіл. Вона сказала її друзям,

Довгий час я боровся з ідеєю захоплення квітів і подарунків і сюрпризів. святой Що має бути його ініціативою. Я завжди спробував уникати того, що він хороша людина і я люблю його. Я не можу уявити своє життя. І ми ще не одружені, і ми не живемо разом, але що відбувається, коли він звик до мене? Чи варто запитати гроші з сімейного бюджету на новий одяг? ?

499.00 Р

Нешвидкий Весіль тепер було перенесено невизначено і не відомо, якщо це буде на всіх. Учні батьківського училища Олеся до маррі такі заслуги. Це те, що вони називають його. І вона не відхилена, тому що вона зрозуміла, що цей чоловік змусить її жити в сірому рутині без одного кошти. радістьй Ви думаєте, Олеся зробив право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное