Після п'яти років шлюбу, дружини і я вирішив купити квартиру, але здавалося, що все було проти нас.

Закон проЗакон Мерфі - це свого роду правило, фривотивний принцип, що якщо ви не в якомусь місці, вона буде. У найоптижнішому часі для цього. Бажаєте вчасно і шукати своє життя через призму цього гумориста «православства», кожен може почати підозрювати щось невірно. У випадку, якщо закон Мерфі повністю неіронічний. Але, звичайно, буде помилитися.



Звісно, іноді життя розвивається таким чином, що важко вірити, що весь рядок подій може статися до вас шансом. І після читання біографій відомих людей ви починаєте думати, що хтось контролює наші рішення і життя, як цуценя. Але це далеко від справи. У більшості випадків ми є творцями нашої долі. По-іншому або іншому, звичайно. Після всіх, удачі та банальні погані удачі ще не були скасовані.

Я скажу один раз, я не вірю в будь-які кружки, дива, будинок або будь-який інший chupacabra. Для мене ми живемо в дуже нудному матеріалі реальність, де нічого цікавого відбувається. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. В іншому випадку не буде ніякого прогресу. Ну і не треба підтримувати його. Не дивлячись на те, що моя дружина і у мене є історія купівлі будинку, який все ще дивує мене. Я поділуся з вами сьогодні. Поверніть його або не є правом кожного. Я шукаю роботу.



Так, після 5 років разом, моя дружина і я нарешті готовий купити однокімнатну квартиру. Ми робили багато роботи в часі і мали багато енергії. Але щомісячна оренда загиблого настрою і стимулювання розвитку. Чому, якщо власники квартири приходять і візьміть те, що вони оповіді? А якщо ви подивитеся, скільки ми подарували їм рік, це божевільний. Візьміть таблетки. Дуже добре, що перед весіллям моя дружина і у мене була моя невелика столиця, тому нам довелося жити, переїзд з однієї з орендованих квартир в інший, порівняно короткий.

Площа вже обрана, квартира, звичайно, однокімнатний Хрущов. Але що було щось. Крім того, під час нашого шлюбного життя я особисто навчився судитися. Моя дружина, я думаю, теж. Тексти пісень, а це означає: Ви, не хтось інший. Якщо ви хочете, незважаючи на те, що ви боретеся з сусідами в будь-який день. Ви маєте право. Чи знаєте ви, як багато проблем, які ми були в минулому з людьми, з яким ми орендували будинок? Ви зрозуміли. Приходьте, це всі слова. Найголовніше, ми не змогли купити квартиру.



Чому? Моя мати-в-право, Вера Романівна стала дуже хворим. І стільки, скільки я хотів, щоб з'явитися гірше, ніж я дійсно, мій слава не може стояти його. Я не бачу, що моя дружина думаю, я був дупу. Ми зробили гроші і допомогли мамі повернутися на ноги. Недорогий час, хоча ми всі знаємо, що. Цікаво. Моя сестра дружини, яка постійно критикувала мене, не хочу зробити складку з нами. А потім продовжує жити своє життя.

Я не хочу сказати нічого, але ви, ймовірно, також мати далекий родич, який може тільки подряпинити мову. Добре, це точно так само, як і ті ж справи. Навіть дружина знає, що її сестра іноді двоярусна. Однак це її вибір. Я не надчуйний, але я вірю, що є деякі види карма або боомеранг в житті. Працює над принципом взаємовідносин між людьми, не магією. Ну і люди звикли думати, що відбій і блискавка були злосердя, правда? Карма Майбе зробив те ж саме.

р.

Продовжуємо. Ми практично купили квартиру з дружиною на пару років після першого інциденту. Але, знову, буммер. Зібрано гроші, навіть більша сума. У той час, коли я їздив. Не хвилюватися, вона закінчилася. Моя дружина не подряпина, я зламав два ребра, і це тільки тому, що я не купив належного кріплення ременів. Але автомобіль, звичайно, постраждав так само.

У нашій родині немає авто. Тому було терміново вибрати, ремонтувати або купити новий автомобіль. Звісно, дружина запропонувала ремонт. Це дешевше, і швидше. І ми зробимо трохи більше роботи, фіксуємо все, що ми можемо і продовжуємо займатися питанням житла. Я думав про те, що не ускладнюю своє життя. Я вирішив продати його. Для чого ми вже пропустили.



Ви знаєте, що найщасливіше було, коли мій мати-в-право і її другу дочку, не моя дружина, атакувала мене з подвійною силою. Моя сестра дружини мене не в змозі приїхати, хоча я був чоловіком, який повинен був народитися. І я майже загинув її сестра. Вона не схожа на те, як вона коли-небудь одружена. Милосердя побачила трохи менше, очевидно, не встигли повністю забути про те, що гроші на її лікування пішли, в тому числі з моєї кишені. Єдина людина, яка не славила мене дружиною. І я був дуже вдячний їй за це. І родичі, це десятий випадок.

Після того, як квартира була придбана нами. Я можу розповісти вам більше, ми змогли купити двокімнатну квартиру. Я нарешті просувався. Людина, яка продала свою колишню квартиру, мала погані борги. Тому справа не переносить ніяких затримок. Так, хтось може сказати, що життя в житловому просторі, придбаному на вторинному ринку, не так. І він може бути правим. Я згоден, що живе у власній віллі, яку ви розробили і збудували реальні фахівці у Вашому полі. Але нехай буде чесним у всіх за своїми здібностями.



Так, говорити про можливості. Сестра дружини нещодавно одружилася. І почалися проблеми, як і ми робили. Здається квартира більше не прогріває душу, потрібно шукати щось своє. Але її підхід до цієї проблеми був абсолютно несподіваним для мене. Після весілля вона кинути її роботу кілька тижнів пізніше. І вона оголосила себе одруженою жінкою, і, отже, одного, для кого чоловік повинен зараз прийняти рішення. Дружина повинна вирішувати питання свого житла, дозвілля та все інше. Це його.

Я почав мислення. Моя дружина і я не можу купити квартиру надовго. Він був таким чином, що деякі закони, які працювали, Богом. Але, в кінці, ми пройшли більше одного життєвого тесту, жили разом так багато часу, навіть блукаючи навколо орендованих квартир, і все одно залишилися разом. У зв'язку з тим, що наші відносини тільки вирощені сильнішими. І що чекає сестра дружини, і навіть з таким ставленням до людей і життя в цілому? Хто знає, але я не чекаю нічого хорошого. Повинен бути карма після всього. В якомусь мірі, звичайно, В іншому випадку, як ви поясните це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное