Минулого року Я завжди поливав рослини хмільною водою, але цього року я зробив, як мій батько сказав мені.

Є віруючі для кого навіть хмільна вода Він вважається свіжим і придатним для споживання. Чому, святий. Це дуже поширена помилка, яка може негативно вплинути на благополуччя людини, яка споживала таку воду. Судячи за спостереженнями, холя вода дійсно не погіршується довше, ніж нормальна. Як кажуть, все має її ліміт. Дорослим не варто сліпо вірити в нескінченну чудотворну силу, особливо, оскільки навіть сама церква постійно йде про це. Вони не можуть чути.



Нова проблема виникає з цього. Що робити з псованої хмільною водою? Що робити, щоб уникнути потерпілості Бога, і, в принципі, будь-яка вода в наш час повинна бути цінована людиною. І в храмі, особливо. Ми будемо намагатися боротися з цим питанням сьогодні, щоб не виникало більше питань.

У минулому році свята вода, свята вода, нічого, але звичайна вода, підпорядкована особливому церковному обряду християн. Використовується в багатьох обрядах, але в першу чергу для хрещення людини, що робить його одним з членів церкви. Крім того, святі води закріплюють храми, будинки, предмети побутової техніки і навіть автомобілі. У процесах хреста або при виконанні молитви, віруючі також посипають святою водою.

Православна церква вчить, що водосвятнащення проводиться для того, щоб благодать Бога, а саме благодаті Святого Духа, нащадків на воді. Згідно з тими ж церковними канонами, Агисма має можливість загоєти хворим. Архієпископ John Chrysostom написав про виняткову властивість святої води, щоб залишатися свіжим протягом тривалого часу. Навіть якщо це дуже вода не з сріблом, але з дерев'яним хрестом.



З святої води є одним з найважливіших символів християни, буде логічно приділити увагу питанням її утилізації. Перш за все, не відірвати почуття віруючих. І, по-друге, щоб остаточно зрозуміти шляхи її обробки. Багато віруючих, особливо православних віруючих, часто побачили в «прибирання» великої кількості святої води. Але через деякий час, коли почали цвісти або поганий запах, ця вода просто заливається в найбільш звичайну трубу. І зробити так, якщо вірити церковні каньйони і правила, це неможливо.

Так що про старе Агійсма? Насправді існує кілька варіантів, які можна зробити з ним. І перший. УвійтиУ босом природи. Можна залити її під корінь дорослого дерева або в квітнику. Церква консультує зцілення такої води в приміщені колодязі. Головне - вибрати правильне місце. Вода повинна вийти на землю, тим самим збагачуючи її. Крім того, рослини під дією дійсно краще ростуть. Але найголовніше, свята вода, навіть якщо зіпсована, не впаде в каналізацію.



Що ще можна зробити. По суті, в минулому році вода буде корисною для того, щоб Секторй Немає нічого неправильного з санкції, скажеш, будинок або автомобіль з застібкою води. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Головне, перш ніж це зробити розмову з священиком, щоб він сам переконаний належної якості самої води. Якщо все добре йде, свята вода, так як всі екологи люблять сказати, можна повторно використовувати. Що, з будь-якої точки зору, є хорошим.

Також є можливість використовувати хмільну воду. приватней Для ритуалу очищення або медитації. Знову, якщо він не випромінює неприємний запах. В цілому, зіпсована свята вода навіть може бути додана в себе невеликими порціями при прийомі ванни. Просто не змішайте його з ароматичними «бомбами» та іншими хімічними речовинами. Вода може бути очищена не тільки тіло, але і дух. Однак для цього обряду людина повинна налаштовуватися правильно. І, ідеально, вода повинна бути низькою температурою. У зв'язку з можливими проблемами зі здоров'ям слід враховувати цей момент, адже не всі люди можуть дозволити собі таку «домашню клаптю».



Якщо ви не маєте права на тебе, ви можете зробити найяскравіше: доля до церкви. Багато храмів приймають постійну воду і позбавляють її за всіма канонами. Я не думаю, що ви можете зробити це краще, ніж приватний священик. Якщо у вас є невелика кількість води, а саме кілька літрів, приїжджайте до церкви безпосередньо з ним. Поставте його в банку або пляшки. Але якщо ви дійсно маєте багато води, краще проконсультуватися з досвідченим міністром церкви перед приходом.

Найбільша помилка. Він зливає Agiasma в сміття або, крім того, туалет. Це дивно, що такі випадки трапилися більше одного разу. Так ви приїхали до церкви на певну дату, стояв в лінії, нарешті приурочена вода. А потім, рік і більше пізніше, я пам'ятав, що у вас була вода. Я побачила, що не схожа на неї, тому ви залите її зливом. Такий акт говорить багато про людину. Хоча він не цінує свого часу. Що стосується невідповідності почуттів віруючих, це зрозуміло.



У інших світових релігій, наприклад, ще далеко не «шкідливі» перегони вважаються гріхами, ніж заливати хмільну воду в каналізацію. На жаль, не зайдемо до Ісламу. мусульмани можуть мати гріхи. неспроможністьй Сині тілоДо них відносяться, серед інших речей, татуювань і носіння чоловіків золотих і шовкових виробів. Сині кицькаЦе гріх тільки для спокушого погляду на іншу людину. І гріхи. вухай Навіть гріхи. УкраїнськаНаприклад, забавляючи когось. Навіть якщо це нешкідливий.

Але є інші віруючі та релігії, які, безумовно, не виділяють за їх освітлені собачі та святі принципи. Так християнство, в цьому відношенні досить ніжні правила і покарання. Крім того, в наш час вони стали абсолютно непотрібними. Хто б подумав, що тільки 300 років тому в Європі, особливо Іспанії, з його святою приналежністю ніхто не подумав про сучасний стан справ. Християнство було дуже затребуваним і навіть жорстоким. Дякую за те, що це все за ці дні.



У минулому році вода не була такою проблемою. Ви просто повинні вибрати один з декількох варіантів, пропонованих вище. Звичайно, якщо ви робите щось просто лінь, ви завжди можете залити воду в раковину на кухні, і ніхто не буде знати про неї. Але не забувайте про те, що лаціна Це один з смертельних гріхів. Отже, нічого хорошого буде закінчувати його просто не можна. Сподіваємось, дорогі друзі, що у вас є сила і енергія, щоб зробити все правильно. І в іншому місці, орієнтуватися на хорошу літературу і не боїться запитати поради від досвідчених людей. А потім все буде чудово для вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное