Аргентина приваблює іноземці, але водночас шокує свій шлях життя

Я ніколи не думав, що я б сказав, що це, але так, я тепер жити в Аргентині і я бачу своє майбутнє тут. Є 4 типи держав: бідні, багаті, Японія та Аргентина. Я не погоджуюсь з тим, що це місце насправді не схоже на інше місце у світі (і все одно). Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Столиця Аргентина - Буенос-Айресй Є тисячі речей, які я хочу розповісти вам! Я все ще в трохи шоку, але я почав розуміти, як працює тут.

Я хочу поділитися досвідом переїзду і розповісти вам, чому Аргентина вступила в ТОП-10 країн для еміграції. Економістй А також про найцікавіші деталі життя аргентинців, які вони живуть, які вони їдять і які вони мріяли.

Перед тим як потрапити в найцікавіше, важливо розуміти, що Buenos Aires є окремим виміром. ритм життя цього гігантського міста (більш 10 мільйонів разом з передмістям) дуже відрізняється від цього в провінції. Ви знайдете всі відмінності нижче. І питання, чому я особисто переїзд в столицю Аргентина Він хоче, і він кричить.



З еміграції тут у великих числах італійців Аргентини взяли найкращі - концепція "Дельце віта"й Я рідко зустрівся з таким життєрадісним народом, всюди є тільки любителі життя. Аргентини – це задоволення: ви починаєте бачити світ у нових тонах. Достаток свят, фестивалів та сімейних заходів перетворюються на безперервний карнавал. У той же час вони знайдуть свято всюди: в замозі, в бідності, в місті і на фермі.

Повільність є ще однією особливістю Аргентина, яка знову хочу сказати італійці. "Дельце далеко недіє"«Святість нічого не робить». Аргентина має один з найдовших сил у світі! Щоранку з одного ранку до п'яти вечору, і в цей час включають обід, вечору і ніч, який називається тут. Мар'яндай А якщо в Буенос-Айресі люди сидять в кафе в будь-який день, в невеликих провінційних містах (як мій Ріо-Терцеро) вулиці під час сій пустелі, ресторани не працюють, навіть кіоски і супермаркети не працюють. Не живу душу або машину можна побачити на вулиці.

Крім того, аргентинці є відмінними любителями смачної і щільної їжі. Ви можете почути, що Аргентинське вино і м’ясо найкраще в світі. Насолодіться тим, що ви можете насолоджуватися, і це не буде коштувати більше ніж гідний обід. Звичайні шашлики нічого не порівнюються з аргентином. Асадо (Це ім'я м'яса, приготованого на вогні, процес, подія, і людина, яка варить його все, називається). бетмен).



І це не про сотні сортів еспанади (Іспанські торти), пиріжки, тістечка, салямі і сири. Тільки овочева культура не розроблена тут, але це тільки тому, що овочі зазвичай просто на грилі. В цілому, на мій перший візит до Аргентина, я отримав 5 кілограмів в місяць і половину. Тексти пісень, а це означає: І це з моїм успадкованим тонкістю!

Один з кращих паспортів світу, який легко отримати Природність Я щасливий і мій чоловік Аргентин. Для мене весь процес вписується в один рік, що я зробив зараз. Зрозуміємо, що бюрократія тут дуже складна, потрібно підготувати себе, щоб ви встигли працювати на різні органи влади і вперед, іноді навіть без значного сенсу. Але варто.



Несплес Аргентинський паспорт 17 місце рейтинг. Одним з переваг є не тільки безвізовий режим для 162 країн, але і спеціальні програми лояльності. Наприклад, Аргентин може застосовуватися для Робота та подорожі Австралія, Нова Зеландія і навіть Нідерланди. Саме тому багато хто мігрувати тут, щоб народжувати дітей і подарувати їм весь світ.

Усі пейзажі, тварини та погода світу в одній країні хочуть бачити льодовики? Про нас кальфат! Пінгвіни і китлі чекають на вас в Тиррі-дель Фуего. Ігуазу падає Вони оточені дощами, де правило ягуарів. Тут є пустелі, полярні ночі, високі гори і озера, схожі на море. Бугари і мавпи, скраби і гумки, ігуани і папуги живуть тут. Достатньо і знайомі з нами голуби, хри, лисики, орли. Східна частина країни промивається Атлантичний океанНа південь - Пагатонія, описана Джулса Верна у дітей капітана Гранта. Я не можу мати достатньо життя, щоб насолоджуватися красою цієї країни. Кожна провінція схожа на різні планети. Столиця Аргентина також може здивувати будь-якого мандрівника.



Якщо ви коли-небудь зацікавили УкраїнськаВи дізнаєтесь про те, що свобода є першим для цього народу. Вони обирали свою незалежність 1816 р. Вони змішують сильні гени місцевих індіанців, гарячий темп Спанісарів і творчої італійської природи. Так само свобода вибору є першим і найбільш, і вона проявляється в усьому. Ви ніколи не змусите Аргентину робити все проти своєї волі, чесно.

Жінки безкоштовно одягатися, як вони хочуть. Так чоловіки. Тут ніхто не соромиться свого тіла і ніхто не буде судити за короткий спідницю, глибоку декольте або прогулянку по вулиці без футболки. Жінки без спадкоємців обирають партнера на одну ніч, не чекаючи нічого в поверненні: не дорогі подарунки або платіж за векселем. Аргентинці далеко від наших стандартів у суді. Вони навіть не думають про дарування квітів або iPhone до обраного. Я. дар-культура Це свого роду нерозвинутого тут. Я допускаю, що це було важко для його використання.

Літерально все легалізовані тут: наркотики, сильні напої і все, що можна курити або приймати. Крім того, продаж Це також офіційна і податкова, як і будь-яка бізнес-діяльність. Люди в Аргентині живуть своїм життям. Але вона також має негативну сторону...



Ви бачите, проблема не те, що немає робочих місць в Аргентині. Не хочу працювати тут. Про 50 років тому країна взяла на себе особливий політичний курс. перонізм (від імені Президента Юань Перона у 1974 р.) Цей суб'єкт є суб'єктом для кожного Аргентину, але я бажко сказати це: так як він був налаштований для оплати допомоги безробіттю. Всі Злий і здоровий, молодий і старий, без обмежень, базовий стан не повинен мати роботу. І тепер багато Аргентини стикаються з вибором: йти на роботу за 200 євро або отримати користь 200 євро без роботи. Так, все покоління людей на лінії бідності виросло, які ніколи не працювали і не хочуть. Ось дельце віта!

Від одного з найбагатших країн світу до інфляції 200% на рік дії не довгалися. Всього 50 років тому, Аргентина була однією з найбільш процвітаючих країн світу і однією з найяскравіших і найшвидшіших економік. До Токіо! На одній точці золотого резерву навіть зламали американські записи. Але якщо у 2000-х рр. середня заробітна плата була 2,000 євро, то зараз вона ледь досягає 200. До того ж, коли я прибув сюди в 2023 році, євро варто. 330 песосй Через рік курс стрибнув 1,000 песос на євроІ це явно не обмеження. І ви знаєте, що? Мигранти не втратили пам'ятки цього.

3250Р. 3700Р.

У XIX-XX ст. самоті, понад 7 млн. осіб, які емігрують в Аргентину, переважно італійці та Спаніри. Але потім вони пішли з різних причин - для яскравого і перспективного майбутнього, який відкрився до них зростаюча економіка країни. Іноземці приїдуть сюди для дешевого життя. Це те, що заробіток у доларах або євро, що живе тут стає дуже доступним. На даний момент заробітна плата 500 євро є сновидінням для середньої Аргентини.

Важливо розуміти, що це життя є дуже доступним тільки для європейців і американців. Для мене. Аргентинські ціни Це просто нормальний (поважно, що вони піднімаються багато років). Наприклад, в обласних центрах можна орендувати квартиру на 250-300 євро, але швидше за все, це буде однокімнатним. Ціни на продукти харчування також близько до того, що я звик до: мій чоловік і я достатньо 200-300 євро на місяць для їжі. Однак невелика сім'я з двома дітьми і хороший дохід витрачається від 500 євро на місяцьй У зв'язку з інфляціями, ці цифри виникають щотижня.

Херсон

Unsplash Capital Аргентина і чому я вибираю провінцію за пороги лінії 60% населенняй Чи можна ви уявити країну, що тільки вижити податки на інші 40 відсотків? Не забудьте про якість освіти і умов життя 60 відсотків. Саме тому на вулицях великих міст руденти обв'язують телефон до руки і сумку до ноги. Якщо у будь-який момент, автоцикліст може прийти і збивати своє майно. Ну, якщо вона не вдарила голову.

Але не так далеко. Моя людина і я жарт, що якщо вона не була для Buenos Aires, місцеві репортери не повинні нічого звітувати. Більшість злочинів відбувається там. Столиця Аргентини – це темування життям.

Підсумок: плюси і мінуси Хочу підкреслити 5 незворотних УкраїнськаЛюди та їх спосіб життя, харчування, природа, більша лояльність мігрантів та доступне проживання. Я можу побачити мінуси. 4 основніВисокий рівень злочинності у великих містах, затишність більшості населення, складна економічна ситуація, недоступність багатьох імпортних товарів і світових брендів. П'ятий є чисто індивідуальним: важка адаптація через екзотичну культуру і мову. Ні один говорить англійською мовою, так що ви повинні вчитися швидко.



Нешвидкий Я хотів би відзначити особливий сім'яДля яких сімейства є все. І вони обов'язково подбають про нового члена сім'ї і зроблять все можливе, щоб допомогти інтегрувати в їх різноманітний, суперечливий і дивовижний світ. Звісно, це не все цікаве про Аргентину, але загальний вигляд саме так. Бажаєте відвідати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное