Вранці з'явився мій чоловік, і коли я запитав, що подарував мені каустичну відповідь.

Для тих, хто не знає, як це зробити, ми кажемо: мій взуття Право. Спочатку щітка з грубими щітками прибираємо основний шар бруду і пилу. Потім промиваємо чистою тканиною в теплій воді і ретельно протираємо всю поверхню виробу. І в кінці, використовуючи розчин порошку з милом, ми позбавимо від залишків бруду. Здавалося б, кожен знає інформацію, але деякі дорослі все ще не володіють. Чому? ЗАГАЛЬНА ГОРОДА ТА ЗОВНІШЕННЯ. І є, довіряємо нас, багато з них.



Залишилося два питання. Першим є те, що деякі батьки не можуть «розрізати пуповинний шнур» і, нарешті, дати своїм дітям свободу виходити в великий світ. І по-друге, чому можуть діти, навіть у досить зрілому віці, не відходять від своїх мам і батьків, щоб дізнатися, як керувати власним життям? Може бути в ваших генах. Або ж, можливо, виходить поступово, з часом. Так це виховання. Що ви думаєте, це причина для цієї поведінки?

Незважаючи на те, що я одружився відносно недавно, я знаю майже все про сім'ю чоловіка. Не дивно, що ми побачення за 5 років. І весь цей час я мав спілкуватися з моїм майбутнім матір'ю, яким ви не годуєте хліба, просто дозвольте вашій мові подряпини про що-небудь. Не те, що я маю скарги про це, просто хочу, щоб зробити всі інтродуктори максимально доступні. І сутність моєї проблеми є проблемою у шлюбі.

Так, в той час як Валентина і я були знайомства, це було нічого. Я жив у гуртожитку, навчався в локальному інституті. Валя теж вивчала, але він не орендував квартиру, але жив з матір'ю і сестрою. Він хороший хлопець і завжди був. Ви знаєте, що людина, яка ніколи не починає боротьбу. До того ж, я ніколи не хочу, щоб з ним ходити. Це його, м'який, світло, не агресивний на всіх. І дуже, дуже щирий.



Це, як мій чоловік, я знаю напевно. Його сестра Люба, вона трохи іншого тесту. Вона, очевидно, стала батьком. Люба також хороша людина, але кожна з наших бесід в одному або іншому дотику на тій же темі: як вона хоче вийти з квартири матері, але не може через її вік і фінансові можливості. Я не розумію, але зараз це більше, ніж це. Якщо тільки її імпульси не грали жорстокого жарту з нею в майбутньому.

Як я сказав до, Валентина і я був відокремлений. І після того, як я переїхав жити в квартирі з родиною Валіни. У них є великий номер. І ніхто не був проти нього, вірю мене, я не один з тих людей, які зазвичай називають прей. Ми можемо самі орендувати. Але нам потрібно зіткнутися з правдою, щоб зберегти на все в нашому віці банально не хочеться. Немає необхідності, якщо немає можливості. У нас є величезний номер для двох, всі зручності. Що може бути проблема?



У моїй мамі, вона проблема. Ви бачите, вона все ще не хоче, щоб її син йти. Я маю на увазі, ви. Вона знає, що вона має дружину і навіть роботу. Це свого роду океї в цьому плані. Але чи від недбалості або від зайвих почуттів вона присвоїла весь вільний час до Валентина. Більше того, його судочинство. Я промив взуття вчора. Я отримаю 6 ранку і промив. Вона скидала щось з полиці і знеболює нас всі. Я попросив її, чому вона робила її в такий час. І вона сказала, що якщо вона не могла її впоратися, вона повинна бути там для допомоги.

Я не знаю, якщо я знаходжу її словами як претензію або ні. Є багато прикладів цього, і не всі вони пов'язані з мною. На території міста було прийнято справу про те, щоб купити величезну рибу. А потім весь день начиняє його з деякими хитрими рецептами. Чому? Вже другий день Валя згадувала, як він вперше спробував одну з рідних. Моя мама-в-одному збив на голову, щоб повторити цю страву. Немає причин. Немає причин.

А потім з'явилася справа, коли вона особисто промив її всю величезну квартиру, прогулялася зверху з дезінфікуючими речовинами, тільки тому що Валентина почала хизуватися. Я думав, що це може бути коронавірусом. Дякую Я був з міста в той час, тому я пішов додому до батьків. Так ви можете зрозуміти, що, ймовірно, мій мати-в-право не тримає будь-який злий проти мене. Це просто так.



І я думаю, що це проблема. Але не тільки тому, що мій чоловік не дивиться на одне місце. Той факт, що він не проти цього ставлення до себе. Я хотів би сказати "man, але я не буду. У цьому випадку я буду називати себе жінкою, і я не хочу, я все одно дівчина. Але все ще. Валентина вже у віці, коли варто думати про окремий житловий простір і дітей. І він не розумію, щоб отримати свою подушку.

Просто не думаю, що я просто хочу більше уваги і більше задоволення. Я знаю, що тема популярна зараз, коли жінки піддаються впливу, в принципі, не потрібно нічого від чоловіків, крім грошей і подарунків. Я не люблю це, я працюю себе, хоча я зробив трохи менше, ніж мій чоловік. Але я, як йому, дати частину моєї зарплати в комунальні послуги і крупи. Так це важко викликати мене безкоштовно.

А ще на цьому етапі таке життя не підходить мені. Важко поділитися своїм чоловіком. І я думаю, коли я пішов, мій мати-в-право просить Валентина про всі наші секрети. Вона любить страх. Хто може стояти? Я втомлений.



Що більш цікавим є причина, чому батько Валіні залишив родину. Він в основному не схожий на це. Але його мама не пропустиме шанс промити всі кісточки виника. І яка погана людина він. І що виходить, є іржі і калі. Незважаючи на те, що вона мала достатню совість, щоб зупинитися в квартирі, вони обидва купили. Я не знаю, де він переїхав до, сім'я чоловіка підозрюваний.

З одного боку, можна ще витягнути каучук, бути пацієнтом. Я не бачу в цьому місці. Також можна буде переїхати в оренду житло, але я знаю напевно, що, по-перше, це буде скандал, і, по-друге, мати-в-в-в-одному досягне нас. Не зайдіть до Бабця. Що залишилося, розлучення? Я не знаю, я не чекав Валентина, щоб бути таким хлопчиком. Я не думав про це довга до весілля, але минулий рік поставив багато речей на своєму місці. Я люблю його і не хочу залишити його.



В цілому всі нерви і негативність. Я думаю про майбутнє до. Але вчорашня ситуація для миття взуття, яку я отримав через. Це просто не нормальний, океї? Мапа Я повинен поговорити з друзями Валентина, так що вони можуть натиснути на мої труднощі. Чоловічий колектив, після усього. Я не знаю, я не в настрої. Я хочу все, щоб бути океї. Я одружений за любов, не просто нічого робити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное