Коли я зламався з Юрою, все навколо мене почали згорнути, навіть батьки почали лікуватися по-різному.

Не тільки в теорії, але й на практиці. Для дорослих важко зрозуміти це, але з раннього віку дитина дуже чутлива до сприйняття своєї адреси. Неповторні обіцянки запам'ятовують довго і залишають глибоку позначку на душі. Довіра зради Повернувшись в цей випадок дуже складно. Коли ви дорослі, ви звикли до того, що речі не завжди йдуть на шляху, що ми хочемо. Діти частіше вірять в чудеса.



Продовжувати тему, ми згадаємо, що навіть з віком діти часто продовжують довіряти батькам. Нерідко, звичайно, в минулому вони мали певні критичні ситуації, в яких мама і тато не вдалося дитині більше одного разу. На жаль, все це може часто призвести до досить серйозних сімейних драм, до припинення будь-якого роду зв'язку. На жаль, на жаль, на жаль, у нас є багато.

Через тридцять років життя будь-якої одної дівчини починає повільно, але впевнено ковзати в абіс. Гаразд, лежачи. Не кожен, але середня більшість. Ви не запросили на іменні вечірки, як і раніше. Не пропустіть на прогулянку по теплим літнім вечору. В основному, одружений. Знайомство з інтернетом краще не починати. Довірте мене, це зоопарк, я знаю. І все, що залишається, щоб почекати якийсь хороший час, який обов'язково повинен стати одним днем, щоб знайти, нарешті, його другу половинку. Але питання, коли?



Після того, як мій дитинство і молодь пішли дуже добре і перспективним. Мої батьки допомогли, я мав букет друзів і подруг, мій власний великий номер, який я завжди можу заблокувати. Я не думав про майбутнє. Мама і Дад не зажадала грошей за навчання, хоча я зізнаю, я ніколи не отримав продигію. Але це не проблема. Багато хто з моїх друзів, багато людей, ніж мене, тепер одружені і насолоджуватися життям. Я сидів в оренду квартиру і не може дозволити собі піти в салон краси.

Мої батьки обдурили мене, і це все почалося з коледжу. Це були мої золоті роки, немає сумнівів. Я був молодий, красивий і дуже популярний. Але вона не кинула себе на всіх вона зустрілася, це не точка. Я просто любив непристойних натовпів і партій. Яка дівчина в моєму віці не схожа на них? Крім того, у мене була можливість.

Мій тато ніколи не запитав мене, якщо я побачила хлопця або ні. Це те, що мій мама зробив більшу частину часу. Ми все ще спілкувалися з нею, і, можливо, сказати, були навіть друзі. Я не скажу вам все, але вона знає більшість мого життя. А коли я дізнався, що в певній точці мій серце не зайнятий, я запропонував познайомитися з цікавим хлопчиком.



Як виявилося, це син колегії батька. Yura, високий блондинка з гарною посмішки і великими перспективами. На першому етапі він зробив мене сміятися так багато, що я майже подрібнився сміхом. Я любив його дуже багато і ми почали знайомства. Ми з радістю затвердили свій вибір, і наші стосунки з Юрою почали розвиватися дуже швидко. Після місяця або так ми навіть вийшли з міста разом, щоб зняти великий будинок, щоб дізнатися краще. Мої батьки були на боці. Здавалося б, просте знайомство з друзями, але насправді ви знаєте, що це було чим ближче до матчу. Це занадто рано.

Тоді, близько шести місяців, Юра орендувала нас гарною квартирою в великому мікрорайоні. Я довго хотів би спробувати жити разом з батьками, хоча наші трикімнатні апартаменти також не закріплюються. Наближаючись до коханої людини - це ще один рівень. У таких умовах ми продовжили рівно півтора роки. Вчиться жити самостійно, планувати багато, отримати роботу. В цілому, ми дійсно планували щось, як маленька, але досить перспективна сім'я. Це був хороший період.



Але все буквально згортається в один момент. Ми зламали Юру майже так швидко, як ми разом. І не сталося спокійно і спокійно, як я думаю, що це повинно. Ні, була велика боротьба, скандал. Наші батьки відразу дізналися про все і почали чути один з одним. Я навіть кажу. Моя тато перемістила на інший поверх, щоб уникнути появи колишньої колеги. Мати Юри називають мене кілька разів на день на тиждень. Літерально спіє отрути і називається останніми словами. Він був реальним.

Я не відчуваю себе краще. Вони дізналися причину розриву і, замість розуміння своєї дочки, почали вимовляти носи в минуле. Ми не були близькими, як ми колись були, але дивнішими. Я виділяв кілька поличок в холодильнику, а для їжі і частини комунального приміщення, в умовах нових умов, довелося виплачувати з кишені. Звісно, всі побутові хори, які хвилюють мене, тепер мій. Я знав, що мій мама і тато підказали, що це час для мене, щоб жити окремо. Що я зробив.

Я все ще живе окремо в оренду квартиру. Я працюю в роботі з низькою оплатою. Я не маю часу на все інше. Забавно, що близько 2 років тому батьки почали дзвонити мені з питанням про те, коли у мене є дитина. Я сміхався. По-перше, вони добре обізнані про мій фінансовий стан і те, що я не можу знайти когось, щоб почати сім'ю.



І по-друге, відносно недавно був ще один вагомий випадок. Після довгого захворювання мій бабуся, який жив у будинку поза містом, загинув. Щоб бути чесною, я нарахував на свою нерухомість і допомогу батькам купити куточок для себе принаймні в житловому районі міста. Але мої батьки, звичайно, робили своє Вони швидко продали будинок бабусі, а з грошима ремонтували квартиру. Хороший ремонт, без запитань. Але все це замість того, щоб допомогти вашій дочці.

Тепер вони не говорять прямо, але тільки натяки, запропонують мене шукати чоловіка. Вони потребують онуків. І жити, і бути, ми будемо з ними. У квартирі я виріс. Хоча після ремонту ви знаєте, я думаю, що я буду відчувати себе як повного незнайомця там. З’ясуйте, що я повинен зробити справу з славою і знайти гідну обрану, проте я не знаю де. Або просто залишити його, як це і чекати від погоди на море.



Як ви можете побачити, ситуація безперечно, з якої ви дивитесь. І це все через мої батьки. Я не знаю, чому вони роблять це для мене, тому що я їх єдина дочка, я не маю ніяких дробів. Поки не існує альтернатив на горизонті. Це дивовижне, що речі можуть з часом погіршуватися, просто незрівнянно. І як приступати далі дуже, дуже важко питання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное