Для мене Антон пішов з дружини і дитини, я думав, що тепер ми будемо жити щасливо, але один день неприємна правда вийшов.

Про нас красиві слова до мудрої жінки Не просто для вашого дня народження і 8 березня, що просто навколо кута. Важко підтримувати розумну людину навіть без причини. Чому? Подумайте себе: мудра жінка не прокочує драму з синього кольору, вона допомагає забезпечити, що психічне здоров'я людини не страждає ніяким чином. І в цілому надихає йому нові і нові подвиги. Ви повинні триматися на такому жінці, і міцно.



Звісно, без любові цей світ буде сірим і соковитим. Ми повинні любити повітря. Тим не менш, це може часто перетворюватися в щось абсолютно різне, і це коли починається неприємність. Розділ майна, нервів, сліз, юристів ... Чи не так. Вони намагаються зробити своє життя максимально комфортним і духовно стійким. Чому свічники і смоли, якщо погана погода в будинку може просто чекати?

Я оцінив прекрасні слова мудрій жінці мого чоловіка для точно трьох важливих рис. Не більше, не менше. Я люблю свою харизму. Не від краси, безумовно, ні. Пам'ятайте, що старий Celentano кіно? Моя чарівність на рівні однакового рівня. Він не дуже красивий, приварений, ніколи не грають спорт. Але що впевненість у своїх очах, невроджено протруднення нижньої губи і мови тіла – це моменти, які роблять багато жінок і юних дівчат просто блінка. Він говорить про гарні слова мудрій жінці. Я думаю, що ви знаєте, що я розмовляю.

По-друге, що застрягла у свідомості Антона, щоб взяти буквально будь-які новини спокійно. Чи це проблема на роботі, яку він ніколи не дав мені своє життя і за яку я вдячний. Або звичайні побутові неприємності, в будь-якому випадку. Моя людина застудить в усі часи. Так що я знаю, що навіть якщо я особисто щось невірно, то не буде тантрів або скандалів. Дуже зручно, ви знаєте. Може бути, що я навіть не маю натяку зморшок, хоча я не 19 років більше.



Третя причина, мабуть, головна. Я не збираюся бути гіпокритичною і схильною, це банальні гроші. Що ви думаєте, що я хотів, щоб справити вас і розповісти вам історію про маринальну доброту або щось, як це? Ні, в нашому непростому світі фінансової стабільності є променями світла, що робить вас щасливими. Не потрібно для гіпокризії, кожен хоче жити в комфорті і благополуччя. І мій чоловік дає мені все це в правій кількості і без слів. Ось ми йдемо.

Але не думайте, що життя, як мій, про задоволення. Ні, як і всі інші, мій повсякденний життя також іноді наповнений смарагістю, апатією і сумними думками. Я дивлю, що мій життя буде схожим на те, що він був різним. Ми навчаємо жити з дитинства. Щоб закохатися за любов, щоб досягти все з вашим другом, щоб подолати труднощі. Заощаджуйте свою квартиру, Бог знає в якому віці, і перед тим, щоб перебити продукцію з сусіднього супермаркету. Звуки знайомі? Ну, я теж. Але ще не пам'ятаю.



До шлюбу я жив з чоловіком, чоловіком. Він був молодий, в любові і не мав грошей. Так зробив я, хоча. Після закінчення оренди однокімнатної квартири на околиці міста і мріяли про великі перспективи. Моя молода людина отримала вакансію і навіть перемістила туди кар'єру. Поведінка депутата. Я не знаю багато про це.

У свою чергу, доля приносила мені одну невелику паперову компанію. Власником компанії був мій майбутній чоловік. Одного разу ми зустрілися з шансом в коридорі, обміняючись посмішками, запросив мене на каву. Ну, просто немає точки, що говорять, ви розумієте все себе. Це був трохи життєздатності, звичайно, мій вид. Але в моїй обороні він пішов до Антона і отримав серйозний. Я хотів бути чесною.



Антон відмовився від дружини і дитини. Вона, звичайно, кинув гучний скандал, загрожував колишнього з самими наслідками монстроуса, званий вночі. І вона дійсно помочила його, я бачив його. В результаті в процесі розлучення він з'єднав своїх найприємніших і найдорожчих юристів. В результаті чоловіча екс-дружина отримала лише 20% свого майна. Тільки тому, що вона не захочила облаштувати речі мирно. До речі, це також дуже хороші гроші, тому не передчасно знезаражувати чоловіка.

Однак в бочку меду часто поплаває і шматочок зуба, не сумнівайтеся. Не дивлячись на те, що протягом найближчих 5 років я подарував чоловіка трьох дітей, я добре розумію, що він обдурив на мене і навіть з однією жінкою. На відміну від середньої особи, я не зробив події з неї. В цілому я дуже щасливий з ним. Мої діти подаються і одягаються. Я вже побував більше країн, ніж я знав у своїх країнах. Вони відчувають себе дуже добре, так само, як і матір їх.



Під час шлюбу я дізнався двічі, що мій чоловік став батьком іншій жінці. Спочатку було неприємно і навіть страшно. Але Антон запевнив мене, що це просто випадково. Він покинув подарунки на мене і пообіцяв мене, що він ніколи не залишить свою сім'ю. «Блеш слабкий, але наша спілка міцна, ніж у світі». Так, на даний момент, не страшно мене. Другий час, який ми назвали іншим «завжимом», я особисто спілкувався з нею на телефоні та обговорював фінансову компенсацію. В першу чергу я хотів знизити ціну, розуміючи, що жінка була. А потім, навпаки, він запропонував їй більше грошей. Ми не втратимо наших гріхів, але наші гріхи будуть прощати.

Я, і багато іншого. Ще один день зустрівся з екс-дружею Антона. З дитиною і чоловіком. Насолоджуйтеся сонячними днями. Я навіть вирішив дивитися їх трохи. Шукаємо типову сім'ю, без проблем і всіх щасливих. В одній точці, що жінка помітила мене, але не скаже hello. А замість того, як вона перетворила інший спосіб, показує мені стека товстого чорного, зубного типу волосся, і продовжує розповідати чоловіка навпаки. Як я не помітив свою присутність.



Для неї було добре нормальне життя середнього класу. Якщо ви не можете сказати, що вона шкодує нічого. І я дуже щасливий про це. Я думаю, що її минуле життя так само не було права на неї з багатьох причин. Ну, більшість з них. Я пішов на бізнес. Покупки і тренажерний зал також приймають багато часу і зусиль. Зараз серед юних людей, кожна друга дівчина скаже, що я щасливий і що мій чоловік просто любить мене. Але може бути так мудрим у своїх років, так само як мені, щоб мати можливість приймати правильні рішення в шлюбі і бути непристойним у всіх обставинах? Я особисто сумніваю, що дуже багато.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное