Моя дружина почала набирати вагу і не хочу нічого робити про це, тому я взяв екстремальні заходи.

Часом пар просто важко жити разом. Так, є почуття, є інтерес до спільного майбутнього. Загальні смаки, види на світ, освіта. Натюрморт. Або навпаки. Є щось додаткове. Особисті, поверхневі переваги. Маленькі речі, які, якби не заважати, але в кінцевому підсумку перетворюються в реальну проблему. І в цьому місці починається кварелі, відступи, маніпуляціяй І все ж він почав так добре...



Чим простіше молодших людей. Ви можете змінити свій партнер і не пам'ятаєте його ім'я: телефонна книга повна різних варіантів. Старші люди мають більш міцний час. По-перше, немає необхідності витрачати дорогоцінний час. І, по-друге, після того, як, наприклад, сорок більше не хоче брати участь у будь-яких пригодах. Вільний час від роботи і сну краще витрачається на нормальну рутину. Тому, найчастіше, ви просто повинні закінчитися. Що може призвести до? Так, це буде добре або люди будуть ділитися своїми історіями.

Коли ми молодий, життя здається настільки простим і перспективним. Особливо коли у вас немає проблем з перспективами та протилежним сексом. Ну, 20 років тому, я не думав, що я маю на увазі, щоб зануритися в всю цю сучасну технологію, подорожувати над дітьми на e-scooters і носити маску. Попри те, що це не так давно, порівняно, у мене було достатньо інтернету і риболовлі поїздки. Що ще потрібно?

Тепер у мене є холодильник, який може зробити смачний коктейль для мене, пилосос, який приводить машину, я навіть думаю, про покупку Тесла. Так, це занадто багато, але він економить багато палива. Він також дає вам статус на роботі. Я дуже успішна людина за стандартами середнього класу. У мене є дружина, дитина, будинок і локшина. Хоча останній я, ймовірно, зігнутий - тварина визнає тільки дружину. вона одна годує його.

р.

Я хотів би розповісти вам більше про дружину і їжу. Каріна, як мені, трохи більше 40. Я не думаю, що це старий або щось схоже. Ні, ми ще молодий, принаймні в дусі. Але що я хотів би змінити її ставлення до продуктів. Ви бачите, моя дружина була дуже любляча в харчуванні. Хороший апетит є ознакою здоров'я, так. Але не стільки. За останні 3 роки вона вирушила від того, що вона є «жінка з видимою красою», щоб стати гарною обезією. І що дійсно дратує мене.

вона домогосподарка. Але не один з тих, хто повинен стояти на плиті в будь-який день, бо інший спосіб немає. Ні, ми можемо навіть дозволити собі орендувати особливу людину, щоб допомогти навколо будинку. Це просто не змінює нічого. Карина любить сидіти в домашніх умовах, дивитися телешоу і зустріти мене з роботи, як деякі мультфільм дружини з минулого. Я пропоную їй тисячі разів, щоб отримати роботу з мною або просто знайти хобі. Чистий для розширення ваших особистих горизонтів. Але вона не була. Для того, щоб бути різними. Але маніпуляція в відносинах не про мене, тому я мовчав.

Вона використовувала для роботи в школі наступні двері як бібліотекар, але вона мала друзів і інтерес до життя. Але після народження сина, вона була, якби її дружина вирішила, що її життя було зараз. Вона зробила свою мету і не має вибору, але щоб сидіти в коконі, як гусениці. Тут є і є. Я люблю дружину, але я також знаю, що в майбутньому таке щоденне тренування не перетворить її в будь-який метелик. А що ви робили, ви запитаєте? Щоб допомогти вашій коханій людині вийти з шляху? Я розповім тебе.



Peels Decisive Кроки По-перше, звичайно, я підписала її на фітнес. вона не любила її, але вона не криється. Дуже гарне місце, краще в місті. Особистий тренер, призначений раціон. Дуже ніжний, до речі. Але після пари тижнів вона подарувала їй все. А коли я попросив її піти в тренажерний зал разом, вона навіть приварила мене. Вона сказала, що я був штовхаючи її жорсткий. По суті, ми будемо виглядати дуже карикатурно. Я був худий всі мої життя, навіть привітний. Я завжди люблю їжу, хоча. Я думаю, що він був щасливий з його метаболізмом.

Тоді був басейн. Тільки особистим бажанням, без режиму. Зайдіть плавання, чому ні? Але басейн був ще більш спокійним. Я не хочу, щоб виставити когось. Один розумний хлопець на телевізорі сказав, що потрібно схуднути на кухні, але отримати його просто на спортивному майданчику. Я вирішив взяти інший шлях, і після написання деяких цікавих ідей для себе, я почав завантажувати холодильник тільки «право» їжі.

р.

Пілінги О, було все. Букет з зеленню, в тому числі салати, капуста, селери і так само. М'ясо білого кольору. Немає свинини або навіть яловичини. Морська риба та морепродукти в цілому. Де ще? І, є ще докладно, як спеціальні масла: кунжут, деякі лляні. Що таке доповнення, так. Звуки, такі як велика їжа. Скільки з них можна варити. У вас є італійська, іспанська, середземноморська кухня. Ресторани їсти гірше. Я дівчина. Але деякі дійсно гірше. Що?

Ні, що це не так. Що, звичайно, вона сподобалося. Але є в правих пропорціях і з правою стороною блюдо, мій дорогий відмовився. Вона має рибу з вершковим маслом і хлібом. Морепродукти смачні, але ви хочете їсти його пізніше. Тексти пісень, а це означає: Вона буквально готова їсти деякі чебуреки, які використовують в майонезі і Бог знає, що ще, торти, торти. Але завантажуйте правильний салат, легкий і смачний - це запашить касіра. Більше цього. Каринка не розпізнає курчатих курчат. Подаруйте мені свиню і шматочок їжі.

р.

Пілі Маніпулювання Контакти Я спробував поговорити з нею. Може бути вона пригнічена. Чи є вона, щоб я за що? Немає, це океї, це так само, як і цей смак. І той факт, що ми йдемо на покупки і шукаємо деякі сумки, не одяг - здається, що ми повинні. Який, особисто, не підходить мені на всіх. Важко насолоджуватися життям і грошима, коли ви не можете виїхати з дружиною. А щоб мати її в вечірній сукні, ви знаєте? І з колегами, це не те, що сором'язлива, просто незручна. Я їх бос, хоча.

Одна ідея залишається. Зробіть свій старий купальник і отримайте його, щоб розшукати мене в ньому. Я знаю, що це не так, і я впевнений, що вона буде. За кілька тижнів жінка тільки змінила одяг в окремому номері. Або вимкнете світло, коли я навколо. Це сімейне життя. Я не хочу. Так я вирішив купити два квитки на острови. Політ не приїжджає, і я знаю, що вона не зможе фізично схуднути протягом місяця і половину. Але це не те, що має значення.

Р

Може бути власний вид на пляж, якось зробити її думати про проблему. Тут буде багато людей, молоді і не так. Це може звучати трохи silly, але це самодисциплін навчить її відповідальним. Я подбаю про себе одночасно, щоб зробити різницю ще більшими. Хто скаже, що це маніпуляція в відносинах, але я не думаю. вона жінка і вона хоче бути красивим. І як ми всі знаємо, ніхто не може приховати складки на стегнах. Це наука. Я сподіваюсь, що моя ідея йде добре. Каріна постраждає трохи цього часу, звичайно. Але далі, напевно, буде літати до морської стружки і підійти. Я зробив точно, якщо я її.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное