Sarah Джессіка Паркер вирішив вік природно, для якого вона постійно критикується в Інтернеті

Не день без критики. До цього стану справ вже давно приношено 58-річну акторку Сара Джессіка Паркер, фото якої труна папарцаці завжди подається під соусом «що няня!». Щоразу зірка найяскравіших серій нулів виловлюється в перехрестях камер, в світі медіа-бюз на тижні, як сердитися живим.



GettyImages Sarah Jessica Parker: У 2007 році Паркер отримав досить приниження назви. Вона була цинічно визнана найбільш непривабливою леді в світі. Жінка носила напади критики, бо вона була використана до них протягом багатьох років. Крім того, майстерно поголені детрактори з гідною відповіддю. Sarah любить бути себе. Якщо вона не живе до тих, хто ідеально, це не проблема. У нас є багато, щоб дізнатися від Carrie Bradshaw.

На цьому, звичайно, капелюшки не заспокоїлися. Пальне паливо додано до рішення Паркера до природного віку. Без пластичної хірургії, ліфтингу, ботокса, наповнювачів і частих фарб для волосся. Її зовнішній вигляд небезпечні критики. Вона не хоче дотримуватися сучасних стандартів краси. Що таке jerk!



Поза «Ложки» У літній період 2021 року справа набула потвору. У ресторані під час їжі зловила блондинка жінка. Пізніше її фото було нагрітим для нестачі макіяжу, нефарбованих сірих коренів. У слово, брендована стара жінка.

На другу стояв телеведучий Андрій Кохан, який також з'явився в папаразиці. До речі, сам чоловік має сіре волосся. Це призвело до логічного питання: чому він не критикував за сіре волосся, а Сара – так?



GettyImages: «Я уявляю, що люди не задоволені нашою угодою з власним зовнішнім виглядом» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я. Неважливо, якщо ми вибираємо, як правило, і дивимося недосконалим. Або зробити налаштування, щоб краще почуватися. й

До речі, Паркер не фарбував сірих коренів навіть під час зйомок серії «І так само, як це» – відрізок до пригод в «Великому місті». «Що я збираюся зробити зараз, зникнути?» Я точно знаю, як я шукаю. Я отримую. Але я не маю часу або бажання фарбувати волосся кожні кілька тижнів. Люди, здавалося б, доглядати більше про мій зовнішній вигляд, ніж я. У вас немає нічого іншого, щоб обговорити? Більше цікавих речей



GettyImages Sarah Jessica Паркер – це успішна особистість, але деякі аспекти її зовнішнього вигляду занурилися злих язиків протягом багатьох років. Згадуємо, що інші атаки, які повинні зіткнутися під час своєї кар’єри.

Кристал Sarah Jessica Parker: slinky руки і довгий носі Модні публікації ніколи не пропускають можливість викликати руки актриса надмірно шовковистою, боною або старою жінкою. Вони повинні розповісти про свій істинний вік. Після перегляду аналогічної статті актриса відповіла гідністю, що вона любить руки. Нехай болить її, але жінка припущена: це твердження не варто її особливої уваги.

Parker також знаходиться в декількох кроках від Голлівуду. Разом з нею лаурилами полум'я поділилися леді Гага, Мерил Стереп, Сильвестр Стеллоне, Юлі Робертс та інші «меді» знаменитості, які не хочуть скорочувати їх багатство від пластичних хірургів.



Поза «Ложки» Що таке Сара? Сьогодні практично будь-який може мати ринопластику, але блондинка жінка воліє тримати всі частини тіла до себе. Вона заперечує будь-які чутки пластику і зношує її ніс з королівською гідністю.

Після того, як журналіст запитав акторка, вона хоче бути молодшим на серці своїх пальців протягом 15 років? «Чому?» Я знову збираюся до віку, і я збираюся бути мій вік ще в 15 років. Ні. Я досить вайн, але думка інших хвилювань мене найменше.

У той час як капелюшки шукають нові зморшки під мікроскопом, актриса сама неодноразово підтверджує назву одного з найстильніших голлівудських кінозірок. Що варто її образ фіри на Met Gala в 2015 році?



Поза «Ложки» Але злоякісні і тут знайдуть ресурс для гусака і вершника. До чого відповідає філософично, «Чому критикують?» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Одяг просто одяг. Ви любите це, і ви його захотіли. Може бути, хтось подумав, що ви повинні виглядати так погано. Це їх право. й

Актриса дійсно вірна її кредо: «Чи ж самі, і нехай весь світ чекає!» Вона стала однією з сотень найвпливовіших людей на планеті, заснувала власну виробничу компанію і випустили лінію парфумів, взуття та одягу. І це не підраховують численні контракти з всесвітньо відомими брендами.



GettyImages Кар'єра приніс Sarah 2 Emmys і 6 Golden Globes. Вона також є щасливою матір'ю трьох дітей і любляча дружина, Метью Бродик. Назва Parker є синонімом успіху. Вона доводить кожен день її прикладом, який не ніс, не зморщує, ні тонкі руки не завадить вам зробити те, що ви любите, рухаючись до цілей і люблячи своє життя. І це неймовірно надихає!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное