Я зроблю для своєї дочки, щоб він і його дочка мали місце жити, але через рік я шкодував його.

Оренда нерухомості в близьким родичам Дуже часто вона перетворюється навіть в проблему, але природна сизефська праця. Вам необхідно пройти багато різних офісів, всіх вподобань і, головне, оплатити всі необхідні папери. Так, багато людей отримають враження, що ви не віддаєте свою власність, але деякі інші особи. Так ви повинні залишитися. Але це природа бюрократії. Ми не можемо зробити це.



Недорогий. Тому необхідно уважно розглянути всі можливі проблеми. Чи потрібно це, скільки. Або, можливо, це його подарунок. Чи краще продати житловий простір? Або ж, можливо, просто подаруйте його надійним людям. Життя, в своєму сучасному розумінні, занадто флотує. І ми, звичайні люди, роблять такі широкі жести, навіть родичам, з рук. Кожен має власний світогляд. І життя. І людина вільно діяти в певній ситуації, як він бачить в собі. Навіть якщо ви хочете, щоб пошкодити його пізніше.

Мій чоловік і я завжди хотів жити таким чином, що люди просто не соромляться. Тому деякі фундаментальні питання були надані нам з великими труднощіми. Моя дочка, найстаріша дитина, завжди була намальована до мистецтв. І ми не катували її, намагаючись зробити її виглядати як хтось, хто був комфортним з суспільством. Вони купили її фарби, взяли її на виставки, придбали різні теоретичні літератури. Все, щоб зробити її комфортним. У шкільній програмі постраждали внаслідок цього. Багато викладачів скаржаться на погану підготовку.

Вікторія тепер живе і працює у Відні. Вже вона одружилася, і вона досягла успіху в її галузі. Вона є художником, матір моєї онуки і дуже поважна жінка в її середині. Я щасливий? Посуд. Я пам'ятаю, коли мій тридцять років школярів назвав її stupid і stupid? Майже ніколи. Що можна знати?

Мій син, Андрій, взяв інший шлях. Він завжди був близьким до військових справ. Він хотів стати бійцем у молодшому віці. Ми зробили все, щоб досягти поставлених цілей. Син почав навчати військові справи, а коли ворожий прийшов до нас, добровільно пішов захищати батьківщину, в товстій частині подій. Його колеги завжди називають його дуже кваліфікованим офіцером і радою в руках. На жаль, Бог відступає від кращих. Ми отримали новину, що мій син пішов.



Я думав, що я був внутрішньо підготовленим для нього. У мене було так багато думок в моїй голові за роки. Але як мати, я все ж занурю його. Це біль, вона ненависна для ворога, для тих, хто прийшов до нашої землі і взяв мій єдиний син. Я дуже вдячний Андрею за те, що він, навіть за вартість свого життя, захищеного всім нам, не зраджував власні погляди, слава і принципи.

На жаль, не всі як благородні, як мій померлий син. Він має дружину і юну дочку. Поведи мене, мій чоловік і я завжди були друзями. До вторгнення Андрій і Вероніка мешкали в нашій квартирі, в місті. Ми купили його для сина, коли він був лише 16 років. Для майбутнього. І одружився син, він дав йому надії щасливого майбутнього. Двокімнатні та ремонтні роботи Андрія. Для старту достатньо.

Перед тим як перейти до фронту, Андрей сказав, що якщо щось сталося до нього, ми не будемо жити в марно, але жити на. Якщо життя непередбачуване і зберігає минуле у вашій голові весь час, просто не має сенсу. По-перше, попросив мене перевірити квартиру за дружиною і дитиною. Що логічно, не водити їх «в холоді» і навіть без дружини. Це гіркий крок, але його потрібно зробити, щоб зробити все ярмарок.

1990Р. 2199Р.

Андрій виконав. І знову, мій чоловік і я завжди оброблю нашу дочку, і бадьорість дуже добре. Ми звернулися до нас. Ця сторінка має бути закрита. Неважливо, наскільки важко. І все ж, щоранку, я відчуваю себе некомфортно про здавалося б вирішити проблему. Властивість, що мій син пішов з дружиною.

Два тижні тому, мій бабуся мав день народження. Як дідусь, ми привітали її. Не думайте, що ми не раптом приїжджаємо до дочки-взагалі, беручи її сюрпризом. Крім того, ми домовилися заздалегідь, на який час краще прибути, що подарувати. Вероніка запросив не витрачати час на поїздки, але просто вручну конверт з грошима. Він і його дочка погоджуються, що вони отримають ці гроші.

р.

Я також дуже прагматична людина. І я розумію, що в даний час пилозбірники або одноразові іграшки забуті кілька днів. Так вона погодила, приготувала морально для майбутньої зустрічі і на погоджений день з чоловіком вирушила вже як гість, в мене купила квартиру. Я не знаходився, щоб бути чесним. Але вони чекали.

Про те, як і за яких обставин її власник помер. Тільки невелика фото в рамці біля входу, і це все. Приїжджайте, будь-ласка, А Андрій запросив нас не загнати. Однак важко помітити чоловічі тапочки прямо біля передніх дверей, навіть якщо ретельно підібрано різними ганчірками. Що це таке? Ну, я не збираюся запитати, що від дверей.

р.

Ми запрошували в наш дідусь. Все було прикрашено кульками, настоєм і набором столу. Це був солодкий, але це нормально. Я маю на увазі, ми тут, щоб побачити один одного, не їсти. Я не розумію, що мій дочок-в-право вітає нас. Однак через 40 хвилин пізніше, як я прогулявся з ванної кімнати, проходячи через приміщення доньки, я помітив нову обрамлену картину на столі. Я не можу зупинити себе з огляду на це. А потім все впав на місце.

Три людини. Я не знаю. Всі три сукні, посмішки. Дата лише рік після смерті мого сина. Але на фото пряма ідилічна сім'я. Я знаю Вероніка не братів. Я не маю сумнівів про це. Я зустрілася зі своєю любов'ю, сидю, що вечір зі звичним виразом обличчя і залишити, під рукою чоловіка. Вдома, звичайно, я сказав йому все.



На даний момент мій чоловік і я маю серйозні незгоди на всіх вищевказаних. Він, за свою частину, говорить це нормально. Може бути трохи сумний і боляче, yeah. Але це був Андрій, який попередив нам про це. Отже, потрібно пробачити дочку і, можливо, просто відійти від неї і забути. Я, в свою чергу, хочу перезаписати заповіт і вигнати його, і навіть з шумою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Бо вона заслугувала, що лікування.

Я шкода за мій бабуся. Але я думаю, що вона буде рости і зрозуміти її бабуся. Не знаю, що жінки можуть відходити від своїх батьків після розлучення. Цей прийом є сотні років. З любов’ю нового «dad» і над ним. Я не знаю. Я не хочу, щоб хтось не знав, хто живе в будинку мій чоловік і я зробив гроші для нашого сина. Просто фундаментальний. Можливо, це неправильно. Так буде. Якщо у них є зв'язок, вони повинні будувати його в новому місці. Тексти пісень, а це означає: І спробувати довести мені, мої дорогі, що я неправильний.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное