Сім перехресних молитви, які захистять вас від будь-якого зла, закриють неприємності з сім замків.

Поцілунки з Господом і його послідовники. Він висловлює свою любов і глибоку повагу Ісуса Христа і його учні. З молитви переносить на небесні клопоти про загоєння від хвороби, прощення гріхів і сальвації душі, тому кожен християн, який знаходить себе в важкому ситуативному курорті. Є багато молитви, і кожен з них заслуговує, щоб запам'ятати і постійно повторити. А Божественна молитва заслуговує особливу увагу, яка, якщо правильно читати, може стати потужним талісманом для вас, вашого дому та людей, близьких до вас.



Молитва "Сім Хрестам" "Я осінній, рідний і домашній з сімма ознаками хреста." Я покладаю сім хрестів могутності: від Царя Небес, перед тим, хто судом ми всі підстави; від Пресвятої Богородиці, яка задумана і дав життя нашому Господі без вини; від милого Ісуса Христа, для нас грішники, які пережили; від Святого Духа, який нащадився від небесного на Сині Божого; від Ангела Ангела Ангела, який дивує мене безтурботно, від землі до небес і від заходу до світанку.



Перехрес закриють всі в’їзди до нечистої сили, вони приховають нас від зла. Я поставлю сім запорів на будинок, я закрию його від нещастя, буду давати сили для захисту миру, гармонії і благополуччя наших людей.

Першим хрестом є замок з гірких сліз, другий від долі, третій хрест від бідності, четвертий від чорної заздрості, п'ятий з вілл, шостий від хвороб і від несвоєчасної смерті. З сьомимим хрестом я покрию весь житловий простір.

Я підключаю сім замків, я даю один ключ до Господа. Небесні сили захищають нас, відкинувшись від злих омнів. Тексти пісень, а це означає: Я вірю в Господа і в Його милосердя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Амен!



Сильна молитва "Сім Хрестів" - сказав кожен раз, є поганим почуттям або невибагливим занепокоєнням долі ваших рідних. За допомогою молитви ви створите невидимий талісман для сімейного вогнища.

Прочитати в антипіляції стихійних стихій для захисту будинку від руйнування та збереження життя його мешканців.

Доброго дня, коли в житті настає блаженне молитва. Слова молитви відновить впевненість і допоможе вам досягти успіху.



Якщо є підозри, що люди хочуть завдати шкоди вам або коханій людині. Влада молитви може захистити будинок від заздрості і злого очей.

Текст «Seven Crosses» прочитаний у випадку, коли скандали стали більш частими в будинку і загальним непорозумінням. Допомагає створити гармонійні стосунки, а також залучити любов і довіру в сім'ї.

Коли часто хворіють сім'ї, рекомендується використовувати молитву, щоб зацікавити їх швидко. У майбутньому це врятує всіх домогосподарств від бідних хвороб і небезпечних захворювань.



Як ви читаєте Святу молитву? Молитва повинна бути спійманою сім разів. Необхідно світити свічку і постійно закріпити простір навколо вас. Під час читання тексту молитви ви повинні уявити, як прозорий об'ємний купол охоплює вас, будинок і всі його мешканці.

р.

Молитва - це найменше, що ви можете зробити для свого щастя і благополуччя близьких до вас. Тільки слід читати щиро і з глибокою вірою в божественну силу своїх чудотворних слів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное