Вже 5 хвилин зліва, зануривши двері, я не розумію, що не раджу її знову.

Чому людина відчуває себе винним? Є зазвичай два люди, які беруть участь у цій грі. Відчувається, що інший досвід перезнижує і поспішає бути за прощення. У той же час, відхилений іноді вій не гірше, ніж виконавець. За допомогою апологізації, якщо ви зробили щось неправильне, це не гріх. Ще одна річ, коли полум'я наповнена з будь-якої дрібниці і випийте всю кров з вас. Чи знаєте ви, що це почуття?



Моє знайомство з матір'ю завжди був дуже напруженим. Вона хороша людина в цілому. Щиро, добро, щедрий і добрий мені. Але є одна складна особливість в її персонажі. Вона любить шукати і носити їх довго.

Я не знаю про своє «високе світло». На початку шлюбу вона отримала в незручні ситуації кілька разів. Дехто я прокол, я жарт без маліси - Я відразу ж займався засудженням і впадаю в розжарювання. Моя мама-в-завдятельно закручена навіть найневиннішим словом. Я можу прямо присвятити моїм першим сірим волоссям до безпресивної Лідії Михайлівни.



У 4 роки я дізнався, як пропустити всі гострі кути і танцювати навколо моєї матері-в-прави на одній нозі. Я не можу потрапити в політику. Тепер я хвилююсь про кожен вирок, який виходить з рота. Не одне слово про сім'ю, інакше очікують гірких слів і зв'язків. Причина може бути будь-яким: нежить в дочках, і спору з чоловіком про покупку пилососа.

Лідія Михайловна має звичку відвідати нас без попередження. А іноді вона буде називати годину до прибуття, а іноді з оксамитового бухти безпосередньо в міжком. Знебочення про вступ, Бог заборонений! І боротися з нею дорожче. Я спробував попередити вас, попросив вас попередити мене принаймні кілька годин заздалегідь. Немає нічого. Вона так спонтанна. Я дуже пропустіть своїх грандіозних.

Вона була виділена з лікарні на тиждень тому. Зібрали нас на хуки з раптовим інфарктом. Вона призначила строгу дієту і харчування за годину. Чи втратила енергію? Ні!



П'ятниця, мій улюблений мама-в-одному приїжджав на відвідування несподівано. Вечора, я був просто годувати вечерю дівчат. Ви знаєте, як це буває: чим старший трирічний запускає воронку кашу в завісу, тим молодшим заливається сік і починає змивання і змивання. А ви всі навколо них, як клоу з піснями і танцями. Я попросив мати-неправда чекати у вітальні.

Але Лідія Михайлівна була лише за 5 хвилин. Пришийте терміновий випадок і з'єднайте двері. Інтуїція розповіла мені, що запашний смажений. Але я не з'ясував, що я не бачу мами в цей час.



Моя кохана людина роз'яснювала ситуацію, викликаючи мене через півгодини і буквально втрачаючи в телефон. Він звинуватив мене з затисканням свого материнського чаю і не дозволяючи їй на столі. Я не збираю торкну воду. Зайдіть голодний чоловік до вітальні і ви їсти?

Хто б полум'я? У новинах з’явилися очі. Щоб бути чесною, я навіть не думаю, щоб запросити Лідія Михайлівна до столу. З нормальної нечідної їжі, ми смажені картопля, майонезний салат, свинячі куртки і свіжопечені хліб для вечері. Не можна їсти. І я мав лише чорний, міцний чай. Тільки склянка води може запропонувати її. Але це сором'язлива. Так що я не намагався, щоб почекати нас у вітальні.



Зараз мій чоловік і його мама розглянули мене ворогом народу. Вони пішли на німий удар. І я не можу зрозуміти, чому людина відчуває себе від синіх і навіть не заслуговує відкритої розмови.

Що робити? Я знаю про сувору дієту моєї матері, і я доводжу її на кухні, наповнену апетитними запахами і забороненими добрами, правильно? Це нелюдство, щоб сказати принаймні. Чи варто залити склянкою води і сати на вечерю, знаючи, що вона нещодавно з'їдала половину яйцеклітини і що було всі її раціони на найближчі кілька годин?



Не знаю, як вирішити цю ситуацію мирно. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное