Трохи менше, ніж рік назад, ми побили голову, щоб перейти до життя з матір'ю, я відразу ж кажу, це було помилкою.

Знаки наркозії Він може бути легко визнаний у людини навіть з передовим віком. В цьому, по суті, немає нічого дивного, іншого, що кілька людей цікавляться. Ми, як правило, думаємо про середніх наркозів, чи є вони чоловіком або жінкою. Можливо, він є людиною, яка досягла успіху в житті, і, можливо, ні. І, звичайно, нарцисизм проявляється в різних сферах життя. Хтось пов'язаний з роботою, життям, захопленням. Випадки можуть бути дуже різними.



Важливо відрізнити звичайну гордість стартів і реальних нарцисів, які, на жаль, змінюють їх характер дуже рідко. Через деякі важливі події, які відбувалися у житті. Невідомі психологи, ані родичі, ані близькі друзі можуть істотно впливати на природу цих людей. І хто хоче мати справу з людиною, яка переведе будь-яку тему розмови тільки до питання своєї людини? З цієї причини не часто зустрічаються друзі з наркозами. Неважливо, що хтось говорить. Після того, як на кожному кроці відчували ознаки наркозії.

Як багато сімейних пар неправильно про свої умови життя! Я не розумію, але тепер я пропустив своє життя в місті Хрущов. Чому пекл зробив це заміський будинок і шматочок землі біля нього? Я жив у миру, я не вдалася мій вуса, я маю справу з особистими проблемами, і тут ви. Вона змінила пейзажі, кажуть, присмачені шармами життя без міського шуму.

По суті, я розповім вам суть ситуації. Мій чоловік і я на початку 40-х років. Не маленькі діти, не старі люди. Сниться, плани. Єдиний син навчається в столиці, і в цьому плані ми не хвилюємось занадто багато про деякі побутові речі. Моя жінка має дві сестри і, головне, живу матір. Ми вирішили переїхати в будинок менше року тому. Я скажу вам прямо, це була велика помилка.



Ну, вона старша жінка, здоров'я не така ж. Її дочкам досить далеко, і ми буквально половина години на машині. На деякий момент Людмила Сергіївна почала відчувати себе поганим, і її чоловік запропонував переїхати на життя з нею на деякий час. Ми допоможемо старій дамі в деяких побутових моментах, і ми орендуємо нашу квартиру. Додаткові гроші не боляче, і син буде щасливий бути з матір'ю. Я не думаю, що це буде будь-яким іншим, ніж я думав. Я не бачив ніяких ознак наркозії.

Я використовую, щоб бути єдиною домогосподарка в будинку. Моя людина працює практично до вечору. Тож незважаючи на те, що ми знаємо її дуже близько. І я нарешті дізнався її як людину дуже добре. До моєї проблеми.

Ця жінка є нарцистичним депо і vain selfish narcissist в одній пляшці. Я не дівчина, я просто не маю слів, щоб розповісти вам, наскільки важко кожен другий мій час з нею на тій же території. На її території, тому ви розумієте. Тепер я бачу ознаки наркозії. Я був так сліпий!



Ви знаєте, що це не помітно. Це важко вірити, що милий старий людина стоїть перед вами буде так. Дуже перший день зустрілася з нами, доповіла її на квіти на її двері. Ніщо особливе, нормальне цвітіння, але її реакція була принаймні дивною: «Так, це петуніас, оксамит, так». І ось у мене є барбарис і періноклея. Коли я хочу, щоб компліментувати мій Мат-в-право, вона псується з метою, якби насолоджуватися моїми словами. А потім вона продовжила історію свого ліжка. Просто заливаємо від порожнього до порожнього, але постійно зробляв його ясно, що я повинен похвалитися її ще більше.

Звичайно, це не закінчилося. Те ж саме на вечерю. Мій чоловік і я приніс їжу, звичайно. Зайдіть щось з магазину. І Людмила Сергеевна поставила баночку дворічної варення на столі і завжди оцінила себе і її баночка всю вечір. Ні один зробив це до або з тих пір. Амброзія. До тих пір, як ви вважаєте її словами. З наступного місця чоловік продовжував похвалитися матір'ю, а також розсипатися компліментами. Так, він заміняв когось, хто завжди цинічний. Але я думав, що він просто дійсно пропустив свою матір.



А потім все почалося як дорослий. Ви знаєте, як зубний біль. Якщо він проходить швидко, його можна перенести. Але це не працює так, вона тягне і кишеня, переходячи на сусідню щелепу і навіть перетворюється в головний біль. Вони не залишають шансів на нормальне існування. Увертюра або ріплення зуба для пошкодженої матері!

Я зрізаю свою руку, коли я був варенням. Я серйозно болить, але це буває. У коридорі і розташувалася її нога. Буває, теж нічого. Мій чоловік був дуже жертий, навіть сказав сина на телефоні. Але мій мама-в-право почав пам'ятати про свою молодь і тільки відреагував своє покоління, щоб бути таким ніжним. Я хотів би бути приглушеним, тоді я обов'язково був гідний її увагу не менше моменту. Ось всі ознаки наркозії на обличчі!

Вона також любить сина з особливою любов'ю. Я ніколи не бачив в її словах або її поведінці ніжності матері. Так само потрібно бути прикрашеним і захопленим для всього, що вона має або була в минулому. Бог, не соромлюся нас про кількість чоловіків, І він не соромився говорити про майбутній «відчуття».

381615

Будинок, до речі, вона залишила свою екс-людію, перш ніж він залишив на інший світ. Я не здивував, що він не зробив його до шостого десятиліття. Але завдяки своїм грошима, «гаряча» вдова вдалося зберегти будинок більш-менш в порядку. У мене було найняти робітників, але яка різниця робить, тому що цей квітка має гідний квітковий сад. Але сини Людмили Сержевська ліва рано. Ні мій чоловік, ні сестра, не може мати свого роду. Подрібніть клацання своїми руками кожне слово, очевидно. Я повинен.

Говорячи про це. Моя сестра з чоловіком прийшла до своєї матері. Я не був занадто близько до них. Але цей час я навіть розумію, чому. Вони також відчували нормально, прийшовши до столу, не турбувалися навіть почистити посуд. Чому, є мене. І в будь-якому випадку, принаймні, вони тримають розмову зі мною, запитують деякі питання. Як мінімум вони зацікавили мене. Не намагайтеся.

Ви знаєте, що був час, коли я відчував трохи шкода для моєї матері. Тільки один, дійсно. Але він допоміг мені зрозуміти її краще як чоловіка свого комплексу, навіть нестерпний характер. Мій чоловік знайшов старі сімейні фото на шафі. Де був він, його матір, батько і його сестри? І був присутній деякі собаки. А потім я хотів, щоб мій син, щоб дати маму ще один комплімент, який збив старою жінкою з сідниці.



"Мама, погляд. Пам'ятайте, що рік? Я пам'ятаю. У сукні Дад дав вам на день народження.

Так, ви, ймовірно, отримали це право. Моя мама, замість того, як раз знову ностальгує про минулі часи, так як будь-яка нормальна жінка буде робити на своєму місці, повністю пішов з розуму:

Що ти, Олег? Як ви сказали, що я зараз гірше? До речі, я йду в цю сукню сьогодні. Я не отримав фунт з тих пір. О, мед, ви їсти багато. Зростали Пузо. Хоча для вашої інформації, це моя проблема здоров'я. Я не можу навіть піти назовні!

Аптологія футилій від мого чоловіка, що не дивно мені. Пригнічення, пальми для конденсації. І ще я бачив, що Людмила Сергіївна, власне, просто звичайна дотик стара жінка. Зараз. Але раніше вона може показати її характер, коли і скільки вона хотіла. Не можна сказати нічого.



На жаль, відповідно до умов оренди квартири, я повинен закінчити пару місяців в будинку з матір'ю. Потім тенти перейдуть, син прийде, і буде легше. Але в цій точці, як ви можете побачити, я не в найзручнішій компанії матері чоловіка. І вона не щаслива, що вона запросила нам на своє місце. Вона продемонструвала слабкість, і навіть перед незнайомцем. І тепер я дратую її ще більше. Так, нові коментарі про і без довго чекати не займе. Навігація Я спробував писати коротко, але щось надійшло. Як ви можете побачити, я не ідеальний. Але хоча б я можу визнати себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное