Дуже великі фільми, які можуть повністю змінити свій світогляд

Я вважаю себе людиною досить складною в споживанні контенту, але занадто ледачим до того, якось організувати своє дозвілля. Тому я часто звертаюся до різних рейтингів і списків. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Щоб бути чесною, багато робіт в таких списках досить суперечливі. А деякі з них просто не досягають класики, тому з часом вони стають просто морально застарілими. Недавній, проте, я побачила в житті фільми, зібрані невідомим аматором в пост.

Я хотів би сказати, що багато хто з них я тільки чув, не знаю, що скарб я відсутній. Не хочу, щоб подивитися дату прем’єри до того, як я народився. І досить часто такі картини є своєрідними красивими, але нудними. Навчився погляд, критикував людей, які я знав. Однак такі фільми дійсно виглядають в одному диханні. Крім того, вони чудово змінюють світогляд, а деякі з них мотивують краще, ніж будь-який тренер.

Живі фільми
  1. The Shawshank Втеча, 1994. Включені в ТОП-10 кращих фільмів світу і абсолютно заслуговують! Якщо щось серйозне відбулося в житті, то що збив вас, бігти до годинника The Shawshank Escape. Дуже мотивуюче кіно, після чого виникає бажання рухатися гори.



    Нешвидкий

  2. "Мій вечерець з Андреєм", 1981. Про що прокоментував один коментар: «Ви можете провести 10 років на книжках на саморозвитку або подивитися на цю картину і намалювати багато корисних висновків. й

  3. Товариство з обмеженою відповідальністю, 1989. Цей фільм надихає глибоку любов до читання, особливо поезії. Якщо ви не можете сидіти на книгу, подивіться Роберт Вільямс. Ретельно: Фільм робить для відмінних речей!

  4. Forrest Gump, 1994. Один день, в сумі, я назвав друг-профілем і запитав пораду про те, що життєрадісна, оптимістична. Тоді він сказав мені дивитися Forrest Gump. Я вірю, що я побачила весь фільм 5 разів. І точка ще не те, що він сумний, але досить переконливо. Я б сказав, що це про те, як люди побороли, здавалося б, застраховані втрати. Як змінити, непередбачуваний і дивний наше життя. Якщо ви шукаєте емоційний катароз, Forrest Gump це той, який може забезпечити його.

Фотографії, які змінюють сприйняття реальності, матриці, 1999 Це перша частина, яка змушує нас думати, що ми живемо в імітації. Ця ідея не залишає глядача на тривалий час навіть після перегляду фільму. На жаль, останній Матрикс, який був показаний в театрах два роки тому, краще не згадати, а з унікальним оригінальним він має майже нічого спільного.



Нешвидкий

"Blade Runner" 1982. Трохи розбавляють загущені кольори з фантастики, які в підсумку стають дійсно профетичними. Ви можете відобразити на тему андроїдів і значення життя в фільмі 1982. А також порівнювати його з фільмом «Бладе Runner 2049» з неіміталом Райан Госллінг.

"Трюман шоу", 1998. Ще раз, незрівняний Джим Каррі скасовує всі візерунки, цей час розкриває тему впливу спостерігача. Уявіть, якщо ви знайшли, що ваше життя було серіалом, люди були акторами, навколо набору, і ви були символом телевізійного шоу, що переглядає всю планету.

"Людина Землі", 2007. Відображення на тему мандрівників з минулих або просто людей з інших історичних епох в реальному часі повністю розкриті в цій картині. Наука з захоплюючою історією, яку ви хочете вірити.

"Сталкер", 1979. Як і всі фільми Тарковського, це змінює спосіб мислення про життя. Вентилятори наукової фантастики будуть радіти після перегляду картини про падіння метеориту і формування особливої зони, повною з усіх сортів аномалій.

Рятівні фільми

Нешвидкий

Весна, Літо, Осінь, Зима... і Весна знову, 2003 Фільм знаходиться близько двох монахів, які живуть в оточенні води з усіх боків, в плаваючому куті на озері і дивляться зміни сезонів, які не можна зупинити, так як не можна зупинити цикл життя. Вболівальники цієї картини називають її своєрідною кінографічною поезією.

"Гон з привидами", 2001. Важко єдиний універсально визнаний анімаційний фільм і улюблена робота Hayao Miyazaki. Історія розповідає історію дівчини, яка разом з батьками, входить до світу привидів. Щоб врятувати своїх батьків і вийти з таємничого місця, вона долає безліч труднощів і робить багато надприродних друзів. Плівка вражає уяву з великою кількістю образів і генієм деяких винаходів: соот з духовки, розмовні дверні ручки, літаючі відьми і чарівні рисові коржі.

"Меланхолія", 2011. І під цією картиною багато лівих неоднозначних коментарів. Хтось написав, що вони захопили її, і хто любив її. У будь-якому випадку, ніхто не залишиться байдужим. Фільм для тих, хто хоче думати про кінець світу.

Космічна Одіссея, 1968. Ефекти можуть бути трохи застарілими, але глибока філософія цієї картини, покласти на пишні музичні серії, дійсно сидить в мозку більш ніж на добу. У зв'язку з технологічними роботами в рамках проекту «Особливості людства та її взаємодія з AI»

"Сонечко", 2019. Зробіть список стильним і сучасним шведським фаворитом з жанру жаху, який змінює ідею життєвого циклу і саму смерть. І немає кровотворних монстрів, річок крові або маяків.



Нешвидкий

Фільми з глибокою філософією про сім’ю та дітей «Трій життя», 2010. Проблемою «шкіри і діти» і формулою життя в цілому є якомога простіше. Я хотів би порадувати молодих батьків!

Хит, 2022. Історія самотнього чоловіка вмирає ожиріння, яка намагається мені зв'язуватися з важкою дочкою підліткового віку, перш ніж він гине. Ділянка торкається до ядра.

Історичні картини «Життя красива», 1997. Про складну долю сімей, які пройшли концентраційний табір. Допомогти сина вижити, батько присвоюється грі. Все, що відбувається, є дуже вірною грою. Щоб залишатися байдужим після цього зображення просто неможливо.

Танцююча з вовками (1990) Дуже довга картина за час: 236 хвилин, майже повний 4 години. І обов'язково кожен з цих хвилин цікавий своїми силами. Цікава історія про американський солдат, який випадково повністю занурився в життя індіанців. Події відбуваються під час громадянської війни.

Список Шиндлерів, 1993. Правдива історія пана Шиндлера, члена Нації партії, які врятували тисячі євреїв. Життя-підтвердження картини, що пробуджує гуманізм навіть у калі.





Wikimedia Life-Changing Кіно: Розуміння глибини людських відносин: Сонце з чистого розуму, 2004 я довго дивився, перш ніж я бачив його на списку, але протягом років я не даю. А всі мої друзі розповідають мені, як вони б пограли весь фільм, спостерігаючи драматичну історію відносин. Я не був в настройку. В результаті ми дивилися фільм з молодим чоловіком, з яким ми розбили через пару місяців. І, щоб бути чесною, ця робота приготувала мене морально. Картина глибоко чуттєва, метафорична і пірсинг. Я додаю додаткові 10 точок для Джим Каррі!

Касабланка, 1942 р. Одна з найстаріших зображень на цьому списку, яка все ще дає главу початок багатьох фільмів, які впливають на ігрові теми. Романтика знаходиться в центрі наративи, але не тільки пам'ятка цієї роботи.

Мистерський чохол на кнопку Benjamin, 2008 Він отримав молодше - вона отримала стару. Ні, ні вона не може зупинити час або змінити його. Фільм допомагає виглядати в будь-який час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

"Гост Історія" 2017. Продовжуємо історію загиблого чоловіка, який після смерті був прив'язаний до свого будинку і спостерігався як життя коханого. Незважаючи на середні рейтинги, фільм дійсно варто.

Фільми, які збільшують



Несплаш "Амелі", 2001. Ця робота має відмінні рейтинги та відгуки. Він також називається антидепресантною плівкою, після чого ви більше не хочете бути сумними. Тут є дотик історії відносин, але більше про те, як зрозуміти людей і себе. Відмінний лікувальний ефект!

«Берез там», 1979. Плівка також широко відома як ефект пресутності, і вона займає 26-е місце на списку кращих американських комедій. Просто для того, щоб трохи розслабитися і отримати емоційний розряд з сенсом.

Дивіться інші народні життя, декалог, 1988. Для тих, хто не хоче гарного фільму. У правді це серія 10 кіно, що містить 10 оповідань, які можуть стати будь-яким. З польського режисера і критики знайдуть в довідниках до 10 команд Божого.

Mulholland Drive, 2001. Під списком фільмів я знайшов, кіновласники записують, що стрічка досить кричить на час. Не дивно, що це психологічна драма, навіть детектив! Необхідно уважно стежити за відключенням в плівку, щоб зібрати картину разом. Дуже явний.

"Реквієм для мрії", 2000. Американський фільм, герої якого мають великі амбіції і наркоманії до наркотиків. Помітити ставлення до наркоманії рекомендується в цій важкій драмі Даррена Аронофського.

«Основи перекладу», 2003. Я відразу хочу зробити замовлення, щоб ця картина не була - повільна, з відсутністю сюжетних скручень і сюрпризів. Але дуже життєво важливо, якщо не дивиться на екрані, і торкнувшись в іншому житті людей. Плівка для шанувальників відкритого фіналу.

Магнолія, 1999. Картина показує історію одного дня, тканого дев'ятима різними історіями, об'єднані одним фіналом. Історії переключають один одному, тому слідкувати за змістом досить складно, але це варто. Хмарний атлас не так?

р.

Вікіпедія

"Адмікстура" 2013. Ще один маленький, але дуже потужний фільм про внутрішню трансформацію. Тільки в цей раз відбувається бурхливо і не для кращого: історія розповідає історію жінки, яка стала жертвою чефця, який імплантував в своєму тілі паразитом, який зараз контролює свою свідомість. Як вона позбавлялася від контролю і які висновки вона зробила, див. в годину і половинку фантастичних детективів.

Важкі і глибокі картини "Сьомий ущільнювач", 1957. Варто дивитися, якщо тільки поважати легендарного режисера Ingmar Bergman. Зауважте, що в цьому злегка посиленому списку ви знайдете лише пару шведських фільмів. сьомий ущільнювач добре заслуговує на вашу увагу. А вам доведеться уважно виглядати, так як картина сповнена філософських і навіть похмурих образів. Так краще бути психічно підготовленим до перегляду.

"Персона", 1966. Ще один важкий Бергманський фільм, який належить до жанру існуючої драми. Для цієї картини теж краще приготувати морально, навряд чи вийде легко.

Турін Кінь, 2011. Невідомий і надзвичайно трагійний фільм про божевільний Ніцщей, який захоплює мертвий кінь на вулиці одного з італійських міст. Відчуйте повну вагу психічного досвіду

"12 Angry Чоловіки", 1957. Один з небагатьох таких високопрофільних правових картин в історії, визнаних одним з 5 кращих картин світу. Що говорить щось, не це? Ділянка повинна бути 12 джурів, які намагаються хлопчика від сливу і намагаються дізнатися, якщо підліток буде відлягати за вбивство власного батька.

Таксі водій, 1976. Трилер, драма і злочинна плівка, яка розповідає історію самотнього ветерана, таксі міста Нью-Йорк. І все буде добре, поки водій таксі бере на себе роль Бетмена, позбавляючи для очищення міста гріхів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Для шанувальників важкого ною приурочена!

"У дикому", 2007. Зібрано величезну кількість коментарів на соцмережах. Молодий мандрівник, який провів більшу частину своїх подорожей як бездомний чоловік. Ми не покажемо фіналу, але приготуємо до того, що картина може залишити непристойне почуття, яке згасить ваш розум на деякий час.

Космічний костюм і метелик, 2007. По-перше, фільм базується на реальних подіях, а отже, відверто вірно. По-друге, історія чоловіка, тіло якого повністю паралізовано піднімає питання про те, як його розум продовжує жити, коли його тіло стало фіксованою оболонкою. Вони кажуть, що незважаючи на свій геній, фільм не перевершив книгу.





Кожен з цих фільмів унікальний, але не тільки один з його роду, звичайно. Але це всі життєві фільми. Що потрібно шукати холодну голову, а деякі можуть виглядати з легким серцем. Після перегляду існує велика кількість їжі для думки. Ви можете знайти думки, які ви шукаєте протягом тривалого часу. Які фільми будуть додані до цього списку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное