День після того, як я приїхав додому і побачила дружину на дивані зі своїм телефоном, і один день я втомився від нього.

Дуже важливо перед весіллям, щоб погоджуватися на права і обов'язки кожного чоловіка. Чи може дружина не працювати?не будучи в положенні або указі. Який відсоток заробітної плати чоловік сприяє сімейного бюджету? І так далі. Багато пар ембаризовані, щоб почати такі розмови і вайн. Незабаром або пізніше він прийде до них. І дуже важливо для вирішення всіх цих моментів «на березі», перш ніж дайвінг завдовжки в сімейне життя.



Сучасна молодь використовується для того, щоб взяти всю відповідальність. І ця звичая дуже на відміну від того, що чекає їх в майбутньому. У зв'язку з двома колясками, хоча б деякі пари можуть виходити тільки якщо є якийсь казковий бюджет, прийнятий з Дека. В іншому випадку, хто заробить гроші, чи є господарські хори, підніме дітей? Не буде часу для клубів і вечірок з друзями. Можливо, це причина для багатьох розлучення?

Я ніколи не думав, що я можу жити з жінкою, яка б мати дитину з першого шлюбу. Як багато чоловіків, це був найгірший варіант. Багато причин: хтось інший дитина ніколи не буде вашим розумом, ви завжди будете в другому місці після дитини. Жінка завжди побачить у вас не її реальний чоловік, але тільки спонсор, який допомагає їй і її відчайдушно жити комфортно. В цілому такі думки, які, ймовірно, відвідали кожного дорослого чоловіка.



І все ж, з Алісом і Миша ми живемо дуже доброзичливим, і я нарешті стала дійсно щасливою. Мій нерви пішов, я кинути палити, я навіть втратив кілька фунтів. І чому я нарешті зустрілася з жінкою, яка розуміє мене. І хто вирішив бути з мною, щоб розробити і спробувати бути кращим на все. І, до речі, в рік і навпіл разом, ми ніколи не мали свого сина. Мені подобається хлопець і Аліса відчуває його. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я навіть скажу вам більше. Я почав помітити, що я зрозумів мій крок Як мінімум він просто виповнився 5 років. Я ніколи не був нефрит. Як це можливо? Про нас Все про мій перший шлюб. Коли я одружився гарною дівчиною ім. Ники. Я одружився і забути про все, тому я любила її. Я думав, що наша любов була назавжди. Але два роки я міг зробити. Незважаючи на всю красу і приємний голос. Життя з такою людиною просто неможливо.

990 Р

Я не люблю говорити про роботу, бо я в рядах найбільш натурального «офісного плануктону». Щоденний костюм, поголені синіми обличчями, посмішка та свіжа стрижка. Решта роботи нашого брата полягає в тому, щоб подрібнити мову. І попередив зрозуміти щось в таблицях, які ви переглядаєте щодня на комп'ютері монітора. Так, робота не пилососна, у порівнянні з роботою будівельника або водія, скажеш, навантажувач. Але має власний стрес і його підводні камені.

Так кожен день, коли я прийшов додому від роботи, я знайшов однакову картину. Моя дружина лежала на дивані з її телефоном в руках, телевізор був роумінг на фоні, а кухня була кулькою прокатки. Я мав приготувати себе або замовити щось з доставки. Ніка була повністю задоволена цим життям, оскільки вона абсолютно не хоче йти до роботи. І домашня робота викликала її біль в животі, високий вік, і Бог знає, що ще. Симптоми, схожі на п'ять років, так.



Спочатку я не звернув увагу на зв’язок моєї дружини. Усе, що я зацікавився тим, що вона може спілкуватися з інтернетом протягом тривалого часу. Я був дуже ревнощим і навіть думав про те, що камера в квартирі. Але після року життя я не дам про це. Він полюбляє себе вдома, але він зробить мене вечерею в пару разів. Починається відчувати себе, як я є членом культи, який живе своє життя на роботі, і коли він приходить додому приносить подарунки своїм богам Itucan, статуя з телефоном в руках, встановленим праворуч на нашому дивані. Я серйозний. Моє волосся почали випадати, я був нервовим і відчував себе дуже непривабливим.

У зв'язку з тим, як у мене є серйозні розмови. Я попросив Nicky, якщо вона знав, хто я працював і скільки я зробив місяць. Відповідь не була. Тоді я попросив її, коли вона подумала про те, щоб працювати або просто робити її домашнє завдання. На відміну від мене. Повторюючи свою улюблену мантру: в шлюбі, хтось повинен бути красивим, і хтось повинен принести гроші. І вона не піклується про своїх протестів або пропозицій.



Коли ми розлучилися, Ніка не здавалося б, щоб зрозуміти, наскільки серйозним було довго. На її думку, це просто інший тест. Я приходжу до неї протягом шести місяців з апологією і пробачаю мене. А потім все буде звичайною. Ми не говорили про дітей. Звісно, що вона не хоче зіпсувати фігуру «попереднього пологів». Вона була 28 років в... Так я сподіваюся, що я передав психологічний портрет своєї дружини.

А тепер я з Алісом і Мішка. Я скажу вам дуже різні емоції. Я маю на увазі, що я буду разом з хлопцем на всіх. Або він буде діяти як зіпсована дитина. Акуратно, він спробував деякий час. Але навіть дитина не може сидіти на телефоні до тих пір, поки я не сидів. Після того, як він сам зв'язався. Аліса породила як вирощений від початку, і це було задоволення, щоб допомогти їй приготувати на кухні після того, як я прийшов додому від роботи. Допомогти, не варити самостійно, як раніше.



В цілому я можу тепер визнати, що я був в темряві протягом тривалого часу і був дуже невірним про жінок з дитиною з першого шлюбу. Розлучення Аліси відбулося з причин, які я не хочу обговорювати тут. Я просто не думаю, що це прямо. З іншого боку, ми зараз реальна і дружня сім'я, з величезними перспективами. Ніка, як і я знаю, не зробив ніяких висновків для себе, і це життя того ж життя жив з мене, тільки зараз в її батьківській квартирі. Я не можу зрозуміти її.

Я думаю, що кожен буде виглядати в моєму випадку з різним кутом. Хтось буде виводити певні висновки і зрозуміти, що немає нічого неправильного з жінками з дітьми, так як тепер модно віщати в Інтернеті. Хтось буде залишатися з нею, так само як мій Ми всі різні і наші погляди різні. Головне не забувати думати з головою і зробити достатні висновки. Життя покаже вам, хто правий і хто невірний.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное