Я зловив мій коханець і не можу отримати її з голови, хоча я не думаю, що я був прикріплений до неї.

Знаючи причину, щоб залишити жінку, є дилеми для мільйонів чоловіків у всьому світі. Відносно не тільки через факт численних зрад. Людина, яка регулярно обманює правову дружину з такою ж пристрастю, часто недооцінює серйозні ризики. Довгий час здається йому, що він не буде прикріплений і не впаде в любов. Але реальність побачає його на пальцях з тостером, і починається кошмар.



Що відбувається після першого серйозного карелля і панування з коханкою? Людина раптом усвідомлює, що він не настільки сильний і нестерпний. Він не може жити як раніше. Любов перетворилася в коротке леш з хребтом коміром. Втративши жінку, яка була добре в ліжку з болячеми.

Після таких оповідань, деякі мачо починають зобов'язуватися виконувати всі змії своїх дівчинок. Вони надають ювелірні вироби та обіцянку розлучення дружини. Інша крохмальна стружка на виході. Що робити, якщо це правильний час, щоб вийти з цієї жінки?

Р

У чоловічому інтернет-спільноті є міф, що ви можете закінчити стосунки з коханкою на сто відсотків. Вам просто потрібно поступово відрізати киснем. Скоріше за все, щоб зустрітися, викликати і надсилати повідомлення. Не більше збирається кіно, ресторани або взаємодій. Не планувати спільні поїздки. Включає глибоку духовну інтимацію, не зацікавить стан здоров’я та справи один одного.

Або навпаки: стати не апатичною, але агресивною ревнощою. Чоловік впевнений, що сама господиня зробить всі брудні роботи. Наприклад, зайдіть в інший партнер, і старі відносини прийдуть до неслухняного.

р.

Психологи трубки з одним голосом: жодна з цих схем працює! Вони призводять до страждань і страждань, мусять почуття людей. І гра ревнощів тільки залягає пристрасть і далі зміцнює зв'язок. Такі дії знищують самооцінку обох сторін. Особливо для тих, хто діє через силу та «навички» відносин. По суті, людина практикує самозахист.

Чому не є ефективним? Немає нічого зайвого, ніж гнів і руїн. Оскільки рідкісна людина зможе нормально приймати факт підключення його партнера з іншим. Я маю на увазі, це краще, ніж це. І навіть умовне бажання залишити коханку тут не допоможе. Почуття вибуху ревнього гніву. В результаті ще більше пам'яток і прагнення до повернення фегтиву.



Нерідко такі різкі зміни поведінки чоловіка з жахом помітили дружину. З цієї точки виростає 50% випадків, коли чоловік вирішує піти на інший. У той, хто вже має справу з іншим чоловіком. Сім'я знаходиться на межі краху. В кінці ми маємо щонайменше два нещасливих людей.

Припустимо, що людина зуміла впоратися з самою дружиною, щоб залишити своє життя. На жаль, такий стрес буде впливати на його розум і тіло. Спочатку знизиться імунітет, потім він буде розкачати синю і апатію. На фоні психосоматики тиск почне стрибати, астма, виразки, шкірні захворювання дециматують. Хронічні захворювання погіршуються.



Навіть якщо дружина вдається зацікавити, його відносини з його законною дружиною може зламатися. Подальші події: депресія, порятунку алкоголю, руйнування кар’єри або пошук нових господинь. Це невибагливий цикл, де нічого не змінюється.

Згідно з статистикою, спроби зав'язувати любов на боці під схемою «повільної відстані» або «вилетити його спати іншим» приймати роки або навіть десятки життя від чоловіків. А також провокують захворювання серця, інсульти, хронічні проблеми з спиртом і навіть думки до кінця життя.

Поціновувачі чоловічого віку, які спробували кілька разів, щоб поступово «заплутуватися» з'єднання на боці, є найскладнішими пацієнтами психотерапевтів. Вони нагадують людей, які намагалися отримати блиск від пальця за допомогою викрутки або бензопили.

р.

Припустимо, що чоловік вирішив в принципі зупинити всі дорослі – за бажанням дружини, які дізналися про все. Щоб зробити це рішення реальністю, важливо вирізати з'єднання різко і назавжди. Ніяких угод. Ми не дивні, тому ми іноді будемо писати, допомогти, зацікавити один одного життя і стрибати в ліжко над старі дружби.

Дуже важливо, щоб витримати повну незгоду з вашим екс-любителем протягом трьох місяців. Це найскладніший час для психіки. Мозок починає будувати нові нервові з'єднання, розвивати нові звички. Ось чому так важливо не розбити.



Психологи радять чоловікам не витрачати своє життя на сумнівні експерименти з їх психікою. Звичайно, краще уникати зраді на боці. Але якщо це сталося, не переймайте колесо. Мільйони чоловіків, які спробували брати участь у своїх господинях за авторським методом, втратили свою роботу, сім'ю, гроші, здоров'я і залишили цей світ передчасно.

Причини залишити жінку на боці з дитиною Звичайно, це не так просто. Що робити, якщо чоловік не тільки довгостроковий стабільний зв'язок з іншою жінкою, але і спільною дитиною? Ми не говоримо про дорослі, але про другу сім'ю. Хоча неофіційна, господиня фактично грає роль іншої дружини. У той же час люди часто переконані, що господиня є справжньою дружиною.

Р

У цьому випадку, викинувши матір її дитини з життя безсмертно. Дитина нічого не відмивається. Він також потребує догляду, освіти та фінансової допомоги. Ми повинні відрізати контакт з матір'ю. У той же час, зберігаючи стабільну батьківсько-чисельну залежність.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное