Мама закохала щось під нісом, мухуючи запашних пахів, і я закинувся всередині.

Як сиріт з живим батьком є болючим оповіданням багатьох дітей, чиї мами не вистачає на десятки років. Дитина виростає з онуками і забуває власних очей. І, нарешті, є доляльна зустріч, розмова між матір'ю і дочкою, ріже душу, як зламане скло. Як дорослий пробачити батька на тривалий час?

р.

розмова між матір'ю і дочкою мати енергійно засмагляв щось під нею ніс, повертаючи ароматні обручки на сковороді. Я відчув, як я відварю. Не тільки побачила, що ми не прокинулися, а й височіли до плити. Не один запитав її. З якоїсь причини ця жінка вирішила, що я ще восьмий і мав право лікувати мене, як справжня мама.

Товенті-три роки тому вона залишила мене на мій бабуся і пішла на роботу в далекому Італії. Я пішов до дитячого садка, я був дуже малим. Але я пам'ятаю день, коли я побачила маму, і якось знебов. Як працює з нею найкраща сукня. Я думав, що я хочу, якщо я був найкрасивішою дівчиною в світі. Тексти пісень, а це означає: Але вона ліва і мій маленький світ згорнув.



Я пам'ятаю, як я насолоджуюсь різнокольоровими кульками іноземних ясен, ясен і цукерки. Як заманити друзям дорогі ляльки і новий одяг. А що застрягти мене найчистішим був я з інших дітей. Вони завжди були там, але шахта не була.

Я люблю мій бабуся дуже багато. Він завжди був мені, і вчив мене все, що вона знає. Неважливо, як важко вона спробувала, вона не могла замінити її матір'ю.
Я чекаю на мій відпочинок! Дуже багато, як я захоплю його. Вони летять на швидкості монстроуса, і мій мати був упаковувати її сумки і залишивши для неї дамн Італія. Я хотів би сказати, щоб сльози і гістерики і чекати її у вікні.



Збиток болю, що сталося мені. Всередині з’явилася лампочка. Дуже гаряча дитинка, на якій непристойна любов відпочиває. Тут вирощували байдужість.

Якби в Італії забрали мами назавжди. Так, вона була ще мій батько. Але вона стала більш далеким родичем, що дає дорогі іграшки на святах. А потім ви починаєте забути її риси обличчя, її голос і її сміх.

Я повинен дати мої мами кредит за свою роботу. Я заробив двокімнатну квартиру, євроремонт і освіту. Коли вона сказала, що вона була, трохи більше і вона повернеться назад. Ми просто повинні закрити цю потребу і це. Я припинив бджільництва своїх слів. Вона не прийшла до мого весілля. Стара леді вона була доглядати за злом з серйозним захворюванням.



Коли вона дала свою душу Богу, з'явився новий. Ви знаєте, я був так боляче і смішний про мій досвід. Я дорослий, це час, щоб прийняти все, як це і рухатися далі. Але коли мій мама-в-право стояв на тастському весіллі і сказав, що вона буде говорити як для мами, я відчув, як лонеліста людина на землі. Дітям з батьківщиною.

І тепер, після багатьох років, моя мама нарешті припинила роботу. Я вирішив, що це було вчасно повернутися додому. У той час як вона живе з чоловіком, але планує переїхати на квартиру бабусі після ремонту.

Це тільки два місяці, так як вона повернулася, але я не можу це зробити більше. Її навчання роблять мій голова тріщини. Чому ви не запиште свої рушники після прання? Пам'ятайте, вони повинні бути оброблені паром, щоб шкіра не відьмалась. Або, "Чому ви миєте макарони?" Що? Італійці не роблять цього. Покажіть, як це працює. й

р.

Це стандартна розмова між матір'ю і дочкою. Зателефонуйте мені, як дитина. Якщо вона не є 28-річною дорослою жінкою з двома дітьми, але вже десять років.

На кожному кроці я чую, «Нехай це, подивіться». Коли чайник кипить, я просто залишаю приміщення так, щоб не сказати занадто багато.
Чи не усвідомлюємо, що ми давно дивилися? Я виріс без неї. Ні один, але мій бабуся об'єднує нас разом. Ми не ділимося фотографіями! Що сказати про спільні спогади. Ми жили різні життя.

Мати і дочка: прощення або пародонт? Я все, щоб мій померлий бабуся. Вона була там, коли я постраждав від моєї першої любові, і коли я не зробив вступних іспитів. Знала всі мої нещастя і перемоги, побачила сльози і сміху. Що про маму? У мене було достатньо моїх фото і на-дюті телефон "все право".



І тепер вона дрочить, щоб зробити час, проведений окремо. Чому вона вирішила, що гроші було гарним приводом, щоб залишити дитину? Чому вона так впевнена, що вона може повернутися? Для чого?

Так, вона купила квартиру і навчалася в престижному університеті. Але може бути, що диплом і стіни виходять мами назад? Не це незнайома жінка намагається навчити дорослого життя. І мати цієї маленької летючої дівчини, яка так само не потребує батьківських опіків.

Я впевнений, що не всі розуміють мене. Особливо тих, хто проживав на стороні з матір'ю в дитинстві і молоді. Ви знаєте, що я маю дві тісні друзі, мати яких також витрачали половину свого життя. Сама ситуація. Вони розташовуються в житті, але глибоко самотніх і нелюблених всередині.

р.

Я кажу це: не гроші, іграшки та інші переваги замінить матері. Вони не заповнять порожнечі в душі і не переморожують час назад. Це буде краще, якщо три з нас ховаються в скромному одноповерховому, придбаному одязі в другій руки, відпочивають на дачній ділянці. Я хочу, щоб я мав маму замість дивного співу на світ для неспокійного приготування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное