У родинному святі чоловік запитав, хто був більш важливим для нього: дружину або дочку, після його відповіді все вийшло навколо.

« » » » » » » » » » » » » » »Настил любов у дітейПотім їх батькам потрібно. Якщо дитина з раннього віку змушена зробити те, що він не схожий, скуштувати, відокремити, відокремити від друзів, потім рано чи пізно він перестає відчувати себе матір'ю і батькам. Про це свідчать психологи, соціологи та звичайні люди. Ми не працюємо, наші основні почуття формуються з дитинства.



Багато батьків не знають, що Для них освіта завжди щось робити з провиною і покаранням, незалежно від того, наскільки важко їх дитина намагається, вони ніколи не будуть достатньо. У разі, коли незнайомець, як вчитель або вчитель може похвалити дитину на роботу. Але батько буде мати свою думку про це питання: «Не дуже добре». Ми повинні спробувати важче. В той же час спробуйте знову. До речі, у вас немає телевізора сьогодні. й

Настил любов у дітей Тексти пісень, а це означає: І як ви прийшли до того, що у вас була коханка? Я розумію, що ми всі чесні люди. Але тут, з точки зору анонімності, ви можете трохи відвертатися. Наприклад, я мав це бажання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але я не користуюсь ними. Я не бачив точки. Коли я одружився, мені довелося. Це просто необхідно. Тільки зараз я почав зрозуміти, чому.

Мій чоловік, Саша, дуже хороший чоловік. Доброго дня, приємно говорити. Він заробляє гроші і не пропускає подарунки для мене або Олега, його дочка від першого шлюбу. Я знаю, що деякі жінки ніколи не завадять розлучення дитини. Приходьте, це не секрет. Але я ніколи не дала про це. Я впала в любов з дівчиною прямо. Хто б не дружився з головою? І вона була дуже приємною для мене. Чистий, яскрава дитина.



Я люблю дітей Peels і я планую мати власний в майбутньому. Як кажуть, застрахувати любов у дітей, підняти їх в любові. І я люблю чоловіка. В цілому, наша родина досить міцна, і ми не маємо суттєвих проблем, крім мого маленького секрету. Ми думаємо про те, як ми можемо самі зателефонувати одержувачу. А потім прийдеться заправка. Я знаю це буде. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Все залишилося ідеально, якщо це не було для одного сімейного вечора, що відбувся близько 6 місяців тому.

У нас було вісім. Мій чоловік і я, його батьки, сімейні друзі. Я знаю, що мій мама і мати добре, і вони лікують мене добре. Люди здаються дорослим і не приступають. Але вони повинні знати, ви дізнаєтесь про свій шлях. Вони попросили мене, коли я збираюся приєднатися до тренажерного залу. Я не втратив вагу зими. Я не жир на всіх, я просто набираю вагу, коли він холодний. Я хотів би відповісти якось, сміятися.

Вони попросили Саші, які були важливі для нього: мене або моєї дочки. Я думав, що це жарт. Як бачите, питання досить інтимне. Але Саша, без тіні сумніву, відповів, що його дочка була найважливішою для нього. А дружина тільки в другому місці. Я був дуже збуджена від цієї відповіді. І мій чоловік дивився на мене з посміхом і знову повторив, що його дочка, незалежно від того, що відбувається, завжди буде пріоритетним. Ми не підняли цю проблему з тих пір.



Але це було після того, що я отримав Руслана, іншої людини. Я не збираюся обдурити чоловіка, вірити мене. Але Руслан знайшов себе на власній, якби магія. Я зустрівся з ним на соціальній мережі. Не мій тип, щоб бути чесним. Низький, панчіх. І з маленькими, бігаючи очі. Я ніколи не звертаю увагу на такі речі. Але є щось про нього, що я шукав в часі: він просто оприлюднив мене в його листуванні.

Ми пішли в кафе з ним пара разів. Я був сподіватися, що Руслан у своїй поведінці, щоб зробити мене просто вгору і піти додому, прийти до мого почуття. Я одружена жінка. Але мої очікування не зустрілися. Він прийшов до першої зустрічі з букетом квітів, був судом, оплачується всім себе. Але це не точка. З кожним днем я шукав його в очах, його альтанки було спрямований тільки до мене. Він не судить мене з-за кордону, ні. Навпаки, було лише чарівність і навіть деякі захоплення. Саша, на жаль, я не знаю нічого подібного.

р.

Так, наші зустрічі почали з’являтися частіше, а потім почали прикріпитися до нього трохи. Але чисто на фізичному рівні. Більше Для мене, наші дати стали подобатися психологу. Після того, як я міг бути себе, не пізно, навіть гістеричний іноді. А Руслан, як це собака, завжди чекав мене і був готовий допомогти. У той же час він ніколи не говорив про чоловіка, і в цілому він намагався уникнути цієї теми. Ми завжди були пріоритетними для нього.

Це його. Не відбулося різкого зміни в житті. Я все ж живе з чоловіком і дочкою. Але з часу зустрітися з Русланом, дефузією. І вже давно я не розумію, чому це сталося. Тексти пісень, а це означає: Навіть фізично, я відчуваю себе краще з чоловіком. Я серйозний, вірю мене. Тоді чому обдурити, ризикувати ставлення вашого чоловіка і зіпсувати свою карма?



Ось тільки недавно я зрозумів, що. Так само, і ніхто не сказав мені або керував мене. Все про своїх батьків і нашу розмову з родиною чоловіка. Я не думав, що я міг прощати чоловіка за свою відповідь. Коли він сказав, що його дочка завжди буде номер один, щось зламало всередині мене. Це очевидно зараз. По-перше, я впевнений, що для чоловіка, для Олександра, я завжди був самим, але виявився, щоб бути протилежним.

У мене є п'ять братів і сестри. І для мами і тато, ми були всі однакові діти. Непристойна любов у дітей Німець подарував мені знижку на дівчині. Я був улюбленою дитиною. Я ніколи не був особливим у будь-якому житті. Прийняття для Руслана, мій секретний чоловік. Як сумувати, як це правда. Єдине, що для мене він просто людина, яка приємно зустрітися і комфортно спати. Більше



Я не знаю, що робити далі. Я не отримую розлучення. Я хочу мати дитину з Саша і жити щасливо. Я хочу, щоб любити мене. Я не планую зустрітися з Русланом ще. Це як поганий звичок. Я не маю цього бажання. Але що це призведе до того, що я не розумію. Я не думаю про себе як траєктор, оскільки я не маю почуттів для незнайомця. Ви просто повинні скидати голову від часу. Я не знаю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное