Через тонкі стінки я постійно чую пастки сусідів, але недавно я дізнався про них щось шокує.

Як жінка має право крок вгоруЩо, якщо вона не схожа на щось в своєму будинку? Можливо, можливо. принаймні суспільство не засудить цього. З іншого боку, людина має право розпочати хістерію і зробити скандал, з такою ж інтродукцією? Побачимо думки досить змішані. Але чому? Якщо ми всі люди, ми маємо досвід критичних моментів у нашому житті. Чи є ці ознаки соціальної нерівності?

327864

Поставимо поїздки до психолога. Так, це було практиковано більш і часто в нашій країні останнім часом, але не в великих достатній кількості, щоб дозволити нам говорити про деякі чіткі статистика. Чоловіки і жінки однаково схильні до стресу, але якщо колишня може говорити, наприклад, з друзями, то що залишається останнім? Вони не розуміються на робочому місці. У дружній спосіб вони сміються, принаймні. Залишилося тільки розслабитися нерви за допомогою старого, але дуже поганого способу, який особливо чітко видно внизу скла. І це створює більше і більше проблем. Це закрите коло.

Мій сусід - це люди з особливим характером і розумом. Я знаю, що вони краще, ніж будь-який. Як мінімум писати книгу, біографія. І п'ятдесят-плюшевих років, непристойних і непристойних слів. В цілому важко не слідувати своїм життям, не гасити, навіть коли є стіни між нашими квартирами, як і аркуш картону. Тож я повинен бути свого персонального літописця, без того, дійсно, бажання.

Його ім'я Миколая та її Тамара. Я не знаю, як довго вони були одружені, але стара леді зверху говорить, що це був час. З самого початку життя вони борються. З одного боку, історія досить драматична, тому що у них немає дітей, очевидно, це здоров'я. Іншим є питання життя, оскільки їх зловживання ніколи не доторкнулися суб'єкта спадкоємців. Що, ймовірно, не турбувати їх багато. Причина їх не схожа один з одним... Все в світі, щоб бути чесною.

р.

За тиждень вони мали скандали про погану звичку свого чоловіка. Миколаї, як я розумію, є великим любов'ю дозування. Чому він з'явився якось одночасно, я не знаю. Але, очевидно, Тамара, якось грав, скільки грошей витрачається на цей струнний бізнес і вирішив говорити про це питання. “Фоол старий, але поки він може!” Ви залюбите тютюн ще раз! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. (взагалі вона сказала ще одне слово, більш популярне, але я напевно заміню його). На його боці є непристойний бас бабнезь.

Наступного дня ми мали ту саму розмову. І всі інші. Тоді є люль. Я дивився, що сталося? Але ні, я можу бачити їх з вікна. Потім він йде на роботу, потім вона йде з магазину. Живлення, потім. Може бути зроблено. Ноп. Скандал знову. Але причина для неї трохи відрізняється, хоча це стосується тієї ж теми. «Що можна їсти? Тільки живіт заповнюється і нічого не робить. Тепер зайдіть в магазин, купіть собі блок і дайте цей дим приїжджайте від принаймні одного місця, хоча холодильник буде відпочивати від вас, ви така брудна річ! У відповідь такий же пубнез, але в злегка різному тоні.

Але якщо ви думаєте, що Kolya і Tom є типовою пара, в якій дружина нагує чоловіка про і без того, ви на неправильному боці. Іноді я можу почути, що мій чоловік говорить, коли він знаходиться в частині квартири, що ближче до моєї кімнати. Але в тому випадку, друга половина його вже б'ється. Звісно, вони воліють не ділитися однокімнатними номерами.

р.

"Том, ти вже хворий!" (зважте, я залишає за собою право подати текст не в оригінальному, але з незначними редагуваннями) Ви вийшли з санвузла і кладуть всі ваші клаптяві в шафі. Що робити це вранці? Я розумію, що деякі жінки просто генетично ненатуральні для очищення продуктів догляду. Ну і не робимо чоловіків. Але варто починати кварель, який закінчується в шаутінгу і спалях? Зберігати нерви безпечно!

І я просто дав вам трохи того, що я слухав на рік і половину, оскільки я почав орендувати квартиру в цьому будинку. Що робити, на роботі зарплата не зіпсована, і немає інших варіантів. Я просто не маю сили, щоб зрозуміти всі теми для цих двох кварель.



Але якщо ви думаєте, що мій випадок просто інший сюжет, що море, звичайна історія, що відбувається в кожному будинку. З хорошим закінченням, як «але вони жили щасливо коли-небудь після того, як вони люблять один одного з їх чистою і справжньою любов'ю», мені доведеться розчарувати вас. Так я додаю ложку дьогника до бочки... Тар.

Пара днів тому я дізнався з того ж бабуся, який живе на підлозі вище, дивовижна правда Миколая та Тамара. І, можливо, секрет їх життя разом. Це те, що вони... Вони ходять вліво з одного боку. І більше, ніж це, Але вони не показують будь-якого роду. У вікових та соціальних умовах.

З’ясуйте, що чоловік Тамара довгий час був у відносинах з жінкою, яка живе в сусідстві. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вони іноді ходять разом, практично в об'ємі і не бояться цього на всіх. Я себе, щоб визнати, що не бачив своїх сусідів за межі нашого двору, але я просто не бачу точку не довіряє літню жінку. Чому б вона лежала?



І Тамара заспокійлива з іншим чоловіком. Куртка мускатна і шкіряна. Немає інформації про нього, очевидно, шпигуна. Так, люди, які живуть поруч, мені не так просто, як це може здатися на перший погляд. Але я особисто зацікавлений в іншому питанні. Назвіть, що це точка їх співвідношення? Вони, безумовно, не брат і сестра, це сто відсотків ясно. Разом з тим вони отримують, як кішка і собака, і ця інформація також підтверджується. Яка причина?

У моїй 30-ті роки я також мав справу з чоловіком. Ми не маємо штампу в нашому паспорті, але ми проживали за велику любов. Добре, іноді великий, потім менший. Іноді у нас є кварелі на внутрішньому рівні. Реакція не залишає нікого, кожен знає це. Не дивно, що я повинен знайти коханця. Але це завжди з небезпеки, а ще не серйозно. І тут.



Чи може хтось пояснити мені, як дорослі, зрілі люди дозволяють жити в таких умовах? Щоб зробити один одному тантуси майже кожен день Божого, а потім піти на інші, знаючи ідеально всю картину того, що відбувається? Чи приїжджає він з віком, і навіть тоді тільки вибрані? Як правило, мій досвід життя не достатньо навіть реалізувати хоча б кінчик цього айсберга. Але, щоб бути чесним, це справи було реальне відкриття для мене. Я кажу ще більше, повністю змінив свої погляди на деякі аспекти життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное