Чоловік спілкується з ex і не бачить це як проблема, але я не збираюся перенести це.

Створення нової сім'ї іноді відчуває себе як дорога, яка тільки почалася, і потрібно витрачати багато енергії, щоб подолати її. Але потужність працює. Причини можуть відрізнятися: матеріал, психологічний, соціальний. Наприклад, дружина не може перенести своїх родичів. Оригінал чоловік спілкується з exй І є ці почуття один одному, не хочеться залишити все навпіл і просто розсіювати. Немає ресурсу. Я не знаю, де це отримати.

р.

У минулому людей жили простіше. Багато пар, які не потребують цієї підробленої любові. Пара просто жив разом, підняті діти і іноді жили своє життя разом. І це не було прийнято вважати шімом, дійсно. І тепер розлучаються так багато психологів і тренерів, які самі не можуть зрозуміти нічого, а інші намагаються порадувати. Приходьте до них з реальною проблемою... Узагалі не кожен може викликати себе експертом в законі.

Мій чоловік говорить про своє І вивели мене, щоб буквально бути між двома вогоньми. З одного боку, я не хочу, щоб втратити чоловіка на деякі божевільні фольги. Я розумію, що це буде тільки зробити речі гірше для себе і моїх відносин. Але з іншого боку, гордість, звичайно, також бере свій пальчик і в деяких точках хочу залишити Альоша і ніколи не бачити його знову в моєму житті. Постраждати, ви знаєте, що нерви більше не є.

З Я тільки 30 років цього року, я не один з тих, хто буде мовчати і хворим чекав результат ситуації. Звісно, я відразу висловила свою незадоволеність тим, що його екс-дружина все ще в житті. Але він сказав мені в передбачуваний і дуже стандартний спосіб: він відчував себе шкода за свого роду, але він дуже любив мене і ніхто інший. Блю, благ, благ. Але це як я відчуваю. Леша не є кимось, хто може змінитися. Але з іншого боку, світло просто поцікав мене.

Р

Ця жінка є реальною немовлятою. Як стати щасливим і щасливим. Ти знаєш, навіть коли вона бачить, скільки я побачила її, вона говорить мені, як дитина. З тим, що тонус і степидний сон. І вона потребує допомоги всім. Він хоче взяти її на іншу сторону міста. Також допомагає підібрати їжу протягом декількох тижнів, це так крихке. І мій чоловік погоджується і не бачить його.

Так, я можу визнати, що я можу допомогти Світлана з поїздкою в магазин. Тим не менш, що я хотів приїхати і купити щось. Тексти пісень, а це означає: Тоді я думав, нарешті, це жінка покаже її справжню сторону. Вона не може бути божевільним. Я намагався отримати її емоційний, я не боявся, що ми можемо мати боротьбу, я хотів би. Але в результаті вона тільки продемонструвала себе як дуже неосвічена людина. Хоча, Sveta, ймовірно, не помітив її.

Може здатися, що вона дійсно не всі права з головою. Це насправді професійна деформація. Коли ви працюєте з дитиною, іноді це може бути фрукти. Я не знаю, але що, якщо вона пішла на роботу в дитячому садку через її дивність?



чоловік жив з нею близько 4 років. Він сказав, що він використовував, як її спосіб дії. Бо навіть коли він може зробити речі, як він колись затопив квартиру, вона не зробила сцен, вона просто зважилася гучно. Це, ні кварелі або резиденції. Я хотів би мати такий партнер, без зайвих емоцій. Але це ще не нормально і я відмовляю поділитися своїм чоловіком зі світлом. Неважливо, як нешкідливий це. Що робити з чоловіком?

Недавнього часу я мав піти на зустріч з психологом. Мій улюблений друг був не в місті, і я маю те, що вони називають кипінням. Крім того, я хотів подумати, що розмова з фахівцем не просто розмова, подряпинаю мову. Що вона може дати мені деякі хороші поради. І просто послухати його. Без перерв і взаємодій про те, що в мене є чудова ситуація. "Чи не слухайте мене!" Мій друг ніколи не міг зупинитися і слухати. Це її єдиний недолік.

22697618

Але це не було. Моя «спеціаліст» виявилася дуже своєрідною дівчиною і розмовою, яка в моєму розумінні повинна бути інформативною і сприяє розв'язанню моєї проблеми, стала максимально складною і навіть дурною. З початку я почав вичавити на тих фронтах, які я не приділяв увагу. Виявляв свій тип темпераменту, потім тип темпераменту Alexei. Якщо ми вписуємо один одного або Світло його ідеально.

Виявилося, що мій чоловік дуже близько духовно його доторкнувся. Так як чоловіки люблять ці "психотики", близькі дітям. Для чого я відповіла правильно, немає. Він нічого не схожий на його характер, і ніколи не має. А я хочу мати дитину з ним, але я не впевнений, що ми витягнемо його фінансово. І коли ви працюєте на всіх, вам потрібно приїхати до Світла навколо міста.



Але жінка стверджує, що бути професійним психологом припинила мене від спроб перевести тему до своєї дружини. Дякуємо Богу, Я не починав блювоти своїх батьків, так як часто буває кінопсихологів. Я, ймовірно, не можу стояти його. Ми вже давно спілкувалися з чоловіком і про те, що Sveta, ймовірно, був у відносинах з Alexei протягом тривалого часу, вони просто зберігають секрет від мене. Для чого я відповів, що я був впевнений в іншому. На жаль, для мого одноденного психолога я не був у владі, так що вона просто не завадила ігнорувати мої слова.

Можливо, було набагато простіше витрачати гроші не на сумнівний фахівець, але на покупки. Або спортзал. Я завжди забуваю, що вправи для відпочинку вашого мозку і робить ваше тіло більш стійким. І це те, що я можу використовувати. Ну, принаймні, я не був вдома окремо, це добре.



В цілому, як ви знаєте, я не досягла успіху в моєму питанні. З повагою, чоловік і його екс нічого не привели. Психолог, я не знаю про неї. І мій друг ще не прийшов, хоча вона навряд чи зможе порадувати мене на цьому. Так, люди інтернету, я розмовляю з вами. Можливо, хтось може дати мені деякі поради щодо ситуації. Чи може хто-небудь щось сподобалося. Я дуже вдячний. Я не можу стояти більше, але я все ще тримається. Як знайти чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное