Що ви можете зробити з хлібом, якщо ви не хочете викликати неприємності?

На всіх слов’янських людях грає сакральна роль. Вони привітали шановні гості на дверцятах будинку, лікували мандрівників, щоб висловити свою користь, і поганий показати веселку. Сьогодні Я покажу вам, які традиції наші предки дотримувалися цього випікання, а також як я запікаю хліб в домашніх умовах відповідно до перевіреного рецепту моєї бабусі.

У радянських часів хлібобулочний завод був одним з найдешевніших позицій в хлібобулочному відділенні селепо. Бабця люблять пам'ятати, як вона купила лоф хліба на 20 копеків, а пара вершків для 7. Він також знав, як зробити хліб самостійно. Для цього я зберіг пару металевих форм для випічки в духовці. Найсмачніша цегла з хрусткою скоринкою.

Як я бейк Хліб на дому: Провен Рецепт

Моя бабуся вірила, що тісто було дуже чутливим до настрою господині. Тому я почав перемішувати тісто тільки повністю відпочивати. Заборонено торговельні приналежності і при наявності тесту. В іншому випадку це не вдалося або загиблим. Хочу поділитися старим рецептом хліба, який ніхто ще не встиг

Інгредієнт:
  • 1,2 кг пшеничного борошна
  • 2 ст.л. соняшникової олії
  • 1,5 ст. сухих дріжджів
  • 820 мл води
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 1 ст.л. солі


Препарати
  1. Запитайте борошно в глибокій мисці. Зробіть отвір і залийте дріжджі і цукор в ньому. Залийте їх 1 ст.л. теплої води. Перегляньте вміст воронку і залиште на кілька хвилин. Дружба повинна формуватися.
  2. Після роботи дріжджів додайте соняшникову олію, сіль і воду в чашу борошна. Спочатку змішайте всі інгредієнти ложкою, а потім своїми руками. Покрийте чашу тіста рушником і залиште його теплою протягом 45 хвилин.
  3. Змащуйте руки рослинною олією. Піднятий тісто вирізати навпіл. Попередження половинок були по черзі видалені з контейнера, закруглюючи їх до однорідної поверхні.
  4. Покладіть обидва кульки тесту на квадратні форми для випічки. Покрийте заготовки рушником і залиште на 15 хвилин, щоб відпочити. Під час цього часу тісто підніме трохи більше.
  5. Далі надішлемо форми з тестом на попередньо розігріту до 200 градусів духовки. Хлібобулочний цегла випікається на 50 хвилин: до утворення дупу рум'яна скоринка. Додайте готову випічку, щоб повністю охолонути і подавати до столу!




Перш за все, варто відзначити, що хліб, навіть стебла, ніколи не кинув. Такий акт можна вважати не лише відходами, але як блаземія.

І все тому, що перед хлібом вважається основною стравою в будинку, невід'ємною складовою як повсякденного, так і святкового харчування. Свіжий ірдиний хліб завжди кладемо на стіл як символ сати і достатку.

Наші предки взяли хліб на подорож. Вони вважали, що вона може принести удачу. Багаті дворяни, що ходять на шляху пироги з начинкою, а представники бідних класів висушених тріщин на дорозі. Однак ця традиція триває до цього дня. Після всього, саморобні тріщини не тільки довгоочікувані, але і серцеві перекуси.

Традиції, пов'язані з хлібом

Є багато чудових традицій, пов'язаних з хлібом. Наприклад, випікання лофа на весілля або торти на похороні. Наші предки неперевершені, цінні і випечений хліб. І це ставлення було передано до багатьох контемпорій.

З давніх часів хліб символізував не тільки достаток, але і генерозити. Він був гріхом, щоб заперечувати хліб до бджільництва. Поєднуючи хліб, ви не будете переповнені, але тільки зросте в очах Бога і суспільства. Дотепер, на певних святах, прийнято лікувати бідні з різними випічками: млинці, пиріжки, млинці, торти та печиво. Людство людини приносить процвітання і щастя будинку.



У слов’янських сім’ях все ще шануються деякі заборони хліба.

Ось що ви не можете зробити з святою пастою:
  1. Залиште шматок хліба після їжі або відкинути його. Такий акт призведе до нещастя.
  2. Вони залишають ножечко в хлібі. Це поганий удачі.
  3. Порізка обох кінців хліба є сакриль.
  4. Вирізати хліб, перетворюючи його вниз також не прийнято.




Я хочу додати, що відроджений хліб був пропущений на мене з бабусі. Вже з того, як вона завершила важкі часи післявоєнної епохи, цей продукт був відслужений на парі з Біблії. Які традиції та традиції у вас є у вашому домі? Що ви робите з лівою випічкою, щоб уникнути відкидання? Поділитися в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное