Майбутня дочка-в-права приїхала до мого дому і почала ставити її умови, ненависний відступ.

Великі суми грошей і всі інші товари не залишають байдужими, які можуть використовувати їх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Сьогодні ми дізнаємося, що є забутийНе від хто-небудь, але від, скажеш, заможливий родич. Так ми замінимо. Всі думки про гроші, прибуток і нові можливості. Але перед цим було так добре.



Тілеса ситуація, звичайно, гіпотетична, але навряд чи все. Як багато разів родичі почали пересуватися один з одним через деякі пені? З одного боку, здається, що всі заможні люди, принаймні не бідні. І вони заважають, як останні бідні і скраби. Є багато випадків. Можливо, ми просто маємо спеціальну програму в наших головах, яка змушує нас помилитися в певній точці? «Збільшити багатство на будь-якій вартості, відпочинок не має значення». Ух, навіть гусакбам, побігти назад.

Непристойно її визнати, але я здавалося б, бути поганою людиною. Ну, за стандартними стандартами, звичайно. Я нічого не вкрадена, позбавлена здоров'я, не турбувати. І ще багато разів я зробив те, що я не хочу робити до сина. Я розумію, що зараз. І мої очі були відкриті молодими дівчатами, майже однолітками Кирила. Його екс-любитель, але все.

Я не хочу сказати моє ім'я, тому я краще тримати спокій в цій точці. Я є мешканцем одного з найбільших міст, що проживають у пострадянській республікі. З тих пір, коли я розумію, що дівчата можуть отримати щось з хлопців. Якщо, звичайно, у них є відповідний зовнішній вигляд, бажання і мозок. Після того, як я отримав старше, я помітив, що це спостереження не просто застосовувалося для студентів старших класів та студентів старших класів. Дорослий, успішні чоловіки також здаються під гіпнозом, без мислення.



Зробила таке враження на мене, що я став, до останнього часу. Назви, професійна дружина. Не плутайте мене з осінньою жінкою, набагато менше господині. Я ніколи не зраджую всіх в житті. Я мав 4 чоловіки і з кожним з них я спробував побудувати сім'ю. Особливо з батьком Кирила. Але хто є для того, що сучасні чоловіки більш зацікавлені у розмірі свого гаманця, ніж будь-які інші наші міста? У лицарів є всі вимирання. Все, що зліва - це манна, немовлята і сини мами. Немає нічого, що ви можете зробити.

Так, я вибрав тільки найцінніші чоловіки. Дівчинка може мати чоловіка старше, що нормально. Але він повинен мати можливість забезпечити сім'ю і не залежати від чогось. Ви знаєте, скільки мільйонерів я знаю, хто має проблеми з компостуванням, шкідливими звичаями або будь-яким. Дуже дивний. На жаль, навіть наявність грошей і нормального персонажа не гарантує, що людина хоче боротися, сказати, рік після весілля. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Всім чоловікам все ще мають зв'язок з мною. І батько Кирила влаштував його для приватної школи, купивши автомобіль і все для того, щоб вони могли вільно спілкуватися. Як я проти неї. Моя сина потребує чоловічого темпу. Побачимо, що Бог зустріне. Я маю власний життя. І це те, що я хочу розповісти про вас.



Той факт, що доля приніс мені до іншої людини, яка на мене окала, і сам був саме таким типом, що я люблю себе. Мені 10 років старше, але підійде і підходить. Він має власну дорослу дочку, але він довгий час був мудрим, хто все ще не хоче одружитися під час зростання своєї дочки. Звісно, з грошима будинок наповнений чашами. Багато персоналу і мінімальний флот. Чому не спробувати це, можливо, це те, що я можу любити?

Ні, я приречена. У зв'язку з цим Геша не зацікавила мене. Але як людина, не маю претензій про нього. Почати знайомство. Вони часто зустрілися з сім'ями і навіть запроваджують своїх дітей. У цей момент речі не пішли за планом. Кирило і Яна стали занадто близькими друзями, тому вони навіть почали знайомство. Для хлопців у 20-х роках гормони приймають їх пальцем. Але я не думав, що це було схоже на один раз і без жартів. Мій син завжди зданий сором'язливим.

Спочатку я не звертаю увагу на стосунки Кирила. І вона жартувала, що вона і Яна є майбутнім півбротерами і сестрами. Прогулянка по місту вручну одна річ. Будь-який інший суворо заборонений. І не виняток. У мене немає часу, щоб зловити їх на своїх друзів, як скотувати коти. По суті, ми живемо в мегаполісі, люди повні. Так виглядає пара між ними. Але я не розумію, як поглибити мене.

769298

Пілінги Що відбулося буквально в місяць або навпіл. Кирило просто прийшов і сказав з дверцят, вони кажуть, мати, я буду одружений. Я в шоку. Я запитав, Ян? Вона каже, що вона зношує її. На жаль, не діти. І вона вписує його, як ніхто інший. Він розуміє все, хоче бути з ним і всім. Як я любив сина мій, це було дивно почути це. Яна – дочка батька, що народився буквально з сріблястою ложкою в роті. Вона не буде керма в житті, особливо не з сином. Тільки лідер, так як я знаю цю породу.

Ось як це сталося. Наступного разу я побачила Яна, поодинці, на дверцятах моєї квартири, я навіть не здивував. На власній, встановивши умови. Що вона намагалася відлякати мене? Відповідь була простою. Яна говорить досить чітко і без будь-якої совості, незважаючи на те, що я двічі її віку. Вона не хоче мене і її dad знайомства. І якщо я не дам їх, вона буде вагітна з Кирилом. Тексти пісень, а це означає: І тоді вона руйнує своє життя, і моє життя. Вона каже, що вона може зробити це.



Вона також сказала, що її тато зробив до даних довго. І він перевернув всі свої володіння до Яна. Я, безумовно, підозрював, що. Рерайтинг не так складно, вам просто потрібно знати, які кнопки натиснути. Я дивився на щось інше. Я не знаю? І Яна розкрив цей секрет мені: батько його хворий на тривалий час. Зовні важко помітити, але кожна пара тижнів він йде в особисту клініку, щоб побачити один лікар, що добре подається. Я не маю часу з дочкою. Я не думаю, що це божевільна робота.

Я сказав про те, як я закохався з батьком Кирила, і не міг бути з кимось іншим. Це моя стандартна легенда для розбиття. Я ніколи не використовував його перед весіллям. Син, звичайно, і один раз прийшов не власним, сказав, що його екс подруга був абсолютно холодним до нього, і вони змушені були частиною. Дуже красиво її, до речі.



Але після цього я почав лікуватися по-різному. Скільки часу і зусиль було витрачено на спілку з Гоша. І пішов він до пекти. І як бразенлі Яни породив. Бразен і брав. Так само, як я був. Незалежно від того, що, просто, щоб перейти до мети. Може бути, це сигнал, щоб остаточно заспокоїти або знайти себе нормальний людина я хочу бути без будь-якої винагороди? Не знаю. Ось чому я вважаю себе поганою людиною. Я отримую гроші. Хороша людина ніколи не зробить це. Я не можу нічого зробити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное