Після розлучення, моя дочка захопила мене і переїхала в іншу країну на першій можливості, тепер я намагаюся отримати її назад.

У наш час серйозного шеавалу ніхто не може здивувати тим, що жінки стають набагато більш успішними, ніж чоловіки з точки зору кар'єрних досягнень. Жіночий бізнес Це тривати, хоча половина століття тому було б важко вірити. Якщо ви дивитеся на іншу сторону, виникає обґрунтоване питання: чому б не? У будь-якому випадку жінки люблять витрачати гроші, що означає, що вони добре знають, де можна інвестувати.



І тепер, коли чоловіки можуть тільки вгадати, що поле діяльності в майбутньому може принести відчутний прибуток, жінки вже опановують їх в повній мірі. Крім того, сьогодні, коли є так багато онлайн-платформ, де ви можете поділитися своїми думками, планами та бізнес-проектами, чоловіки воліють ігнорувати їх. Хто повинен відлякувати за те, що вовк завжди один? Жінки віддають перевагу навчанню від помилок інших. І це, я повинен сказати, вони дуже добре.

Чоловіки ніколи не думають про це, але нам складно побудувати свій бізнес. Як мінімум родичів. Немає бажання інвестувати свої гроші в жіночий бізнес. Кожен використовується для того, що ми можемо тільки доглядати за дітьми або управляти побутовими хорами. Смішні речі, що це було чоловіків, які самі застосували таку структуру сім'ї, і тепер вони нічого не хочуть змінити. Не забуваючи звинувачувати жінок практично всіх смертних гріхів.

Моя екс-людія також думала, що я був слабким і ступеню. Він не зробив ніяких кроків, щоб поліпшити наше життя. Три з нас були типовою післярадянською родиною без перспектив. Це тому, що «голова» нашої сім'ї воліє працювати за заробітною платою, і він не піклується про все інше. Днів роботи над ним і він вдома на дивані перед телевізором. Очевидно, що нам не було багато. Так що я в кінцевому підсумку перетворилася в звичайну жіночу пилку. Якщо вам подобається. Але навіть це не зробив мій вірний подряпин знову.



Коли ми розлучалися, Sonya, наша дочка була повністю на батьківщині. Хоча вона залишалася з мною, важко назвати наші відносини нормально. А потім, коли вона отримала трохи старшого, Софія залишила все і росла працювати за кордоном. Я майже не встигла зупинити її. Це страшне почуття, коли дитина не завадить вам стільки, що для нього простіше зануритися в невідомо, ніж жити з матір'ю.

Ну, принаймні, в той момент я мав силу і мужність, щоб зібрати себе разом, ризикувати власний житло і почати невеликий бізнес. Жіночий бізнес не простий, тому що є багато упереджень. Але я вирішив. Торгівля квітів є перспективним бізнесом, якщо ви знаєте, що купити і коли. Іноді це реальна лотерея, коли ви працюєте з постачальниками crappy. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І іноді всі квіти виглядають як підбір. І навіть з датою щасливих: свята або інші події. Якщо ви відчуваєте себе відповідним. На даний момент у мене є власний магазин і кілька стилів. І все ще думають про розширення.

Що я маю на увазі. Вже 6 років з моєї дочки зліва. З надійних джерел я знаю, що доля Sonya не була запасна: вона не знайшла князі на білому коні, але знайшов наш співвітчизник, який згодом покинути її. Стандартна історія: варена дитина - і запам'ятовує ім'я. Так вона живе там, вона працює, але як ви можете бачити, вона не має перспектив. Це диво, що я стоячи тут окремо. І вона там з дитиною. Подумайте.



Не дивно, що я хотів спробувати і просунути диван, щоб приїхати додому. Ми обов'язково зустрілися з чимось разом. За великим рахунком я можу купити квартиру. Гей, бабуся. Мій жіночий бізнес робить хороші гроші. Я не питаю нічого в поверненні. Просто нормальні відносини з матір'ю. Той факт, що я зловив її батько, є те, що минуле. Можливо, так, я був трохи жорстоким. Але він чоловік і повинен знати, як вийти з важкої життєвої ситуації. Зняти квартиру необхідно. До недавнього часу мені не було інтересу до своєї долі.

Я не сказав мені. Вона знову звинуватила мене про те, що дзвонила мені траєктора. Як вирощується людина. Він не знає, як відокремити відносини дочки і батька з відносинами чоловіка і дружини. І її пам'ять добре. Ну, покажіть мені, чи не можна згодити? Принаймні для моєї бабусі. Зберігати ваші принципи самостійно, але принаймні не дайте дитині не страждати.



І тепер, почувши відмову і тонн негативності в моїй адресі, я, звичайно, просто не заспокоївся. Цей екс-людейдж дасть на все і продовжує жити як жив. У мене була інша думка про це. Говорячи про це. Я мав зробити деякі запити, і я дізнався, як його життя вийшов після нашого розлучення. Не дуже добре. Він не міг переїхати до батьків, там були інші родичі. Я починав зйомки деяких постільних речей, коли я працюю, а потім їх вирізати.

Я не знаю, якщо він почав пити, бо він був вогонь від своєї роботи, бо він почав пити, але факт залишається. Не можна шукати Сергія без сліз. Він якось повісить, перериває від одного хака до іншого, але зрозуміло, що ніхто не хоче жити з такою людиною. З іншого боку, тому для мене не складно вести переговори з ним. Я дав йому гроші і заохочував його писати до нашої дочки. Про її їзда додому. Що він хворий і хоче бачити її. Не лежачи. Я впевнений, що роки цього життя безпосередньо вплинули на здоров’я мого вибуху.



Відповідав на свій дад. Звичайно вона без грошей, і він є. Чому вони не повинні бути разом? Замість приходу до дому матері та розв'язання проблем сім'ї тут, тут з мене. Я знав, що мої дії призведуть до більшої кількості Але я був готовий до неї. Моя дочка мала зрозуміти, що вона все ще мала її життя перед нею. І її гордість і перемир'я не повинні запобігти мій маленький бабуся від вирощування в нормальних умовах.

Але я все-таки невірую трохи. Так, як ви, напевно, знаєте, я все ж живе окремо. Sonya прийшов до свого батька, але вдалося принести гроші з нею. А тепер три з них живуть окремо, орендувавши квартиру себе і намагайтеся стати родиною від мене. Потрібно сказати, що я не розумію навіть платити за них самостійно, до тих пір, поки ми можемо спілкуватися нормально. Але ні. У зв'язку з тим, що дочка залишалася нехвильовою. Не хочу бачити мене. Я намагаюся отримати мій екс-люда, щоб поговорити з нею, але зараз він хоче падіння ідеї. Він тонкий.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але поки я єдина жінка, у мене є все, що я мріяв фінансово. Добре, життя - це хитрощі. Деякі дати, деякі приймають. Але я сподіваюся, що це не назавжди. І я можу няти мій бабуся, перш ніж вона виростає і ненавидить її бабуся теж. Але час йде і немає результату. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное