Якими були дискотеки в СРСР і які хіти танцювали радянську молодь

Молодь - як твої улюблені пісні. Це просто пісня можна покласти на повтор, і молодь, атлас, не можна повернути. Один холодний зимовий вечір, я половив очі підбір музики від 80-х і 90-х років. Так я вирішив мати ніч з роз'ємом. О, що було весело. деко У міському парку.



Дискотека з'явилася набагато пізніше, десь в дев'ятидесятках. Моя друзі і я пішов на танець. У місті були танці. Влітку в відкритій зоні в парку взимку в будинку культури. Вартість входу тільки 50 kopecks, тому майже кожен вихідний день ми зустрілися з нашою групою дівчини. Якось не приймав. Ми всі колективні Ми поговорили, жартували, зустрічали подруги, обговорювали моду, новини та книги.

р.

До речі, з ковальцями, зустрілися на танці. Тоді немає інтернету, гаджетів і соціальних мереж. Ми зустрілися з Зупинками, на роботі або на танці. Саме на танці більшість радянських сімей заклали першу цеглу майбутнього осередку суспільства. І він пішов, як це. Дівчата люблять свої кращі наряди або здаються з подруги. Я пам'ятаю, що всі зібрані разом з тим, хто приніс свої кращі наряди. А потім ми колективно обрали, що б зробити. Було смішно і весело.



Хлопці теж дуже відповідальні в підготовці до танцю. У наш час не було призначено для прогулянок. Хтось завжди намагався в чистому, прасуванні, навіть якщо простий, але обов'язково чистий. Так хлопці спробували вразити дівчину, яку їм сподобалося. І мода в 80-х роках вже різноманітна і кожен спробував виділятися з натовпу. Звісно, дівчата не погоджуються на повільний танець з першою особою, яка зустрілася. На танцювальному підлозі необхідно симпатія.



Танець є основою сім'ї. Тепер ви можете знайти вибір танцювальних хітів на YouTube, щоб зрозуміти атмосферу. Ні, вона мала жити. Моя мама розповіла мені, що їхні танці 60-х і 70-х рр. були жити музику. Як правило, місцевий вокально-інструментальний ансамбль прибув до танців і відігравав свої пісні або переобрані модні виконавці. Наші танці були більш зафіксовані. Тут обов'язково були два стрічкові рекордери, тому що процес перемотування касетної плівки був довгий і все ще потрібно було здогадатися і дістатися до початку потрібного складу. Великі динаміки, щоб музика була поширена по всій танцювальній підлозі і обов'язково деякий вид колірної музики, часто навіть домашній.



Музика була відіграна, як вони його називали, від jockey. Він був найвпливовою людиною в танці. Його настрій залежав від того, що б грали хіти, він перемотував стрічку і оголосив, що пісня буде наступним. Найхолодніші танцюристи були тими, хто знає диск хокей особисто. Тоді ви можете приїхати до нього і попросити його грати в улюблену пісню або привітати когось на свято. Пісні диска jockey, як правило, покласти строго на плейлист, який приніс партії Komsomol. Відступати з цього списку не бажано.



У 80-ті рр. в СРСР було багато цікавих виконавців і груп. У моді прийшла скеля, яка звичайно не схожа на уряд. Під забороною часто такі виконавці, як DDT, Kino, акваріум, Nautilus. Західного етапу також був дуже обмежений. Tina Turner, AC/DC, Kiss, Скорпіони, ви можете слухати всім, хто хоче. У той же час наша влада захистила нас від впливу загиблого Заходу. Шансон ніколи не звучав на танцювальні підлоги. Але Алла Пугачєва, Валерій Леонтьєв, Юрій Антонов та інші регулярно звучать. Але ми любили його, пісні були енергійними і веселими.



З розпадом Союзу танці були замінені на дискотеки, а в плейлистах, більш і більше іноземних виконавців почали звучати. До пісень змінено багато. Молоді люди мають різні переваги та прагнення. Не поганий або хороший, він повинен бути. Кожен має власний незабутній юнацький погляд на життя. Ви пам'ятаєте танці в дискотеці? Написати відгук про молодь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное